Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że rozmawiam na forum z dorosłymi ludźmi a nie roszczeniowymi dzieciakami, nie potrafiącymi sklepić do kupy paru faktów. Nie widzę tutaj też żadnej winy nc+. 

 

Po 1. nc+ nie odpowiada za prawa transmisyjne ani ramówkę Eleven Sports, więc o żadnym przerzucaniu meczy na inny kanał nie może być mowy

Po 2. nie znacie zasad przetargu na prawa transmisyjne lig, które stracił nc+, a które transmituje ESN. Pewnie obliczyli, że im się nie kalkuluje, a patrzac na ilosc licencji ESN, kasa rosnie u nich na drzewach.

Po 3 kwota jaką przyjdzie zapłacić za paczkę z kanałami Eleven w większości (o ile nie niemal w całości) powędruje do ESN.

Po 4 sport na innych platformach nie istnieje.

Po 5 jak nie stać Cię na zapłacenie parunastu złotych za 2 kanały, nikt Cie nie zmusza. Cena jest zależna od oferty programowej, a nie ilości kanałów, więc argmentacja, że "to tylko 2 kanały" jest śmieszna jak [beep]a.

Edytowane przez mentoss47
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 kwota jaką przyjdzie zapłacić za paczkę z kanałami Eleven w większości (o ile nie niemal w całości) powędruje do ESN.

 

 

Jeśli nc+ robi promocję 50 proc. (i jeszcze na tym zarabia) to oznacza, że "od gniazdka" nadawcy płaci jeszcze mniej :)

 

W tym przypadku cena nie jest zależna od oferty programowej, a od strategii nc+. Strategia jest taka, by Eleven nie zagroził sprzedaży Canal+, a jeszcze podkręcił sprzedaż. I nie ma nic wspólnego z ofertą Eleven Sports tylko z nc+. Innym operatorom Eleven nie nakazuje oferować tych kanałów z Canal+. To tylko od operatora zależy w jakiej ofercie u siebie umieści te kanały :)

 

Zresztą za History czy Sundace Channel też biorą dodatkową kasę, inni operatorzy nie. Przypadek? :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipotetycznie mówiąc     a co jeśli nikt by tego nie wykupił  to wtedy kto traci?

Czyli że za rok  ten kanał bez promocji dla wszystkich 15.90zł.   W tej cenie to Redlight jest .

Płacąc za nieoglądanie tylko za powtórki  w maju czerwcu lipcu jeszcze nie wiadomo jak sierpień .Wtedy nie ma rozgrywek   czyli 7.95 x 3    =  23.85zeta  niecałe 24zeta  za 3 miechy za powtórki       . Niezła kalkulacja +  ilość osób ktore to wykupi. Z Canal+ nigdy tak nie było. Ci co mieli tylko dla sportu to sobie mogli wyłączać. NC+ sobie wymyśliło  łańcuchową promocje   jak wejdziesz to nie wyjdziesz.


Myślałem, że rozmawiam na forum z dorosłymi ludźmi a nie roszczeniowymi dzieciakami, nie potrafiącymi sklepić do kupy paru faktów. Nie widzę tutaj też żadnej winy nc+. 

 

Po 1. nc+ nie odpowiada za prawa transmisyjne ani ramówkę Eleven Sports, więc o żadnym przerzucaniu meczy na inny kanał nie może być mowy

Po 2. nie znacie zasad przetargu na prawa transmisyjne lig, które stracił nc+, a które transmituje ESN. Pewnie obliczyli, że im się nie kalkuluje, a patrzac na ilosc licencji ESN, kasa rosnie u nich na drzewach.

Po 3 kwota jaką przyjdzie zapłacić za paczkę z kanałami Eleven w większości (o ile nie niemal w całości) powędruje do ESN.

Po 4 sport na innych platformach nie istnieje.

Po 5 jak nie stać Cię na zapłacenie parunastu złotych za 2 kanały, nikt Cie nie zmusza. Cena jest zależna od oferty programowej, a nie ilości kanałów, więc argmentacja, że "to tylko 2 kanały" jest śmieszna jak [beep]a.

 

4 lata na forum  raptem 76 postów i nagle się odzywasz  z postem ala dzieciak .Tylo czasami dziecko mądrzej myśli od dorosłego to przewidziałeś?

 

Po 6  Za oszustwa  też należy płacic?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu [beep] na klientów. Najgorsze jest to, że niektórzy tego kompletnie nie widzą.

 

Nc+ straciło:

  • komplet praw Serie A
  • komplet praw Ligue 1
  • komplet praw La Liga
  • Wyłączność na ekstraklasę, w tym 2 spotkania w kolejce na rzecz Eurosportu
  • Wyłączność na Ligę Europy, w tym 1 mecz polskiego zespołu
  • Wyłączność na LM piłkarzy ręcznych na rzecz Eleven

Nc+ zyskało:

  • Wyłączność na Champions League
  • jakieś marne prawa do golfa i regat oglądane chyba tylko przez techników w ich siedzibie

Stracili jakieś 70% swojego kontentu, a cena abonamentu za Canal+ NIE SPADŁA choćby o złotówkę! Sprytne głowy w nc+ nagle dołączyły paczkę Eleven. Co z tego wynikło?

 

Nc+ po dodaniu Eleven:

  • Odzyskało Serie A razem z "hitowymi" meczami Hellas Verony i Carpi
  • Odzyskało Ligue 1 praktycznie w tej samej ilości meczowej
  • Odzyskało La Liga razem z "hitowymi" meczami Levante i Las Palmas
  • Pozyskało oglądane przez miliony Polaków o 2 w nocy NFL
  • Pozyskało włoską ligę koszykówki, która nie byłaby atrakcją nawet na Sportklubie
  • Pozyskało turnieje ATP 250, które elektryzują każdego fana tenisa

Podsumujmy. Paczka Canal+ traci 70% praw. Cena NIE SPADA nawet o złotówkę. Abonent w dalszym ciągu płaci tyle samo chociaż jest biedniejszy o prawie 3/4 oferty programowej. Nc+ dodaje Eleven, czym sprawia, że abonent odzyskuje swoją dotychczasową ofertę razem z marnymi prawami, które NA PEWNO nie są ofertą premium. Nie są ofertą premium, gdyż nie możemy tak nazwać "oferty" o nazwie Levante, Las Palmas, Carpi, włoska liga koszykówki, podrzędne prawa tenisowe i NFL. Nc+ jednak decyduje, że absolutnie jest to oferta premium i każe sobie za nią płacić 15zł/mc, ale dla zmylenia widza ( zwykła manipulacja i lanie wody ), oferuje promocyjną cenę 7,95 zł do końca roku. Abonent traci swoje pieniądze na nowy pakiet, a nc+ zadowolone obławia się w jeszcze większej kasie niż jeszcze kilka miesięcy temu.

 

Jeśli to nie jest zwykła kpina i [beep] na klienta to ja nie wiem już jak to nazwać! Po prostu ku**a skandal jakiego w polskiej telewizji chyba jeszcze nie było!

Wspaniała analiza, nic dodać nic ująć.

Jeszcze ja coś od siebie:

Ja przedłużyłem na początku roku na 2 lata (pakiet Comfort+ i Extra+, Multi+, Sport+&Film+). Specjalnie zażyczyłem sobie umowę na 2 lata, bo chcieli ma dać tylko na rok, gdyż zależało mi na Canal+'sach, liga angielska, hiszpańska, włoska. A teraz mam jeszcze dodatkowo za to płacić. W przyszłym roku stracą ligę angielską i znowu będą sobie kazali za to płacić dodatkowo. Jak tak można. Gdzie jest UOKiK? Takie rzeczy tylko w Polsce.

Uważam, że te osoby, które miały paczkę 6xCanal+ powinny do końca swoich umów mieć te kanały (2 Eleveny) bez opłat, ponieważ za to już zapłaciły (czy płacą za ligę hiszpańską, włoską czy francuską) lub niech nc+ obniży w jakiejś części tym osobom abonament za 6xCanal+. Jeśli nie, to bojkotujemy te Eleveny.

Nie kupujcie ich, zobaczymy co zrobią. Trzeba zrobić taką akcję, jak była przy połączeniu Cyfry+ z n. Jak powprowadzali te kosmicznie drogie pakiety, a później zmiękli pod wpływem oburzenie ludzi.

Także BOJKOTUJEMY!

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5kt@Jak dobrze nie wiesz to nie pisz "Takie rzeczy tylko w Polsce".A właśnie nie tylko w Polsce ale i w Anglii.Przytaczam posta News-a z tematu E Sport

      Napisano dziś, 20:49

25 zł za jakieś HBO, a 16 zł za Eleven to za drogo? W Anglii dotychczas LM była w Sky,a teraz trzeba jeszcze dokupić BT Sport za £23.99 - 4 kanały

Użytkownik NEWs edytował ten post dziś, 20:52               

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wymieniłeś   NBA  którego najprawdopodobniej nie będzie tutaj to ja się ciesze bo nie bede słuchac  Pana  UŁA  już.

 

Ja przedłuzałem na 2 lata  ale nie miałem pytań  na jak długo chce tylko powiedziała że to moja decyzja i teraz powiem że nie żałuje.     UOKiK   to nic nie da bo nawet jak dostaną kare to i tak my abonenci zapłacimy.  Jedynym plusem  były by kolejne zwolnienia. Ja  bardzo bym chciał aby C+ straciło także  BPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po 1. nc+ nie odpowiada za prawa transmisyjne ani ramówkę Eleven Sports, więc o żadnym przerzucaniu meczy na inny kanał nie może być mowy

Po 2. nie znacie zasad przetargu na prawa transmisyjne lig, które stracił nc+, a które transmituje ESN. Pewnie obliczyli, że im się nie kalkuluje, a patrzac na ilosc licencji ESN, kasa rosnie u nich na drzewach.Po 3 kwota jaką przyjdzie zapłacić za paczkę z kanałami Eleven w większości (o ile nie niemal w całości) powędruje do ESN.Po 4 sport na innych platformach nie istnieje.Po 5 jak nie stać Cię na zapłacenie parunastu złotych za 2 kanały, nikt Cie nie zmusza. Cena jest zależna od oferty programowej, a nie ilości kanałów, więc argmentacja, że "to tylko 2 kanały" jest śmieszna jak [beep]a.

Tak czytam twoje [beep]ny i stwierdzam że ty chyba jesteś konsultantem nc+. Bo nikt normalny takich głupot by nie pisał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po 6  Za oszustwa  też należy płacic?

Gdzie tutaj widzisz oszustwo?

 

Wspaniała analiza, nic dodać nic ująć.

Jeszcze ja coś od siebie:

Ja przedłużyłem na początku roku na 2 lata (pakiet Comfort+ i Extra+, Multi+, Sport+&Film+). Specjalnie zażyczyłem sobie umowę na 2 lata, bo chcieli ma dać tylko na rok, gdyż zależało mi na Canal+'sach, liga angielska, hiszpańska, włoska. A teraz mam jeszcze dodatkowo za to płacić. W przyszłym roku stracą ligę angielską i znowu będą sobie kazali za to płacić dodatkowo. Jak tak można. Gdzie jest UOKiK? Takie rzeczy tylko w Polsce.

Uważam, że te osoby, które miały paczkę 6xCanal+ powinny do końca swoich umów mieć te kanały (2 Eleveny) bez opłat, ponieważ za to już zapłaciły (czy płacą za ligę hiszpańską, włoską czy francuską) lub niech nc+ obniży w jakiejś części tym osobom abonament za 6xCanal+. Jeśli nie, to bojkotujemy te Eleveny.

Nie kupujcie ich, zobaczymy co zrobią. Trzeba zrobić taką akcję, jak była przy połączeniu Cyfry+ z n. Jak powprowadzali te kosmicznie drogie pakiety, a później zmiękli pod wpływem oburzenie ludzi.

Także BOJKOTUJEMY!

Jakbyś przeczytał umowę i regulamin to byś wiedział, że podpisujesz umowę na kanały, a nie na prawa piłkarskie.... 

 

Rób te akcje, rób.... już niektórzy chcieli robić bojkoty przy majowych podwyżkach. Na pisaniu się skończyło. Tutaj myślę, że skończy się podobnie i na tym co napisałeś się skończy.

 

Miałeś, a teraz nie masz..... musisz dodatkowo płacić.... a jak po fuzji dwóch platform doszła Liga Mistrzów i Liga Europy oraz kilka wytwórni filmowych to jakoś nikt nie mówił, ze jest więcej to trzeba płacić więcej. Wiadomo.... wszystko działa w jedną stronę.

 

Rynek praw się zmienia diametralnie. Czy komuś się to podoba czy nie. Takie prawa rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała analiza, nic dodać nic ująć.

Jeszcze ja coś od siebie:

Ja przedłużyłem na początku roku na 2 lata (pakiet Comfort+ i Extra+, Multi+, Sport+&Film+). Specjalnie zażyczyłem sobie umowę na 2 lata, bo chcieli ma dać tylko na rok, gdyż zależało mi na Canal+'sach, liga angielska, hiszpańska, włoska. A teraz mam jeszcze dodatkowo za to płacić. W przyszłym roku stracą ligę angielską i znowu będą sobie kazali za to płacić dodatkowo. Jak tak można. Gdzie jest UOKiK? Takie rzeczy tylko w Polsce.

Uważam, że te osoby, które miały paczkę 6xCanal+ powinny do końca swoich umów mieć te kanały (2 Eleveny) bez opłat, ponieważ za to już zapłaciły (czy płacą za ligę hiszpańską, włoską czy francuską) lub niech nc+ obniży w jakiejś części tym osobom abonament za 6xCanal+. Jeśli nie, to bojkotujemy te Eleveny.

Nie kupujcie ich, zobaczymy co zrobią. Trzeba zrobić taką akcję, jak była przy połączeniu Cyfry+ z n. Jak powprowadzali te kosmicznie drogie pakiety, a później zmiękli pod wpływem oburzenie ludzi.

Także BOJKOTUJEMY!

popieram w całości i nie chodzi naprawdę juz o te 8 zł ale o fakt że jestem  robiony, jesteśmy robieni w balona że to najzwyklejsze szukanie kasy pod tanim wybiegiem i czułbym sie z tym po prostu źle tak naprawdę oszukany.

BOJKOTUJMY!!!!

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wymieniłeś   NBA  którego najprawdopodobniej nie będzie tutaj to ja się ciesze bo nie bede słuchac  Pana  UŁA  już.

 

Ja przedłuzałem na 2 lata  ale nie miałem pytań  na jak długo chce tylko powiedziała że to moja decyzja i teraz powiem że nie żałuje.     UOKiK   to nic nie da bo nawet jak dostaną kare to i tak my abonenci zapłacimy.  Jedynym plusem  były by kolejne zwolnienia. Ja  bardzo bym chciał aby C+ straciło także  BPL

Przegląd sportowy ostatnio pisał że w tym tygodniu na 99% nc+ przedłuży prawa.

29c4eaa.jpg

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muza_tv

Jak się ma 1000 abonentów to może.

ile by to wykupiło?

4-rech?

 

Ja powtórzę raz jeszcze.

Jestem zadowolony ze będzie to dodatkowo płatne choć ja tego nie wykupie bo nie zapłace 190 zł za kilkanaście meczy Barcy na rok.

Bo mając te ligi przez parę lat na C+ oglądałem tylko mecze Barcy.

Poza tym możecie pisać co chcecie ale i tak nic nie zmieni tego ze dalej najlepsza Piłka jest na C+ w postaci Ekstraklasy,LM i LA.

A te dwie pierwsze jeszcze co najmniej 3-4 lata.

Wiec żaden szanujący się kibic z C+ nie zrezygnuje.

A jeśli nawet "11" wejdzie do PC to tez pewno do droższych pakietów bo nie będą robić konkurencji dla swojego PS.

 

Wiem że moja radość jest niczym w porównaniu z radością tych wszystkich którzy sie tu zachwycali tym ze C+ coś stracił.

No ale cóż-widać maja kasy jak lodu i im to wisi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz pisać, pisać i pisać, a wielu i tak będzie wiedziało swoje. Nie przemówisz. Daleko szukać:

 

Chyba nie wymieniłeś   NBA  którego najprawdopodobniej nie będzie tutaj to ja się ciesze bo nie bede słuchac  Pana  UŁA  już.

 

 

Przegląd sportowy ostatnio pisał że w tym tygodniu na 99% nc+ przedłuży prawa.

29c4eaa.jpg

 

no i wszystko wiadomo.... jakich to "ekspertów" od rynku telewizyjnego na forum mamy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muza_tv

Jak się ma 1000 abonentów to może.

ile by to wykupiło?

4-rech?

 

Ja powtórzę raz jeszcze.

Jestem zadowolony ze będzie to dodatkowo płatne choć ja tego nie wykupie bo nie zapłace 190 zł za kilkanaście meczy Barcy na rok.

Bo mając te ligi przez parę lat na C+ oglądałem tylko mecze Barcy.

Poza tym możecie pisać co chcecie ale i tak nic nie zmieni tego ze dalej najlepsza Piłka jest na C+ w postaci Ekstraklasy,LM i LA.

A te dwie pierwsze jeszcze co najmniej 3-4 lata.

Wiec żaden szanujący się kibic z C+ nie zrezygnuje.

A jeśli nawet "11" wejdzie do PC to tez pewno do droższych pakietów bo nie będą robić konkurencji dla swojego PS.

 

Wiem że moja radość jest niczym w porównaniu z radością tych wszystkich którzy sie tu zachwycali tym ze C+ coś stracił.

No ale cóż-widać maja kasy jak lodu i im to wisi.

Tylko że jest różnica w Cp masz Smartdom i nie płacisz tam 88 za wszystko tylko 44,99 a to różnica.    NC+ pewnie nie stać na taki układ  bo wolą serwować  superpremium za 99zł.

Skoro NBA będzie  będą mieli czym zapełnić ramówke :)         to zostało tylko monitorować przetarg BPL .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie wszyscy mogą mieć usługi PLUS-a, więc nie ma co uogólniać. Po 7 latach współpracy przyszło mi się z nimi pożegnać, bo zasięg był naprawdę kiepski (chociaż przez wcześniejsze lata nie było z tym problemu).

 

A po drugie - CP nie ma CANAL+, więc dla mnie nie ma innej alternatywy jak NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku i tak nic nie tracisz jak weźmiesz na rok liga się  kończy w maju.A możesz wziąć drożej na rok.  A jak nie to inwestuj w nc+  mix  .

 

Tylko, że nie wszyscy mogą mieć usługi PLUS-a, więc nie ma co uogólniać. Po 7 latach współpracy przyszło mi się z nimi pożegnać, bo zasięg był naprawdę kiepski (chociaż przez wcześniejsze lata nie było z tym problemu).

 

A po drugie - CP nie ma CANAL+, więc dla mnie nie ma innej alternatywy jak NC+.

 

Rodzina ma plusa od początku istnienia     raptem 2 zmieniło z plusa na inna sieć     Plus jest po prostu drogi  ale jak z zasiegiem no ja mam nawet w lesie  osoby w terenie najwięcej mają w tej kwestii do powiedzenia.

C+  nie ma w Cp   a  w Nc+ nie ma Polsatu Sport   :)          dlatego naj wyjściem jest połączyć  obie usługi  czyli płacić np w Polsacie za HBO a nie w NC+  itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Intermario Co się dziwić, poziom dziennikarstwa jest jaki jest w Polsce. Nie wiem kto to pisał, wiec na sporcie może się zna ale na rynku tv nie bardzo. A poza tym dla większości społeczeństwa to nie ma znaczenia. Dla nich nc+ to to samo, co C+, więc przekaz zrozumieli. Polsat NBA nie kupi, mógł więc 100% napisać, że w nc+.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...