Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla abonenta NC+ nic się nie zmieniło. Każdy szanujący się abonent, fan piłki nożnej, posiada zarówno paczkę Canal+ oraz Eleven. Mogą wymieniać się sublicencjami, ale tracą lub zyskują praktycznie tylko abonenci Cyfrowego Polsatu, którzy nie mają dostępu do Canal+.

 

Dlatego wszelkie zachwyty w ostatnich dniach są dla mnie niezrozumiałe.

No chyba, że przeciętnego abonenta NC+ cieszy, gdy sąsiad mający Cyfrowy Polsat, nie zobaczy jakiegoś wydarzenia?

 

Problemem cały czas pozostaje to, że w następnych latach Champions League będzie na kanałach Cyfrowego Polsatu i te mecze najprawdopodobniej będą nieosiągalne dla abonentów nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony z kupna NBA i uatrakcyjnienia o Bundeslige przez NC+.Uważam ze to początek zakupów NC+ bo czymś muszą przyciągnąć zróżnicowanych abonentów. W dzisiejszych czasach wszystko da się sprzedać jeśli jest to dobrze opakowane. Kibicuje NC+ aby wróciły 3 stracone ligi ( LaLiga , SierieA , Ligue 1) w ilości meczów które pokazywał Eleven po kupnie u siebie .Dobrym posunięciem było by aby ligi które obecnie mają były na wyłączność. Mówię tutaj o Ekstraklasie czy Premier League. Co do sublicencji na LM i LE to jest wiele możliwości sprzedaży przez Polsat tych praw korzystnych dla wszystkich( TVPis , Eurosport, Eleven , NC+) .Jednak gdy już chcą rozlicować ramówkę to do kolekcji brakuje NFL -a który można dobrze sprzedać- osobiście bardzo lubie. Rozgrywki Copa Libertadres tez można dobrze wypromować aby przyciągnąć fanów piłki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć wszystkie LM to najtańszy nie wystarczy na pewno i wszystkie też nie będą w kanałach satelitarnym bo nie są tego w stanie ogarnąć. Teraz NC+ ma przynajmniej canal+sport online gdzie można oglądać wszystkie mecze, oby polsat zrobił coś podobnego bo inaczej LM będzie ograniczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roberttosat, no jak Polsat zrobi mecze online to raczej Ipla wchodzi w gre. To ja dziękuje, C+sportonline to tragedia, bo zacina bardzo czesto mimo, że mam naprawde niezłego neta i nie powinno mieć to miejsca, a Ipla to poziom jeszcze gorszy. Tam wystarczy, że troche ludzi wbije i już zacina a co powiedzieć jak siądzie kilkaset tysięcy na raz :)

Edytowane przez sieko_94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...