Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W pełni się zgadzam z poprzednikami. Kilka lat temu magazyny C+ biły na głowę te z innych stacji. A teraz co? Cafe Futbol mimo mizerności jaka tam panuje i tak jest lepsza... (Choć dziś z całym programem o 1. lidze to też przesadzili). Akurat analizy mnie nie kręcą więc dla mnie same skróty w Lidze+ są ok, ale już prowadzący Wodziński to jest porażka. Fatalna zmiana na minus w tym sezonie to achronologiczne skróty w L+Extra kto to wymyślił? Może wzorowali się na C+ France gdzie zaczynają od kluczowego mementu meczu i potem jest skrót. Mała róźnica a odbiór zupełnie inny.

Studio LM to było za czasów N-ki. Potem jak się połączyli to chyba jeszcze rok było normalne i rzeczowe. Odkiedy weszła ta ich czwórka bez sternika to jest dno. W tym roku to już sami zdjeli je z nSportu żeby mnie nie denerwować :D

Komentatorzt nie są źli. Ale są fatalnie dobierani. Najlepsi prowadzą studia a mecze komentuje 2 rzut. Wyobraźcie sobie jakby w Polsacie czy TVP wyjąć po 5 wiodących i wpuścić kolejnych jakby to wyglądało?

 

P.S. Tydzień temu w każdym programie zachwalali jaki to piękny stadion w Niecieczy szybko postawili... Ciekawe czy dziś tak samo pochwalą podgrzewaną płytę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno sygnalizowałem, że studio LM jest sztywne. Na dodatek teraz położyli L+E. Teraz jest jeden gość mniej Rudzki/Bugajski. Oprawa graficzno-muzyczna zjechała na maksa w dół. Co z tego, że zostali Twaro czy Smoko, jak nie mają z kim zażartować. Ten program już wogóle nie ma luzu. Brakuje tam gościa pokroju Zarzecznego. Mam wrażenie, że oni tylko czekają aż będą mogli wrzucić wstawke typu "trzecia połowa". Tam nie ma z kim gadać.

Obena L+ jest totalnie niestrawna.

Zanim się C+ połączył z N, to był prestiż. Przed hitami lig zagranicznych było studio, i ze studia przechodzili na mecz bez żadnych reklam. Ze znajomych mało kto miał C+ wogóle, a teraz to byle robol się chwali, że Lige Mistrzów ogląda. 100 razy lepiej wolałem C+ bez LM, ale z mocnymi ligami, świetną publicystką i bez 20 Canal+ jak teraz: Film2, Family 5, Serial 8, +15. No i oczywiście nie pasujący do niczego nsport.

 

Edit. "Trzecia połowa" w środku programu. Od razu wyłączyłem TV.

No i oczywiście super piątek ze studia. To wogóle porażka. Całkowity brak atmosfery meczu. No i ten Żelek, który od zawsze był dobrym reporterm, ale tylko to.

Edytowane przez jacekmalina30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na zagranicznej stronie było info, że 1 grudnia mają podać wynik przetargu w PL więc zdążysz jeszcze ponegocjować ;)

 

Nie wprowadzaj zamieszania. Przetarg na BPL będzie w przyszłym roku (luty -marzec).

Temat ten był wielokrotnie podnoszony w na forum Canal plus.

 

Chyba, że masz jakiś pewny link - to podaj źródło.

 

Nie chciałbym być adwokatem diabła ale raczej Eleven nie weźmie tych praw. Jest to swoiste status quo między Eleven a Ncplus.

Ncplus nie pozwoli na wejście na swoją platformę kanału który zdemoluje im ofertę programową.

Edytowane przez Mr. Orbita
Przeniesione z wątku Ofert - offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać źródło tych informacji?

 

Co do drugiej kwestii  -to napisałem swoje prywatne zdanie. Nie wierzę, że Ncplus będzie taki głupi, że pozwoli stracić najatrakcyjniejsze elementy swojej oferty a potem wpuści takiego gracza na swoją platformę. W dłuższym okresie czasu utraci dużo abonentów pakietu Canal plus. Ligi włoskiej jeszcze rok temu nikt nie chciał. O lidze francuskiej nie będę wspominał - marne wyniki oglądalności potwierdzają jej popularność w Polsce. 

 

Eleven nie ma nic poza prawami. Prawdziwym kapitałem jest platforma ze swoją zorganizowaną dystrubucją, dekoderami, infolinią, bazą abonencką itp. To m.in dlatego Cyfrowy Polsat wypiął się na Eleven - którego nie wprowadzi, bo nie będzie psuł pozycji swojego flagowego Polsatu Sport.

 

Natomiast w kwestii praw BPL, wielokrotnie temat był dyskutowany na forum C+. Zaśmiecanie tematu to wprowadzanie plotek po to aby czekać do początku grudnia - to "może coś się wyjaśni, bo na jakiejś stronie było niesprawdzone info".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiej kwestii -to napisałem swoje prywatne zdanie. Nie wierzę, że Ncplus będzie taki głupi, że pozwoli stracić najatrakcyjniejsze elementy swojej oferty a potem wpuści takiego gracza na swoją platformę. W dłuższym okresie czasu utraci dużo abonentów pakietu Canal plus. Ligi włoskiej jeszcze rok temu nikt nie chciał. O lidze francuskiej nie będę wspominał - marne wyniki oglądalności potwierdzają jej popularność w Polsce.

 

Eleven nie ma nic poza prawami. Prawdziwym kapitałem jest platforma ze swoją zorganizowaną dystrubucją, dekoderami, infolinią, bazą abonencką itp. To m.in dlatego Cyfrowy Polsat wypiął się na Eleven - którego nie wprowadzi, bo nie będzie psuł pozycji swojego flagowego Polsatu Sport.

 

Natomiast w kwestii praw BPL, wielokrotnie temat był dyskutowany na forum C+. Zaśmiecanie tematu to wprowadzanie plotek po to aby czekać do początku grudnia - to "może coś się wyjaśni, bo na jakiejś stronie było niesprawdzone info".

Nie straci abonentów canal plus, bo jak chcesz mieć eleveny to musisz mieć canal+, czyli musisz zapłacić za canale a potem jeszcze za eleveny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga+Extra zaliczyła ogromny zjazd. Ciągle przy nim kręcą, kombinują. W ostatnich latach kilka razy zmieniało się studio, doszedł Turbokozak, teraz pomidor, gość w prawie każdym odcinku, a jakość całego programu zamiast się podnieść, spadła. Może i fajnie, że powstał taki Turbokozak jako urozmaicenie, zabawa, ale to było fajnie w pierwszym, drugim, może jeszcze trzecim sezonie. Dziś to męczy, co widać nawet po samych konkurencjach, płachta, bieganie wokół piłki... Pomidor kompletnie bez celu. Taka strata czasu na głupoty, kosztem merytorycznej dyskusji. Bardzo irytujące są też odcinki z gościem zagranicznym, kiedy to tłumaczenie symultaniczne rozwala cały program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nasir

Sprawdź, poczytaj, a potem sam się zorientuj że jesteś w błędzie. Przetarg wystartował i w Francji już został rozstrzygnięty z porażka C+, w Polsce nie wiadomo Ale ma być coś wiadomo już we wtorek.

@Ronczester

Nie ma opcji Eleven bez C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie mowienie o prawach do BPL to trochę jak wrozenie ze szklanej kuli. Wszystko pewnie wyjasni sie na wiosnę. Chociaz osobiscie jestem przed koncem umowy wiec wolałbym wiedziec co mnie czeka on nowego sezonu, ale pewnie sie nie dowiem. Na pewno ktos bedzie musiał wyłożyć dużą bańkę żeby te prawa nabyć i to jest w dniu dzisiejszym najpewniejsze. Jeśli C+ straci prawa telewizyjne bo zakładam ze Katarczykow nikt nie przebije to z pewnością nc+ nie pozwoli sobie zeby w jej platformie nie bylo ligi angielskiej. Albo eleven albo jakiś nowy stwór w postaci btsport albo beinsport albo cokolwiek innego będzie transmitował bpl. Jestem dobrej myśli chociaż osobiscie wolałbym żeby angielska pilka pozostala w c+. Wszystkiego dowiemy sie niebawem ale raczej bpl pozostanie w nc+ lecz nie wiadomo kto to bedzie transmitował i to jest jak na razie jedyny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadasz, Altice ma własne kanały tv na których będą pokazywać Premier League, i to będzie jedyny nadawca w tym kraju.

Zlituj się człowieku.

Nie rozumiesz o czym pisze to nie zabieraj głosu.

Jak ktoś wywala 100 mil rocznie to musi to sprzedać z zyskiem.

Mogą to pokazywać na swoich kanałach ale pytanie brzmi na jakiej platformie sat i za ile!

 

 

Materna 

Całkowita racje.

Będzie na NC+ ale nie wiadomo na jakim kanale.

Jesli nie na C* to znowu trzeba bedzie dodatkowo bulic

Edytowane przez hanys 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co kupili LE, jeżeli ją olewają ? Jedno wyklucza drugie....

 

Moim zdaniem spadek entuzjazmu wynika z prostej zasady. Tam są kontrakty tak? Więc mniej meczów, mnie pracy = mniej kasy :) Większa rywalizacja o mecze itd.....Moim zdaniem powinni rozstać się z 50% kadry i atmosfera by się odświeżyła, bo teraz jest nudno i wyczuwa się brak entuzjazmu - ja nie umiem po LM na studiu wytrzymać...po prostu masakrycznie mnie nudzi....

 

Tak samo nie rozumiem dlaczego nie ma omawiania grup po LE ? To po co oni to kupowali ? C+ słynął z opakowania swoich transmisji, a tutaj z LM i LE coraz gorzej....Jedyny plus, że multiliga wróciła....

 

Właśnie ostatnie twoje zdanie dosadnie pokazuje że LE jest traktowana jak jest. 

Kupili bo była dostepna i na pewno trochę osób ją ogląda (zwłaszcza polskie kluby) ale szału nie ma.

 

Z LM kombinują co i rusz.W końcu wypacują jakąs formułe która będzie w miarę optymalna.

Ale muszą być pełne skróty w studiu i to co najważniejsze : jasno podkreślona sytuacja w danej grupie i o co gra dany klub.Tego mi brakuje.

 

To profesjonaliści ale też ludzie. On na pewno przeżyli stratę tylu lig. Kiedyś mieli je u siebie i to też pomagało w przygotowaniu do studia LM.

Generalnie nie czepiam się komentatorów.No może mi przeszkadza jedynie to że Wolski za rzadko komentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadasz, Altice ma własne kanały tv na których będą pokazywać Premier League, i to będzie jedyny nadawca w tym kraju.

Kanały ma, z czego tylko jeden jest ogólnosportowy. Drugi to sporty ekstremalne, trzeci lifestyle'owy, czwarty o tenisie, a piąty to sporty walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To profesjonaliści ale też ludzie. On na pewno przeżyli stratę tylu lig. Kiedyś mieli je u siebie i to też pomagało w przygotowaniu do studia LM.

Generalnie nie czepiam się komentatorów.No może mi przeszkadza jedynie to że Wolski za rzadko komentuje.

 

No właśnie, czyli jednak więcej osób to widzi. Przy ostatnim studiu LM trochę mnie zdziwiło, że przed meczem Barcelony mówią o słabej formie Realu i nawet nie wspominają o El Clasico, że o bramkach/skrótach nie wspomnę. Ja wiem, że pokazuje to ich konkurencja, ale jednak C+ zawsze był szeroki pod tym względem i nigdy nie pomijał innych ważnych wydarzeń piłkarskich (choćby studia przy okazji mistrzostw świata/Europy, już dokładnie nie pamiętam). Widać gołym okiem, że coś się wypaliło - wiadomo, że przez 20 lat nie można mieć tego samego entuzjazmu, co na początku, ale jednak wyczuwalny jest ten obniżony poziom i wrażenie, że gdzieś ta fajna, luźna atmosfera siadła. Szczerze powiem, że obejrzałem wczoraj kawałek L+E i absolutnie mnie nie zaciekawiła, mimo, że chwilę wcześniej trafił im się świetny mecz i nie musieli na poczekaniu wymyślać tematów, czy "grzać" sztucznie euforii, bo mecz sam się bronił. Zobaczymy dokąd to doprowadzi - nawet nie chcę myśleć co będzie jak im BPL odejdzie (oby nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Francji wygrała firma telekomunikacyjna która ma kablówkę ale nie ma platformy .

Kto będzie nadawać Angielska piłkę przez sat sie dowiemy w późniejszym czasie.

 

 

hhahahh to nie wiedziałem, ze  w jednym kraju sprzedają osobno BPL  dla kablówek i platform sat

daj już sobie spokój

 

@Nasir

Żaden duży gracz nie może sobie kupić BPL na jakiś rynek po czym je odsprzedać z zyskiem chłopie.

Anglicy nie tolerują żadnych pośredników, jak ktoś kupi prawa to ma je pokazywać na swoich kanałach.

A jak ich nie ma to nie kupi licencji, proste jak budowa cepa.

Widzę, że co niektórzy tutaj myślą, że z prawami do BPL jest tak samo jak np. z prawami La Liga czyli hulaj dusza + kilku pośredników hahahha.

Nie jest tak, nigdy nie było i nie będzie.

I dlatego wszelkiej maści kombinatorzy od zarabiania na prawach sportowych typu MP Silva nie mogą nawet złożyć oferty  na BPL u angoli.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...