Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ligę Światowa była w C+ tylko przez jeden - max 2 sezony.1999-2000 r.

Posiadali prawa do NHL półsezonu, zaraz po fuzji z Wizja TV. Głównie były to retransmisję 2 meczy na tydzień.+ Magazyn NHL.

Mieli prawa do NFL przez 2 lub 3 sezony (Super Bowl + mecze półfinałowe + magazyn), nie licząc krótkiego epizodu, na początku istnienia stacji.

Był Puchar Świata w Skokach przez przeszkody (2 lub 3 sezony)

Pokazywali także US Open - tennis.

Kto wie więcej niech uzupełni.

Golden League

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "pracuje" w źródle to coś wiem :P

 

Nie powiedziałem jaki urlop.... Może być przymusowy :P

Jak ja słucham tego Majewskiego to się wymiotować chce....

 

Jak mógł Panią Darie odsunąć od żużla, przecież ta kobieta jest chyba najlepszym żużlowym dziennikarzem w Polsce. To tak jakby odsunąć Smokowskiego od piłki nożnej, Karpińskiego od piłki ręcznej, Michałowicza od koszykówki.....

Majewski to tak naprawdę chłop który zna się na żużlu jak niedzielny kibic, pytania zadaje tragiczne.... "Podziękowaliście sobie po meczu?", nie (!), dali po ryju. Dobrze, że Olkowicza, Dryły i Łopacińskiego nie odsunęli, bo tego by brakowało.

 

Swoją drogą to Majewski wysyła na żużel Wróblewskiego czy Żyżyńskiego. Owszem, Panowie bardzo fajni, sympatyczni... No ale oni na żużlu znają się tak naprawdę tyle co ja na koszykówce, znam zasady, najlepszych zawodników, dobre kluby... Lepiej dawać takich ludzi czy może kobietę która siedzi w tej dyscyplinie lata, jest lubiana przez widzów no i zna się jak mało kto?!?!

 

Ah...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.02.14 | 17:40 | Canal+Family, nSport | Ruch-Widzew (Bartosz Gleń - Wojciech Jagoda, reporterzy: Adam Westfal Grzegorz Milko, skrót do „Ligi+”: Grzegorz Milko)

28.02.14 | 20:00 | Canal+Sport | Super Piątek (Cezary Olbrycht, goście: Andrzej Zamilski, Krzysztof Przytuła)

28.02.14 | 20:25 | Canal+Sport | Lechia Gdańsk - Wisła Kraków (Rafał Wolski - Wojciech Grzyb, reporterzy: Filip Adamus, Żelek Żyżyński, skrót do „Ligi+”: Żelek Żyżyński)

01.02.14 | 15:10 | Canal+Family, nSport | Górnik Zabrze - Korona Kielce (Krzysztof Marciniak - Marcin Basczyński, reporterzy: Adam Westfal, Filip Surma, skrót do „Ligi+”: Adam Westfal)

01.03.14 | 18:00 | Gorączka Piłkarskiej Soboty (Sergiusz Ryczel; gość: Kazimierz Węgrzyn)

01.03.14 | 18:25 | Canal+Sport | Lech Poznań - Piast Gliwice (Piotr Laboga - Maciej Murawski, reporterzy: Mariusz Wróblewski, Michał Wodziński, skrót do „Ligi+”: Michał Wodziński)

01.03.14 | 20:30 | Canal+Sport | Liga+ (Rafał Dębiński - Kazimierz Węgrzyn)

Niedziela, 02.03:

02.03.14 | 12:40 | Canal+Family | Cracovia Kraków - Śląsk Wrocławia (Żelek Żyżyński - Kamil Kosowski, reporterzy: Cezary Olbrycht, Kuba Zborowski, skrót do „Ligi+Extra”: Cezary Olbrycht)

02.13.14 | 15:10 | Canal+Sport | KGHM Zagłębie - Zawisza Bydgoszcz (Robert Skrzyński - Ramigiusz Jezierski, reporter i skrót do „Ligi+Extra”: Mariusz Wróblewski)

02.03.14 | 17:40 | Canal+Sport | Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok (Przemysław Pełka - Tomasz Wieszczycki, reporterzy: Mariusz Wodziński, Tomasz Lipiński, skrót do „Ligi+Extra”: Tomasz Lipiński)

02.03.14 | 20:00 | Canal+Sport Liga+Extra (z Pepsi Areny) (Tomasz Smokowski - Andrzej Twarowski, goście: Grzegorz Mielcarski(NC+), Antek Bugajski(„Przegląd­ Sportowy), Sławomir Stempniewski(NC+)

03.03.14 | 17:40 | Canal+Family | Podbeskidzie - Pogoń Szczecin (Bartosz Gleń - Kazimierz Węgrzyn, reporterzy: Filip Adamus, Adam Westfal)

 

Premier League:

01.03.14 | 15:30 | Gorączka Piłkarskiej Soboty (Sergiusz Ryczel; gość: Rafał Nahorny)

01.03.14 | 15:55 | Canal+Sport | Stoke City - Arsenal (Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny)

01.03.14 | 18:25 | Canal+Family | Southampton - Liverpoo­l (Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki)

02.03.14 | 18:25 | Canal+Family 2 | Tottenham - Cardiff (Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny)

 

La Liga:

28.02.14 | 20:25 | Canal+Family | Athletic Bilbao - Granada (Piotr Laboga - Leszek Orłowski)

02.03.14 | 16:30, 17:50, 19:50 | Canal+Family | Grana Niedziela (Krzysztof Marciniak - Krzysztof Przytuła)

02.03.14 | 16:55 | Canal+Family | Atletico Madryt - Real Madryt (Piotr Laboga - Leszek Orłowski)

02.03.14 | 18:55 | Canal+Family | Sevilla - Real Sociedad (Adam Marchliński - Wojciech Jagoda)

02.03.14 | 20:55 | Canal+Family 2 | Barcelona - Almeria (Rafał Wolski - Maciej Murawski)

 

Serie A:

01.03.14 | 20:40 | Canal+Family, nSport | Roma - Inter Mediolan (Cezary Olbrycht - Tomasz Lipiński)

02.03.14 | 20:40 | nSport | Milan - Juventus (Krzysztof Bandych - Filip Surma)

 

Ligue 1:

01.03.14 | 16:55 | Canal+Family2 | Saint-Etienne - AS Monaco (Tomasz Smokowski - Stefan Białas)

02.03.14 | 21:50, 23:00 | Canal+Family | Grana Niedziel (Krzysztof .Marciniak - Krzysztof Przytuła)

02.03.14 | 20:55 | Canal+Family | PSG - Ol.Marsylia (Rafa Dębiński - Stefan Białas)

 

Sporty Walki:

01.03.14 | 20:00 | TVN TURBO | Gala MMA Pro (Adam Marchliński - Tomasz Marciniak z Wrocławia)

01.03.14 | 21:15 | Canal+Sport | Gala Boksu Zawodowego w Glasgow (Edward Durda - Krzysztof Kosendowski)

 

Piłka ręczna:

01.03.14 | 18:00 | nSport | Budocnost Podgorica - Larvik HK (Piotr Karpiński - Iwona Nabożna)

02.03.14 | 18:10 | nSport | FC Midtjylland - WHC Vardar Skopje (Tomasz Dryła - Iwona Nabożna)

 

Koszykówka:

01.03.14 | 02:00 | Canal+Sport | pt/sb New York Knicks - Golden State Warriors (Wojciech Michałowicz)

02.03.14 | 04:00 | Canal+Sport | sb/nd Portland Trail Blazers - Denver Nuggets (Wojciech Michałowicz)

02.03.14 | 19:00 | NC+36 | Chicago Bulls - New York Knicks (Wojciech Michałowicz - Hubert Radke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna zlikwidowali kanał 37?

Ostatnie transmisje na kanale 37 były w maju ubiegłego roku jakoś, nie robiłem aktualizacji listy, więc nie wiem czy ten kanał jest czy nie :) Na 36 była transmisja w ten weekend.

Trzy mecze, bo poniedziałkowe są przełożone na inny termin, tak mówili w L+ Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tylko trzy mecze Premier League ?

 

Sprawdź terminarz. ;)

 

A czemu akurat w zbliżający się weekend tak jest ułożony? W niedzielę o 15:00 zostanie rozegrany finał Capital One Cup (Man. City - Sunderland). Stąd też m. in. Tottenham - Cardiff jest rozgrywany o 17:30, a nie tradycyjnie o 17:00 jak ma to miejsce w niedzielę. No i jeszcze z tej kolejki jest Man. United - Man. City, który w związku z wspomnianym finałem zostanie rozegrane 25 marca o 20:45. Stąd mamy wyjaśnienie, dlaczego SkySports pokazuje tylko dwa spotkania Barclays Premier League w zbliżający się weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również jestem zdegustowany. a wcześniej leciały powtórki na następny dzień? skoro wczoraj emitowali ją na obydwu swoich kanałach, dziś powinni wyemitować powtórkę, nie każdy ma czas żeby ją obejrzeć i dekoder z nagrywarką żeby sobie nagrać. sam wczoraj usnąłem po 20 minutach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...