Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jeszcze z lat 90, że na Sat1 leciał fajny program ze skrótami z Bundesligi z publicznością. Nazywał się chyba "Ran". Co prawda za dużo wtedy po niemiecku nie rozumiałem, ale skróty były. ;-) Program był rewelacyjny (wiem... za dużo Hajto ostatnio słuchałem), jednym z prowadzących był Jorg Wontorra. Jeśli to będzie w takim stylu, to zapowiada się ciekawie.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z was oglądał przylot piłkarzy do Warszawy na lotnisko  to widzieliście jakość Polsatu News HD?     To wyglądało jak transmisja przy użyciu   nie wiem   magnetowidu?  To była tragedia a nie jakośc.  Oglądałem na TVN24 HD.

Czy na prawde Polsat  nie miał  gorszych kamer?   Prowadzącego ledwo było widać.  Konferencje natomiast były w zwykłym SD  to także trzeba było oglądać na TVN w HD.owszem były powtarzane w Polsacie Sport ale na prawde  tak się chwalą że wszystko w Polsacie Sport 2/3HD  jednak to co widziałem na Polsacie News HD to był dramat.


Nie ma szans na powrót Sport+ Extra?

Z tego co pamiętam   to program  był poświęcony ligom zagraniczym a  w Canal+ została tylko Angielska.  Reszta w Eleven  swoją droga Eleven mogło by taki program zapodać.  Coś nie słysze nic w sprawie 3 kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z was oglądał przylot piłkarzy do Warszawy na lotnisko  to widzieliście jakość Polsatu News HD?     To wyglądało jak transmisja przy użyciu   nie wiem   magnetowidu?  To była tragedia a nie jakośc.  Oglądałem na TVN24 HD.

Czy na prawde Polsat  nie miał  gorszych kamer?   Prowadzącego ledwo było widać.  Konferencje natomiast były w zwykłym SD  to także trzeba było oglądać na TVN w HD.owszem były powtarzane w Polsacie Sport ale na prawde  tak się chwalą że wszystko w Polsacie Sport 2/3HD  jednak to co widziałem na Polsacie News HD to był dramat.

Z tego co pamiętam   to program  był poświęcony ligom zagraniczym a  w Canal+ została tylko Angielska.  Reszta w Eleven  swoją droga Eleven mogło by taki program zapodać.  Coś nie słysze nic w sprawie 3 kanału.

 

Wydaje mi się że sygnał Polsatu News szedł przez ich super internet LTE, bo momentami wyglądało to tak jak by bitrate spadał do poziomu 240p na youtubie. Ja również przełączyłem na TVN24. 

 

Trzeba przyznać, że ciekawie się zapowiada. Ciekawe jak to wszystko wyjdzie. Zmiana jest potrzebna, bo to ostatnie studio było tak nudne, że szok. Zarówno w wyglądzie jak i w całej koncepcji magazynu. 

 

Nudna Liga + Ekstra? Ona była idealna. Nie wiem po co zmieniać coś co dobrze funkcjonowało. Tak samo jak pozmieniali logotypy które były bardzo dobre na coś co zasłania ekran. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytan co oni tworza ... Nie dosc, ze Liga+ Extra zostala popsuta to teraz bedzie jeszcze bardziej patologiczna - widzieliscie te magazyny ktore leca we francuskiej lub niemieckiej TV z udzialem publicznosci? Brak slow, to jest jakas zenada - ta nowa Liga+ Extra bedzie wygladac tak samo - sztuczne bicie braw i glosny smiech rownie sztuczny, witanie gosci w studiu jakby wygrali Lige Mistrzow i ogolem beznadzieja. Takie cos jak 23 sezon Top Gear, po zmianie prowadzacych ...

 

Zajeli by sie czyms porzadnym czyli prawami TV ktore w wiekszosci utracili a nie tworzeniem dennych zapychaczy ramowki lub skupowaniem ochlapow ktorych nikt nie oglada (kazdy wie o co mi chodzi).

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w kanałach sportowych nc+:

 

Czwartek, 07.07:

 

11:30 C+S2 GOLF: European Tour - AAM Scottish Open - 1. runda (do 19:30)

19:15 C+S   JEŹDZIECTWO: Cavaliada Kołobrzeg - Potęga Skoku (do 21:00)

 

Piątek, 08.07:

 

11:30 C+S2 GOLF: European Tour - AAM Scottish Open - 2. runda (do 19:30)

14:45 C+S   JEŹDZIECTWO: Cavaliada Kołobrzeg - duża runda

17:45 C+S   JEŹDZIECTWO: Cavaliada Kołobrzeg - powożenie

19:15 C+S   JEŹDZIECTWO: Cavaliada Kołobrzeg - Venus vs Mars (do 20:45)

 

Sobota, 09.07:

 

14:45 nS+   JEŹDZIECTWO: Cavaliada Kołobrzeg - Cavaliada Future (do 16:15)

15:30 C+S2 GOLF: European Tour - AAM Scottish Open - 3. runda (do 20:30)

16:15 C+S   JEŹDZIECTWO: Cavaliada Kołobrzeg - średnia runda (do 18:45)

17:30 C+     ŻUŻEL: Grand Prix Wielkiej Brytanii (do 21:15)

19:15 C+S   JEŹDZIECTWO: Cavaliada Kołobrzeg - powożenie (do 20:30)

21:00 nS+   SPORTY WALKI: Gala DSF Kickboxing Challenge - mecz: Polska - Niemcy (do 23:30)

 

Niedziela, 10.07:

 

11:00 C+S   JEŹDZIECTWO: Cavaliada Kołobrzeg - ujeżdżenie (do 12:50)

13:15 nS+   JEŹDZIECTWO: Cavaliada Kołobrzeg - sztafeta (do 14:50)

15:15 C+S   JEŹDZIECTWO: Cavaliada Kołobrzeg - Grand Prix (do 18:50)

15:30 C+S2 GOLF: European Tour - AAM Scottish Open - finał (do 22:30)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie negocjacje to pewnie odbywają się po cichu, żeby na licytacji nie było "podbijaczy" cen. A tak na serio to z praw premium to chyba niewiele zostało. Ktoś tam wcześniej mówił o tennisie. Ale dla mnie prawa premium to turnieje wielkoszlemowe, a te są wg mnie świetnie pokazywane na antenach Eurosportu i Polsatach Sport (których nie ma w nc+, no może poza PSNews). Co jeszcze? Może MOTO GP, bo chyba Polsatowi kończą się prawa w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy NC+ negocjuje jakieś nowe umowy na pokazywanie jakichś rozgrywek na najbliższy sezon? Przydałoby się zapełnić te puste weekendowe wieczory w ramówce.

 

powinienes raczej zapytac czego nie straci po tym sezonie :D udalo sie chyba zostawic Lige ang i NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chcę wiedzieć co to będzie za twór ( zapchaj dziura godzinowa ) :mrgreen:

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zamiast tej "zapchajdziury" dot. Ekstraklapy w poniedziałki był Sport+Extra, gdzie omawiano mecze Premier League, La Liga, Serie A i Ligue1. Później ligi się skończyły w CANAL+, ale jeszcze wcześniej ten Sport+Extra zniknął z anteny, co w mojej opinii było błędem stacji. A ekstraklapy w ile papierków się nie owinie to i tak lepsza nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie to jest jej problem. Bo przez to, prawa kosztują tyle ile kosztują. Absurdalnie i skandalicznie dużo, a nie są tyle warte. Ale jak to się mówi "jest warta, tyle ile kupiec jest w stanie zapłacić". Przez to odpuszczono La Liga, Ligue1 i Serie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak miłośnik Ekstraklasy musi dopłacić za pakiet z Eurosportami, bo nie będzie miał piątków i poniedziałków, a zwolennicy lig zagranicznych dawno kupili Eleven, albo szukają streamów po sieci. Nie płacisz = nie masz.

Nikt się nie przejmuje, byle wszyscy wyszli na swoje. Protesty ucichły dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale zapominacie o jednej najważniejszej kwestii.  "jest warta, tyle ile kupiec jest w stanie zapłacić".

Kto spowodował tak wysoki kontrakt za prawa? Canal+, to ich wina, że zawsze dokładali do interesu, aż w końcu powiedzieli małe lekkie "dość", lecz machina trwała nadal. Ekstraklase miał Eurosport i Polsat Sport na pół z Canal+.

Canal+ zobaczyło, że jednak lepiej mieć ją znowu na wyłączność i znowu kontrakt stulecia, z tym, że zrobili tak, że nie mają 2 meczów na wyłączność, tego piątkowego i poniedziałkowego na rzecz Eurosportu.

 

Tu winna jest jedna strona. Ekstraklasa nie jest warta nawet połowy tego za co płaci teraz Canal+. W ogóle kasa z tych praw sądze, że jest naprawdę marnowana i większość z niej gdzieś "przepada".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...