Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej Juskowiak będzie tylko ekspertem Super5. A Bundesliga...zainteresowanie jest, ale Eurosport jak zwykle będzie zdecydowanym faworytem

 

@Arkon - no tak, masz racje z tymi gwizdami na własnych piłkarzy, ale juz sytuacja z Hammalainenem była podobna jak z Figo. Na Camp Nou gwizdali na niego, rzucali komórkami czy wszystkim czym się da. Ale bijatyki to juz trochę stara sprawa, ostatnio nic takiego się nie dzieje. Przynajmniej na stadionie i przed stadionem. Kulturka jest. A wulgaryzmy...to w mojej opinii część piłkarskiego widowiska. Każdy ma inny gust, misie wydaje, ze u nas jest o wiele lepiej niż kiedyś. A też juz rodziny przychodzą na mecze, widać to w telewizji chociażby. Co kraj to obyczaj. W Barcelonie jest spoko, ale doping zorganizowany to też część futbolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dopingu. W Realu ludzie na meczach śpią :) Autentycznie, Chińczyk spał gdy grał Real. To się nazywa piknik. Nie wiem po co ludzie tam przychodzą? Zrobić "selfie" i puścić na facebooka?

Gdyby taki Chińczyk przyjechał do Polski i spróbował zasnąć na meczu nawet w sektorze rodzinnym to byłby wyśmiany przez dzieci 4 letnich, że ten facet śpi.

I tak jest w Hiszpani, czy to Real, czy Barcelona, przyjeżdżają turyści zrobić sweet focie, przyjeżdżają Azjaci by spać, nie ma dopingu jak w Angli czy w Polsce.

W Polsce jest lepiej, bo są ultrasi, którzy robią całą otoczkę do meczu, flagi, race, itd. To mi się podoba, czuć mecz :) W Hiszpani czuć taką rodzinną atmosferę, taki piknik.

Np., na Legii można iść śmiało wszędzie z dzieckiem prócz Żylety. Wszędzie jest bezpiecznie i widać to na kamerach.

 

@Artek - daj cynka dla Smoka, niech zaprosi do Ligi+Extra Panią Karoline Hytrek-Prosiecka ;)

Daj znać kiedy ta Pani będzie puszczana na wizji, bo naprawdę od ładnych 2 lat ona ożywiła wczoraj Canal+ :) Super Piątek przy niej chociaż kilkuminutowy to i tak stał się czymś lepszym niż dotychczas.

Rzeczowa, konkretna kobieta. Nadawałaby się na eksperta w Polskiej lidze nawet ;)

 

tak czy owak już mi do Ligi+Extra ją dajcie ;)

 

PS. Podobno kiedyś Canal+ miał ligę niemiecką. Macie jakieś materiały z ligi niemieckiej z Canal+, lub F1 z Canal+? Oraz komentarz Borka z Canal+?

Próbowałem odszukać w necie tyle lat i ani F1, ani ligi niemieckiej, ani komentarzu Borka nie udało mi się odszukać. Wszystko jest, nawet mecze z 1994 roku, ale tych 3 kluczowych rzeczy nie ma.

Wie ktoś gdzie mógłbym odszukać w/w materiały? Chociaż zobaczyć jak wyglądała wtedy liga niemiecka z komentarzem, skrótem, lub F1.

Edytowane przez analityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko coś mi tu nie gra, albo taki głupi jestem. Kobieta chwali się w wywiadzie: https://www.youtube.com/watch?v=h3jiGWwlyT0, http://www.legia.net/wiadomosci,61071-legia.net_extra___k._hytrek_prosiecka_i_jej_legijne_zamilowanie.html że jest fanką Legii Warszawa, a na swoim profilu na Facebooku ( https://pl-pl.facebook.com/karolina.hytrekprosiecka) ma Lecha, Jagę i Pogoń. Dodatkowo pochodzi ze Śląska, a jej matka to milcjantka/policjantka. Całkowity miszmasz Dziecko resortowe a dodatkowo typowa przechrzta lub blachara? Kocha tego co da więcej? W sumie to za bardzo się nie dziwię, bo nie od dziś wiadomo, że nocnikarze TVN sprzedają się za srebrniki. Jak dla mnie to dobrze zorganizowana akcja PR. Dodatkowo wszystko sponsoruje Fortuna. Smaczku dodaje fakt, że dopiero co zmieniła pracę. Ładna buzia, wygadana, coś tam kuma (chociaż nie do końca), Po tym co znalazłem w necie w ciągu 15 minut ta kobieta przestaje być dla mnie wiarygodna.

Edytowane przez tomciu
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania jeśli mam polubiony profil Lecha np. to już jestem ich fanem? Powiem szczerze kiedyś myślałem w ten sposób co Ty i nie potrafiłem zrozumieć dlaczego ktoś ma w swoim profilu zalajkowane np. konto Lecha i Legii. Jednak jak się pytałem tych znajomych co tak mają to często dostawałem odp. ze chcą śledzić na bieżąco informacje z obu klubów. Ona jako rzeczniczka ekstraklasy powinna być tym bardziej usprawiedliwiona moim zdaniem. Ale zgadzam się z Tobą mimo wszystko ;) Wystarczy, że popiera PO i juz można stwierdzić, że coś tu jest nie tak. Oczywiście z dystansem do tej wypowiedzi podchodzcie :D

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dawno takich bzdur nie czytałem. Jeszcze to mieszanie TVNu, coz a stereotypy :D Typowe myślenie zaślepionego Polaka...Oj ludzie, ludzie. Zastanówcie sie co piszecie. Ja jestem dziennikarzem kilku redakcji i pomimo, że sympatyzuję z Lechem mam polubione fanpage Legii, Śląska, Wisły, Lechii czy kogo tam jeszcze, bo muszę być na bieżąco. Ona tak samo, tym bardziej, że pracuje w EKSTRAKLASIE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech lubi sobie kogo chce, ale takie publiczne deklarowanie miłości do Legii (tak ją kocha, a nie dodała do ulubionych?), w stosunku do stanowiska, które zajmuje jest niepoważne (gdzie jest Ekstraklasa w jej profilu?). Jest coś takiego jak bezstronność. Potem kibice Legii dziwią się, że reszta Polski pisze o ich klubie tak jak pisze. Pośledziłem trochę jej działalność i wychodzi mi, że to taka chorągiewka. Rusza się tak jak wiatr zawieje. Preferencje polityczne nic wspólnego z tym nie mają. Ja akurat mam oczy szeroko otwarte. Parafrazując Kazika Staszewskiego napiszę, że "wszyscy dziennikarze to prostytutki"... Tyle w tym temacie z mojej strony.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dawno takich bzdur nie czytałem. Jeszcze to mieszanie TVNu, coz a stereotypy :D Typowe myślenie zaślepionego Polaka...Oj ludzie, ludzie. Zastanówcie sie co piszecie. Ja jestem dziennikarzem kilku redakcji i pomimo, że sympatyzuję z Lechem mam polubione fanpage Legii, Śląska, Wisły, Lechii czy kogo tam jeszcze, bo muszę być na bieżąco. Ona tak samo, tym bardziej, że pracuje w EKSTRAKLASIE.

Napisałem dokładnie to samo przed Tobą, a co do tego PO to tak jak pisałem z dystansem bo miało to na celu właśnie pokazanie toku myślenia niektórych osób. Oczywiście mam inne poglądy na ten temat, ale nikogo nie będę obrażal z powodu jakiejs tam polityki :) Wracając do wątku to jeżeli rzeczywiście masz jakiś wpływ na decyzje dotyczące C+ i ich redakcji to według mnie powinniście zrobić wszystko, aby pozyskać ligę holenderska. Zobacz na godziny emisji. Idealnie wypełni to Wam lukę w ramówce plus będzie spore zainteresowanie meczami Ajaxu ze względu na Milika. Patrząc chociażby na same wyniki w Holandii jest wiele spotkan z dużą ilością bramek, więc widowiska byłyby ciekawe dla wielu postronnych osób, w szczególności dla tych co jednak nie zdecydowali się wykupić kanałów Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja nie obrażam, ale trochę mnie śmieszy takie gadanie, że TVN to sami lewicowcy i "kibice" PO. Bzdura, ale nie chce mi się pisać o polityce, w końcu nie o tym wątek :D

Ja nie mam żadnych wpływów na żadne decyzje, bo nie jestem szefem czy członkiem zarządu. Przeceniacie mnie :D W przetargu pewnie nc+ wystartuje, a czy jest zainteresowanie portugalską to akurat nie wiem, choć wątpię. 
A co do Eredivisie - zgadzam się, to byłby dobry produkt dla nc+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN ma zepsuta opinie przez kilkunastu "dziennikarzy" , którzy pracują i występują w kanale TVN 24. Niestety ten kanał sieje sama propagandę polityczna i robi wielu ludziom wielkie G z mózgu.

 

Eredivisie to powinien byc priorytet dla C+. Bundesliga zostanie w Eurosporcie oni nie odpuszcza tego produktu i będzie to raczej tylko strata czasu w negocjacjach, który będzie można poświęcić na odebranie Polsatowi ligi holenderskiej, co nie powinno stanowić dużego problemu. Portugalska też może być. Nsport+ jest teraz niemal pusty i ta liga mogłaby wypełnić na tym kanale ramowke i stanowic dobra promocje dla pakietu kanałów Canal+ pod kątem sportu.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko coś mi tu nie gra, albo taki głupi jestem. Kobieta chwali się w wywiadzie: https://www.youtube.com/watch?v=h3jiGWwlyT0, http://www.legia.net/wiadomosci,61071-legia.net_extra___k._hytrek_prosiecka_i_jej_legijne_zamilowanie.html że jest fanką Legii Warszawa, a na swoim profilu na Facebooku ( https://pl-pl.facebook.com/karolina.hytrekprosiecka) ma Lecha, Jagę i Pogoń. Dodatkowo pochodzi ze Śląska, a jej matka to milcjantka/policjantka. Całkowity miszmasz Dziecko resortowe a dodatkowo typowa przechrzta lub blachara? Kocha tego co da więcej? W sumie to za bardzo się nie dziwię, bo nie od dziś wiadomo, że nocnikarze TVN sprzedają się za srebrniki. Jak dla mnie to dobrze zorganizowana akcja PR. Dodatkowo wszystko sponsoruje Fortuna. Smaczku dodaje fakt, że dopiero co zmieniła pracę. Ładna buzia, wygadana, coś tam kuma (chociaż nie do końca), Po tym co znalazłem w necie w ciągu 15 minut ta kobieta przestaje być dla mnie wiarygodna.

Było jeszcze  przeprowadzić lustracje do dziesiątego pokolenia wstecz.

 

Co za ludzie ...................

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dzisiejszy Bellator patrząc na walki to wygląda mi bardziej na kabaret a nie na sporty walki.

Właśnie oglądałem z dysku i nic się nie myliłem.A Edek za komentarz powinien być nominowany do Oskara.Szczególnie za komentarz 2 rundy DaDa-Kimbo :lol2: Gość się marnuje w takim NC+ a mógłby zrobić karierę za Oceanem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem z dysku i nic się nie myliłem.A Edek za komentarz powinien być nominowany do Oskara.Szczególnie za komentarz 2 rundy DaDa-Kimbo :lol2: Gość się marnuje w takim NC+ a mógłby zrobić karierę za Oceanem :lol2:

Mnie gość rozwalił jak powiedział, że "mogą paść od podmuchu własnego ciosu". No ale gala typowa do śmieszkowania. Na pewno zapisze się ona do historii tej dyscypliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech poważnie pomyślą czy takie dziadostwo jest warte pokazywania.Ta gala to chyba może startować do obciachu roku.Edit mnie rozbawiło do łez jak mówił kilka razy jak to na trybunach szaleją gdy większość raczej buczała.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bardzo dobrze, że to pokazali, bo dokładnie było widać jak nie powinno się organizować walk wieczoru, czyli main i co-main eventu. Te dwie walki to parodia parodii.

 

Bellator zgarnia mega opinie po tej gali :D Np. mnie położyła jedna z nich: "Gala była transmitowana w otwartej TV(Spike TV), a ludzie i tak domagają się zwrotu pieniędzy" :D

 

Na szczęście za tydzień już lepsza rozpiska, choć nie genialna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji nie powinien być układany przed pierwszym meczem. Rozumna telewizja patrzy na wyniki pierwszych meczów i wyciąga wnioski. Nie pokazuje rewanżu, kiedy w pierwszym meczu było wysokie zwycięstwo i to faworyta. nSport nie pokazuje największego hitu kolejki, ale nadal można wybrać mecz, w którym będą emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja tutaj czytam? Nc+ powinien zainteresowac sie liga holenderska, portugalska czy niemiecka? Nie wierze po prostu. Liga niemiecka i tak jest w nc+ (i to 5 meczow w kolejce), wiec nie ma sensu marnowac na nia pieniedzy. Liga holenderska obecnie strasznie obnizyla loty i moim zdaniem nie ma co sie w nia pakowac. Co do ligi portugalskiej to juz w ogole. Poza 3 ekipami to po prostu liga ogorow.

Ale dobra, powiedzmy, ze kupuja te 3 ligi. Wydaja kase, bo przeciez nie sa one za darmo. Juz widze te narzekania za 2 lata po ponownych przegranych przetargach na Serie A, La Lige i Ligue 1, bo znowu im braknie kasy.

 

W tym momencie priorytetem dla nc+ MUSI byc odzyskanie straconych lig. Wszelkie pieniadze musza trzymac wlasnie na ten cel. Trudno, przez kolejne 2 lata bedzie, jak przez ostatnie pol roku. Trzeba to przezyc. Wole za 2 lata cieszyc sie ponownie z najmocniejszych lig w Canal+ niz widziec jak kupuja slabsze ligi tylko po to, aby zapchac ramowke.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy hejterzy tutaj bardzo dziwni są :curious:  Piszą aby C+ zainteresowal sie ligą holenderska a jak teraz leci ona na Polsacie to takie negatywne komentarze sa  na jej temat. Można tu stwierdzić wieć że co by nie było w C+ jest ok a w Polsacie to samo to juz  nudy. Normalnie śmiać mi sie chce z Was :wink:

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja tutaj czytam? Nc+ powinien zainteresowac sie liga holenderska, portugalska czy niemiecka? Nie wierze po prostu. Liga niemiecka i tak jest w nc+ (i to 5 meczow w kolejce), wiec nie ma sensu marnowac na nia pieniedzy. Liga holenderska obecnie strasznie obnizyla loty i moim zdaniem nie ma co sie w nia pakowac. Co do ligi portugalskiej to juz w ogole. Poza 3 ekipami to po prostu liga ogorow.

Ale dobra, powiedzmy, ze kupuja te 3 ligi. Wydaja kase, bo przeciez nie sa one za darmo. Juz widze te narzekania za 2 lata po ponownych przegranych przetargach na Serie A, La Lige i Ligue 1, bo znowu im braknie kasy.

 

W tym momencie priorytetem dla nc+ MUSI byc odzyskanie straconych lig. Wszelkie pieniadze musza trzymac wlasnie na ten cel. Trudno, przez kolejne 2 lata bedzie, jak przez ostatnie pol roku. Trzeba to przezyc. Wole za 2 lata cieszyc sie ponownie z najmocniejszych lig w Canal+ niz widziec jak kupuja slabsze ligi tylko po to, aby zapchac ramowke.

Po pierwsze to za dwa lata nc+ może już nie istnieć.

Po drugie stracone ligi są obecnie w nc+ i to w szerszym wydaniu.

Po trzecie kanały sportowe nc+ w weekendowe wieczory świecą powtórkami a gdyby pozyskali holenderską i portugalską to lepiej by to wyglądało i to jest potrzebne jest na już.

Po czwarte Bundesliga ma się bardzo dobrze w E2 i sprzedawcy praw raczej nie obetną widowni o abonentów CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja tutaj czytam? Nc+ powinien zainteresowac sie liga holenderska, portugalska czy niemiecka? Nie wierze po prostu. Liga niemiecka i tak jest w nc+ (i to 5 meczow w kolejce), wiec nie ma sensu marnowac na nia pieniedzy. Liga holenderska obecnie strasznie obnizyla loty i moim zdaniem nie ma co sie w nia pakowac. Co do ligi portugalskiej to juz w ogole. Poza 3 ekipami to po prostu liga ogorow.

Ale dobra, powiedzmy, ze kupuja te 3 ligi. Wydaja kase, bo przeciez nie sa one za darmo. Juz widze te narzekania za 2 lata po ponownych przegranych przetargach na Serie A, La Lige i Ligue 1, bo znowu im braknie kasy.

 

W tym momencie priorytetem dla nc+ MUSI byc odzyskanie straconych lig. Wszelkie pieniadze musza trzymac wlasnie na ten cel. Trudno, przez kolejne 2 lata bedzie, jak przez ostatnie pol roku. Trzeba to przezyc. Wole za 2 lata cieszyc sie ponownie z najmocniejszych lig w Canal+ niz widziec jak kupuja slabsze ligi tylko po to, aby zapchac ramowke.

A po co ma wracać do C+ aby mniejsza ilość meczy była 

A tak naprawdę Masz to i tak w NC+ bo kanał jest dostępny 

Dodatkowo choć znikomo masz 3 dodatkowe ligi piłkarskie + NFL + F1 

 

Nie rozumiem Twojego podejścia co ma C+ że musi być tylko tam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...