Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie mecze ligi włoskiej transmituje w tym tygodniu nsport

 

Liczyłem na Chievo - Milan, trzeba obejść się smakiem jednak na tę kolejkę

 

 

zwariowałes, Chievo z Milanem kosztem Derbów Włoch? ...

 

dla mnie jedno jest nie do pojęcia.. mialem jedynie Nsport . teraz wychodzi ze kolejka Serei A cala w C+, LM tez poł na pół.. widać, że Nkowicze nic nie zyskali, wrecż stracili, z kolei cyfrowicze zyskali, inna sprwa, ze caly kwiecein za friiko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś telefonicznie zawarłem umowę z NC+ (migracja z cyfry) wypowiedzenie enki do końca marca.Żebym nie przekombinował bo wtorek i środa to Liga mistrzów i NPremium jest potrzebne.

 

Taaa na bank dostaniesz nPremium na wtorek i srode. Gratuluje pomsylowosci! Nie wierze, ze dadza nPremium na te kilka dnia migrujacym z cyfry... chyba, ze sie myle.

 

PS. Wciskanie nSportu "gratis" jest chwytem ponizej pasa. Daja cos, za co trzeba bedzie i tak placic - przymusowa migracja. To troche tak jak dac komus za free samochod, a za miesiac zmusic go, aby za niego zaplacil... Przy opcji z samochdoem nie byloby raczej mozliwosci rezygnacji, ale przy nc+ na szczescie jest :) Pytam sie wiec gdzie ten gratis?? Dali to tylko dlatego, ze beda tam mecze z canal+sport lecialy, aby nie bylo jeszcze wiekszego oburzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś telefonicznie zawarłem umowę z NC+ (migracja z cyfry) wypowiedzenie enki do końca marca.Żebym nie przekombinował bo wtorek i środa to Liga mistrzów i NPremium jest potrzebne.

 

Taaa na bank dostaniesz nPremium na wtorek i srode. Gratuluje pomsylowosci! Nie wierze, ze dadza nPremium na te kilka dnia migrujacym z cyfry... chyba, ze sie myle.

 

PS. Wciskanie nSportu "gratis" jest chwytem ponizej pasa. Daja cos, za co trzeba bedzie i tak placic - przymusowa migracja. To troche tak jak dac komus za free samochod, a za miesiac zmusic go, aby za niego zaplacil... Przy opcji z samochdoem nie byloby raczej mozliwosci rezygnacji, ale przy nc+ na szczescie jest :) Pytam sie wiec gdzie ten gratis?? Dali to tylko dlatego, ze beda tam mecze z canal+sport lecialy, aby nie bylo jeszcze wiekszego oburzenia.

 

Jeden kolega napisał że ma , drugi że niema.

Chyba to zależy od dekodera bo na satkurier.pl https://satkurier.pl/news/83970/nowa-lista-kanalow-w-dekoderach-n-i-cyfry-dla-nc.html

te kanały są tylko na mediaboksie

 

Konsultant też powiedział że będą te kanały, mam nadzieję że mówił prawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie mecze ligi włoskiej transmituje w tym tygodniu nsport

 

Liczyłem na Chievo - Milan, trzeba obejść się smakiem jednak na tę kolejkę

 

 

zwariowałes, Chievo z Milanem kosztem Derbów Włoch? ...

 

dla mnie jedno jest nie do pojęcia.. mialem jedynie Nsport . teraz wychodzi ze kolejka Serei A cala w C+, LM tez poł na pół.. widać, że Nkowicze nic nie zyskali, wrecż stracili, z kolei cyfrowicze zyskali, inna sprwa, ze caly kwiecein za friiko

 

Chievo - Milan jest o 18.30 i liczyłem na ten mecz zamiast Torino - Napoli (21.00).

 

Inter - Juventus oczywiste, że musi zostać pokazany, bo to hit kolejki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś telefonicznie zawarłem umowę z NC+ (migracja z cyfry) wypowiedzenie enki do końca marca.Żebym nie przekombinował bo wtorek i środa to Liga mistrzów i NPremium jest potrzebne.

 

Taaa na bank dostaniesz nPremium na wtorek i srode. Gratuluje pomsylowosci! Nie wierze, ze dadza nPremium na te kilka dnia migrujacym z cyfry... chyba, ze sie myle.

 

PS. Wciskanie nSportu "gratis" jest chwytem ponizej pasa. Daja cos, za co trzeba bedzie i tak placic - przymusowa migracja. To troche tak jak dac komus za free samochod, a za miesiac zmusic go, aby za niego zaplacil... Przy opcji z samochdoem nie byloby raczej mozliwosci rezygnacji, ale przy nc+ na szczescie jest :) Pytam sie wiec gdzie ten gratis?? Dali to tylko dlatego, ze beda tam mecze z canal+sport lecialy, aby nie bylo jeszcze wiekszego oburzenia.

 

Jeden kolega napisał że ma , drugi że niema.

Chyba to zależy od dekodera bo na satkurier.pl https://satkurier.pl/news/83970/nowa-lista-kanalow-w-dekoderach-n-i-cyfry-dla-nc.html

te kanały są tylko na mediaboksie

 

Konsultant też powiedział że będą te kanały, mam nadzieję że mówił prawdę

 

Ja mam Sagemcom i mam puste na tych kanałach... A może zrobią to na zasadzie, że dla tych co przeszli do nc+ ze swoimi dekoderami z cyfry czyli np ta moim Sagemcomie to odkodują im na czas LM te kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno na którymś z Canalów+ była reklama "Sportowy kwiecień w Canal+", nie pamiętam czy coś z LM tam było, ale Liga Włoska już chyba tak. Ktoś widział tę reklamę.

Ja nie widziałem ale przyłączam się do pytania

 

O to chodzi?

 

To jest chyba spot reklamujący ogólnie ofertę nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=1616

 

Ciekawe, bo na stronie jest napisane coś innego.. ;]

Niejaka Pani Asia chyba nie za bardzo jest zorientowana w sytuacji, że pisze takie bzdury. :D

 

A tutaj co innego http://www.telemagazyn.pl/nsport/201304 ... o,cpr.html

 

Poczekajmy do dnia meczu i wszystko się dowiemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do dodatkowych kanałów będą raczej dostępny kiedy będzie grała liga angielska bo w końcu kupili prawa do pokazywania wszystkich 380 meczów w sezonie

 

Kupno praw do wszystkich meczow to jedno, ale nie oznacza to, ze pokaza np. polowe z tego na zywo! Bylo to juz tlumaczone w roznych miejsach wiele razy. Bedzie standardowo czyli ok 5-6 meczow live na kolejke... chyba, ze Premier League bedzie w systemie PPV (a raczej Pay Per Match), bo taka mozliwosc tez jest... a zdzierac kase jak widac chca na wszystkim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli abonenci cyfry zostaną przy swoich umowach do końca, mając do końca czerwca nsport to i tak jeśli będą chcieli po wakacjach będa chcieli oglądać np. Polski żuzel czy tez inne transmisje to i tak będą musieli przrejsc do nc+?

Dobrze to rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...