Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Canal Sport Online nadal nie naprawił błędu z niechowającym się paskiem na dole ekranu. Jak ktoś chce obejrzeć mecz, którego nie ma na głównych antenach C+ tylko nadają go w samej sieci i tam zapraszają do oglądania, a później, nie można ukryć panelu nawigacyjnego z paskiem buforowania to nieco to irytuje, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej prawa to musi być przecież redukcja pracowników. Wiadomo, że wyrzucą młodych, a nie starych,bo to przecież znajomości, dłuższy staż pracy,itd.

A może po prostu sam dziennikarz zdecydował się na taki krok? To nie redukcja etatów ;) NC+ z chęcią trzymałoby Adamusa, przecież o nim mówiło się jako o zastępcy gwiazd redakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autopromocja Eurosport 2, tak aby Ci którzy nie posiadają opcji Eurosport 2, wiedzieli co tracą. Zwyczajniej Eurosport jest szerzej dostepny niż Eurosport2. Kilka meczów Bayernu z Lewandowskim, żeby zachęcić do oglądania Bundesligi w E2. Mają inny komentarz obie stacje. Taka zagrywka, wiadomo taktyczna i marketingowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu sam dziennikarz zdecydował się na taki krok? To nie redukcja etatów ;) NC+ z chęcią trzymałoby Adamusa, przecież o nim mówiło się jako o zastępcy gwiazd redakcji

Kto tak mówił?

Edytowane przez TomU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smokowski w wywiadzie dla Weszło:

 

"Cieszę się z rozwoju Filipa Adamusa, którego – w dawniejszych czasach, jako szef redakcji sportowej – przyjmowałem do pracy. Zobaczyłem u niego błysk w oku i pomyślałem: chłopak ma fajną prezencję, ładny głos, pracował w piłce, dobrze mówi po polsku… Posiada wszystkie cechy, by rozwinąć się w telewizji. Brakowało mu tylko doświadczenia, ale widziałem, że kamera może polubić go z wzajemnością. Filip robi postępy, stłumił dwie-trzy maniery, które nam się nie podobały i – choć nie wiem, gdzie będzie za rok-dwa – sądzę, że śmiało będzie można go pokazywać przed kamerą w różnych funkcjach. Do tego zmierzamy. "

 

(http://weszlo.com/2015/02/16/murawski-maratony-tatuaze-anegdoty-tomasz-smokowski-odpowiada-na-wasze-pytania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w każdej pracy są dwa elementy:

- kasa

- realizacja.

 

Mnie się też zdarzało odejść z firmy, bo "dziadki" nie chciały wpuścić człowieka wyżej, a nie każdemu chce się czekać. Natomiast szkoda, bo był on na pewno jakimś świeżym powiewem...

 

Natomiast w tej sytuacji wiemy, że nic nie wiemy, więc nie ma co dywagować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam rozpiskę komentatórów na najbliższy weekend. Trochę ubogo :/

PIŁKA RĘCZNA:
Środa, 11.11:
18:55 | nSport+ | Flesburg-Handewitt - RK Zagreb (P.Karpiński - J.Cieślikowski)

Czwartek, 12.11:
18:40 | Canal+Sport | THW Kiel - PSG Handball (K.Bandych - M.Matysik)

Piątek, 13.11:

18:50 | nSport+ | MKS Selgros Lublin - CSM Bukareszt (T.Dryła - I.Nabożna, reporter: P.Bugajny)

Sobota, 14.11:
15:30 | Canal+Sport | Studio EHF (K.Bandych; gość: M.Matysik)

15:55 | Canal+Sport | Orlen Wisła Płock - Besiktas Stambuł (P.Karpiński - M.Lijewski, reporter: P.Bugajny)

19:25 | Canal+Sport | FC Barcelona - Vardar Skopje (R.Skrzyński - R.Lis)

Niedziela, 15.11:

16:45 | Canal+Sport | KIF Kolding - VIVE Tauron Kielce (K.Bandych - J.Cieślikowski)

 

 

KOSZYKÓWKA:

Euroliga:

Czwartek, 12.11:
20:40 | Canal+Sport | FC Barcelona - Lokomotiv Kubań (W.Michałowicz - H.Radke)

Piątek, 13.11:

18:40 | Canal+Sport | Pinar Karsiyaka Izmir - Stelmet Zielona Góra (W.Michałowicz - W.Kijanowski)

20:40 | Canal+Sport | Panathinaikos-Żalgiris Kowno (M.Łopaciński - H.Radke)

 

NBA:

Piątek, 13.11:

01:30 Canal+Sport Toronto Raptors - New Orleans Pelicans (E.Durda - T.Świętoński)

Sobota, 14.11:

02:30 | Canal+Sport | Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers (M.Łopaciński - Z.Telman)

Niedziela, 15.11:

21:30 | Canal+Sport | Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies (W.Michałowicz - W.Kijanowski)

 

TENIS - PUCHAR FEDERACJI:

Sobota, 14.11:

13:45 | Canal+Sport2 | Czechy - Rosja (B.Ignacik - T.Wolfke)

Niedziela, 15.11:

11:55 | Canal+Sport2 | Czechy - Rosja (B.Ignacik - T.Wolfke)

Edytowane przez Artek1008
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...