Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@kingofsouth piękna wypowiedź w stylu naszych kochanych polityków :D

Tak jakoś mi to samo wyszło :P

W końcu nawet jak NC+ straci Ekstraklasę i ligę angielską kosztem Eleven albo Polsatu (z udostępnieniem abonentom NC+ odpłatnie)

Tutaj mylisz pojęcia, gdyż NC+ nic nie traci :)

To że danej ligi np: hiszpańskiej , włoskiej nie ma Canal+ nie oznacza że NC+ coś straciło, a może się mylę ? ;)

Canal+ potraciło wiele i zapewne to nie koniec :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+ ma najwięcej kasy bo ostatnio wszystko przegrali :D Polsat kupił LM oraz LE, Eleven Bndeslige + kilka mniejszych praw , a wcześniej czytałem że Ekstraliga chce, aby wszystkie 4 mecze z kolejki były live w tv, a tylko nc+ może to zagwarantować :D Jak prezesi ligi zobaczą na realizacje Polsat vs Reszta Świata to Polsatu nawet nie dopuszczą :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podobne teksty czytałem około roku temu w wątku o LM. I teraz co...????

Nic nigdy nie wiemy co będzie. Prawda jest bolesna, sport w nc jest ubogi ,( oczywiście w prawach własnych ) i trzeba się z tym pogodzić - mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth piękna wypowiedź w stylu naszych kochanych polityków :D W końcu nawet jak NC+ straci Ekstraklasę i ligę angielską kosztem Eleven albo Polsatu (z udostępnieniem abonentom NC+ odpłatnie) to jeszcze bardziej odciąży finansowo ukochaną stację. Do tego dojdą podwyżki abonamentu i będzie się żyło lepiej :D wiadomo komu.

Jajcarz z Ciebie :D

 

Nc+ ma najwięcej kasy bo ostatnio wszystko przegrali :D Polsat kupił LM oraz LE, Eleven Bndeslige + kilka mniejszych praw , a wcześniej czytałem że Ekstraliga chce, aby wszystkie 4 mecze z kolejki były live w tv, a tylko nc+ może to zagwarantować :D Jak prezesi ligi zobaczą na realizacje Polsat vs Reszta Świata to Polsatu nawet nie dopuszczą :D

Ale Ty go przebiłeś :brawo::rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy zobaczymy , nie spekulujemy . Wydaje mi się ze niezależnie od LM i LE priorytetem powinna być Premier League , Ekstaklasa( piłka krajowa ) i powrót La Ligi i Ligue1. Za jakiś czas kończy się przetarg na F1 która kiedyś była w dawnej cyfrze + także może się dziać na rynku. O innych dyscyplinach już nie pisze :)Dopuki nie ma oficjalnych wyników nie spekulujmy ze tak czy tak. Kasa od abonentów wpływa co miesiąc , stracili 3 ligi + jakiś % Ekstraklasy także kasę mają! Myśle ze eleveny nie maja aż tak dużo abonentów, dlatego robią promocje także nie sądzę aby to wszystko utrzymały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasę mogą mieć, ale niedługo zacznie się masowy odpływ n-kowiczow do CP. Info o LM było wszędzie: onety, wp - miliony odsłon. U mnie wiedza o tym wszyscy.

 

Umowy od czerwca na 12msc nie będą już tak gładko podpisywane, a im później tym wieść będzie głośniejsza.

 

Ciekawi mnie co będzie z nasza liga, bo jest tak przepłacona ze ho ho. Czy nc+ jednak powalczy ostro. Natomiast sygnał będzie niedługo, bo jak stracą ten cały żużel to ja już to czarno widzę, bo znaczy, ze dzieje się coś niedobrego. Może wtedy C+ wróci do 3-4 kanałów faktycznego premium. 2 sporty i 2 filmowe w pełni wystarcza plus paleta kanałów technicznych na eventy.

Edytowane przez Electrixxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie, gdy kolejne osoby piszą:

Jeszcze niech stracą X, a będzie to koniec nc+ (za X wstaw cokolwiek: Premier League, Ekstraklasę, żużel, golfa, cokolwiek...)

 

Zgadzam się, że dobrze już było, teraz będzie tylko drożej, ale nie wierzę w koniec marki Canal+, tudzież platformy nc+. Może za 10 lat, ale nie teraz.

Oczywiście jestem niezadowolony z tytułu straty kolejnych praw i również twierdzę, że nadchodzą gorsze lata dla Canal+ (byliśmy rozpieszczani po fuzji Cyfry+ z n), ale nie będzie tak źle, jak niektórzy tutaj wieszczą.

I nie wierzę w lawinę wypowiedzeń po stracie LM. Dla wielu abonentów Ekstraklasa, czy Premier League to coś, z czego nie zrezygnują. A Canal+ po stracie LM na pewno mocniej zaatakuje po ligę hiszpańską, czy włoską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby Canal + wrócił do starej koncepcji z racji tego ze oni bazują na Canal+ France a tam są wszystkie oprócz Canal+ Discovery. Do Nsport nic nie kupowali a tez zapewne kasa jest także wydaje mi się ze to cisza przed burzą :) może komuś zależy aby taka informacja poszła na mediów o LM.Pomyście logicznie pieniądze nie znikają a muszą coś kupować. Według mnie jeśli info o LM i LE się potwierdzi cały dział za to odpowiedzialny powiniem zostać zwolniony. Odkąd ludzie z N-ki są w działach wszystko tracą ( zauważalne )!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się mocna konkurencja w postaci Eleven, to i Polsat wyczuł okazję i zrobił skok na miłośników piłki. I też nie wierzę, że Eleven mając 4 topowe ligi zagraniczne i kilka innych ciekawych praw(w tym F1), nie podniesie cen za swoją paczkę,

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się mocna konkurencja w postaci Eleven, to i Polsat wyczuł okazję i zrobił skok na miłośników piłki. 

Nie wyczuł okazji po prostu przegrał z TVP kadrę, MŚ, ME na kolejne lata. I stąd mają wolne środki a to też nie były przecież tanie imprezy. A bez tego piłki tam by tej na najwyższym poziomie by nie było więc poszli po LM.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz że koszt pakietu reprezentacji jest i tak o wiele niższy od takiej LM, Polsat za pakiet 2014-2017 zapłacił podobno 35mln euro a nc+ za LM 2015-2018 70mln euro więc nie ma co tu porównywać a MŚ 2018 i 2022 i tak od dawna miało TVP, teraz tylko mecze Polaków+Euro 2020 kupili.

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo musieli dołożyć ale wiesz bez tego nie byłoby tak żaden dobrej piłki tylko holenderska, chiński czy ruska + nie polskie mecz Ligi Narodów która pewnie będzie poligonem doświadczalnym. Więc chcąc mieć piłkę musieli się o to starać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie, gdy kolejne osoby piszą:

Jeszcze niech stracą X, a będzie to koniec nc+ (za X wstaw cokolwiek: Premier League, Ekstraklasę, żużel, golfa, cokolwiek...)

 

Zgadzam się, że dobrze już było, teraz będzie tylko drożej, ale nie wierzę w koniec marki Canal+, tudzież platformy nc+. Może za 10 lat, ale nie teraz.

Oczywiście jestem niezadowolony z tytułu straty kolejnych praw i również twierdzę, że nadchodzą gorsze lata dla Canal+ (byliśmy rozpieszczani po fuzji Cyfry+ z n), ale nie będzie tak źle, jak niektórzy tutaj wieszczą.

I nie wierzę w lawinę wypowiedzeń po stracie LM. Dla wielu abonentów Ekstraklasa, czy Premier League to coś, z czego nie zrezygnują. A Canal+ po stracie LM na pewno mocniej zaatakuje po ligę hiszpańską, czy włoską.

Weź jeszcze pod uwagę, że niektórym kończą się umowy terminowe (np. mnie w styczniu) i nie wiem czy poczekam do końca sezonu 2017/2018 płacąc bardzo wysokie ceny za nc+. Na razie się nie unoszę ale może być tak, że będę zmuszony wybierać pomiędzy Premiership a LM. A jako, że jestem abonentem Plusa myślę, że raczej CP w tym wypadku wygra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie pisać i dyskutować, to na pewno obecna sytuacja nie wpłynie na zwiększenie zainteresowania sportem na nc+, tylko spowoduje odpływ abo, lub tych, którzy zmniejszą pakiety ( patrz Ja ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki - ale wątek rozpiski komentatorów przewijał się na tym forum więc zapytać chyba można; czy ktoś wie co stało się ze stroną taksiegra.com? Wyświetla się komunikat o zawieszeniu...tam była całkiem fajna rozpiska.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie pisać i dyskutować, to na pewno obecna sytuacja nie wpłynie na zwiększenie zainteresowania sportem na nc+, tylko spowoduje odpływ abo, lub tych, którzy zmniejszą pakiety ( patrz Ja ) :wink:

 

Już niedługo na nc+ zostanie okrojona Liga Polska (część praw ma Eurosport) i okrojona Liga Angielska (jakieś zakazy pokazywania meczów o godz. 16:00, mecze z odtworzenia)

 

Pytanie z innej beczki - ale wątek rozpiski komentatorów przewijał się na tym forum więc zapytać chyba można; czy ktoś wie co stało się ze stroną taksiegra.com? Wyświetla się komunikat o zawieszeniu...tam była całkiem fajna rozpiska.... :(

 

Dziwna sprawa, że nie opłacili serwera. Przy wygasającym koncie na pewno są częste powiadomienia o zaległej płatności itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona już działa.

Rozpiski mają fajne, ale dla mnie największym ich grzechem jest traktowanie dnia telewizyjnego od godz. 24:00 do godz. 24:00.

Normalnie to chyba dzień telewizyjny trwa do rana.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo na nc+ zostanie okrojona Liga Polska (część praw ma Eurosport) i okrojona Liga Angielska (jakieś zakazy pokazywania meczów o godz. 16:00, mecze z odtworzenia)

??? Jak to okrojona? I to niedługo. Chodzi Ci o to, że sezony się kończą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okrojona bo Eurosport ma u siebie 2 z 8 meczów Ekstraklasy czyli 25% z całości.

Tak więc Canal+ ma tylko 75% Ligi Polskiej i Ligę Angielską, z której może lub nie chce pokazać choćby 2 meczów LIVE w sobotę o 16:00.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...