Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem po co Bundesliga w NC.. jest na eurosporcie jest 5 meczy na kolejke plus dwa czy trzy 2 bundesligi a jak by przeszla do nc to pewnie bylyby po 2 mecze na kolejke jak z innymi ligami...

Jak nie masz o czymś pojęcia, to nie pisz bzdur. Premier League jest w tygodniu od 4 do 6 meczów, Primera Division 3-4, a Ligue1 też przeważnie 3. O Seria A nie piszę, bo dostali tą ligę w spadku, po fuzji.

Angielską zawsze pokazują obszernie ale z tamtymi ligami to było różnie. Dopiero od tamtego sezonu coś ruszyli, także z tą Ligue 1 to wcześniej nie przypominam sobie żeby przeważnie 3 mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co Bundesliga w NC.. jest na eurosporcie jest 5 meczy na kolejke plus dwa czy trzy 2 bundesligi a jak by przeszla do nc to pewnie bylyby po 2 mecze na kolejke jak z innymi ligami...

Jak nie masz o czymś pojęcia, to nie pisz bzdur. Premier League jest w tygodniu od 4 do 6 meczów, Primera Division 3-4, a Ligue1 też przeważnie 3. O Seria A nie piszę, bo dostali tą ligę w spadku, po fuzji.

A w eurosporcie 8...

Powtarzam, jak nie masz o czymś pojęcia...

Nie 8 tylko 5 Bundesligi i 1 mecz 2.Bundesligi. Poza tym mają tylko jedną ligę, więc nie maja problemów z jej upchnięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby C+ chciał to przecież miał okazję przed zeszłym sezonem, kiedy przedłużał Eurosport. Ale z Eurosportem nie wygrają.

Przed zeszłym sezonem nic nie było przedłużane. Eurosport przedłużył umowę (na sezony 12/13, 13/14, 14/15) już na początku 2011 roku.

 

Pawop, pierwsza umowa kończyła się przed zeszłym sezonem. To, że została już przedłużona wcześniej nie zmienia nic w tym, że jakby Canal+ chciał to miał szansę. Tak samo może być z kolejną umową, że przedłużą ją np: już na początku 2014 r. Ale to już wytłumaczyłem wcześniej. I DFL i Eurosportowi taki układ odpowiada i na mój gust jeszcze długo nie zostanie zmieniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zobacz sobie program z poprzedniego sezonu

No właśnie. Zobacz sobie. Tylko mecze poniedziałkowe były transmitowane i to od ok. 10 minuty bo nachodziły na mecze ekstraklapy. Teraz ekstraklapa gra o pół godziny wcześniej więc będzie wszystko ok.

 

Transmisje w soboty i niedziele były za czasów Sportklubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co za gość kupił prawa do ligi włoskiej na 1 sezon. Tak to naprawdę rzadko bywa. Serie A zapowiada się super, o wiele lepiej niż La Liga (2 mecze ciekawe - Gran Derbi) czy Ligue 1 (2 mecze ciekawe PSG-Monaco bo OM to tylko sprzedaje kogo może). Do Premiership to nic się nie równa ale żeby były problemy z Ligą włoską to jest skandal. Chwalą się super sportem i puszczają badziewie z Espany czy Francji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zniesmaczony twoim zdaniem o Ligue 1. Rozumiem, ze mozna jej nie lubic, bo styl gry mocno sie rozni od PL, La Liga czy Budnesligi. Wedlug mnie to wlasnie Serie A i La Liga sa jednymi z najnuniejszych lig. Popatrz jaka byla roznica miedzy druzynami w Ligue 1 a jaka w Bundeslidze, Serie A czy La Liga.

 

Juventus, Juventus, Juventus i korupcja - ile mozna na to patrzec?

 

Osobiscie jestem za Serie A w nC+, bo taka liga powinna byc w jednej platformie razem z innymi dobrymi ligami i fani tez powinni sobie moc obejrzec. Ja to Serie A nie moglem ogladac dluzej niz 20-30 minut, bo nudy jak [beep]a i doping praktycznie zerowy (te mecze w poludnie to dopiero meka byla - mecz obiadowy, tempo powolne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...