Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W dniu wczorajszym napisalem email do nc +

 

temat: Oferta programowa

treść: Witam Wlasnie chcialem obejrzec transmisje z zawodów żużlowych widze że mecz z Bydgoszczy odwolany wiec sprawdzam w terminarzu mecz rezerwowy czyli spotkanie z Zielonej Góry ten mecz sie odbedzie wiec ok. Ale niestety nie ma transmisji w tv wiec chcialem sie zapytac po co jest mecz rezerwowy skoro gdy odwolano pierwszy mecz to nie pokazujecie tego rezerwowego. Czy pisanie o meczach rezerwowych to tylko pisanie bo dobrze wyglada bo przy pierwszej takiej sytuacji odrazy wyszla prawda ze nie jestescie wcale gotowi z drugim meczem. Calkowity brak szacunku dla abonentow jestescie dobrzy tylko w podnoszeniu cen ale reszta kopletna amatorka

A oto odpowiedz:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, iż wspomniane przez Pana spotkanie transmitowane było na kanale nSport 12 maja 2013 roku o godzinie 16.

 

W razie pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji.

 

Z poważaniem,

[regulamin]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A co się dzieje z NBA w nc+? Sezon w najważniejszej fazie playoff, zaraz będą decydujące mecze w półfinałach konferencji a widzę, że dopiero w sobotę nad ranem planowana jest jakaś transmisja ? A przecież zapowiedzi były szumne - cztery mecze w tygodniu, także w fazie play-off ! Myślałem, że skoro w weekend skupiono się na Eurolidze, to pokażą więcej meczy NBA w tygodniu, a tu nic. Niestety, jako fan NBA muszę stwierdzić, że znowu cyfra, obecnie NC+ jako jedyny właściciel praw na Polskę, nie potrafi tego wykorzystać i nie wie, co i kiedy pokazać. Wystarczy wziąć wzorce z innych potentatów medialnych na zachodzie, choćby w Hiszpanii czy we Francji, gdzie mecze są co noc pokazywane na żywo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś mógłby mi napisać jak wiele imprez sportowych jest transmitowanych poza antenami C+ na tych dodatkowo włączonych kanałach typu kanał 36 itd?

Pytam bo zdecydowałem się na vectre gdyż za internet,telewizje i telefon będę płacił 1zł więcej niż do tej pory miałem za C+ Optimum.

Ale zastanawiam się nad opcją canal + tylko nie wiem czy będzie warto, skoro wydarzenia sportowe lecą często na jakiś kanałach cyfry, nie dostępnych w kablówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to mało tam nadają

Spokojnie, przed nami Mulitliga T-Mobile Ekstraklasy w Canal+ Sport, także pojedyncze mecze zapewne trafią do Family, Family2 i na te dodatkowe kanały. W przyszłym sezonie faza grupowa LM i LE, także będzie co nadawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko mi się to zdarza, ale muszę dziś pochwalić NC+. Studio w Amsterdamie w HD. Już samo studio na miejscu to niespodzianka, prędzej spodziewałbym się, że będzie tylko na finale UCL, mniemam, że takowe też na Wembley będzie. Do tego jakość HD, czego w studiu Nsport by nie było. Naprawdę brawo. Strasznie mało takich wypadów ekip polskich TV, a jeszcze gdy nie gra Polska drużyna to już w ogóle rzadkość. Z przyjemnością wspominam euro 2008 i świetną robotę Polsatu. W zachodnich TV to norma, może i w jakimś stopniu tak będzie u nas ( oczywiście chodzi o najważniejsze imprezy, to jednak spory koszt). Jeszcze raz brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to mało tam nadają

Spokojnie, przed nami Mulitliga T-Mobile Ekstraklasy w Canal+ Sport, także pojedyncze mecze zapewne trafią do Family, Family2 i na te dodatkowe kanały. W przyszłym sezonie faza grupowa LM i LE, także będzie co nadawać :)

3 najważniejsze mecze będą na Canal+(lider),Canal+Family(wicelider) i Canal+Family 2(3 drużyna),może na nsport będzie 4 drużyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chcialbym pogratulowac [beep] z tvp ,ktorzy wyznaczyli mecz legia-lech na godz. 13.30. Przeczytalem ze to pod tvp ,bo to jeden z meczy zakupionych przez nich .Dziwie sie ze canal plus sie na takie cos zgodzilo,mecz sezonu o takiej porze .Wydaje mi sie ze lepszy klimat ,oprawa byly by jak mecz rozegrany by byl np. o 20.45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to mało tam nadają

Spokojnie, przed nami Mulitliga T-Mobile Ekstraklasy w Canal+ Sport, także pojedyncze mecze zapewne trafią do Family, Family2 i na te dodatkowe kanały. W przyszłym sezonie faza grupowa LM i LE, także będzie co nadawać :)

 

Pewnie za rok jeszcze tam Eurolige wsadzą, bo LM i Euroliga są w te same dni :D Może kupią jeszcze NHL, bo jak już wiemy ESPN znika z Europy już na 100% :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...