Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem już abonentem w nc+ po migracji na kartach Cyfry+ z MR, oraz 1 dekoderem Pace PVR HD po wymianie przy migracji za Philipsa HD.

Do MR chciałbym dobrać drugiego Pace HD PVR (okazało się że jest bardzo dobry sprzęt z podwójnym tunerem i dyskiem) , i mam pytanie czy będę musiał płacić dodatkowo aktywację czy tylko opłatę miesięczną 20 zł?.

Wiem, że zawaliłem sprawę przed migracją i mogłem go dobrać wtedy, a nawet później wynegocjować najem za 0 lub 10 zł. ale to już historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nigdzie wcześniej nie znalazłem na forum takiej informacji bo byłbym dobrał wcześniej, ale trudno.

Dodam że nie byłem do końca przekonany do Pace dopóki go nie otrzymałem przy migracji.

Odnośnie dekodera do MR to mam własnościowy moduł CAM CI C+ bezpośrednio w TV Sony, ale bez podwójnego tunera do nagrywania czym dysponuje Pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem że Pace PVR HD staruje w około kilkanaście sekund ze "standby" a tu min. 30 sek.

Czy dekodery tzw. Boxy po n-ce tez tak wolno startują?

Rewelacyjny czas startu z pozycji nawet po całkowitym wyłączeniu z prądu mam na TV Sony z modułem CAM CI po Cyfrze+ ok 7 sekund do oglądania, a po 14 sek. można już nagrywać przez USB na pamięci/dysk zewnętrzny o czym informuje odbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam . Mam pytanie troche na inny temat ale może ktoś tutaj mi pomoże . Tzn od paru dni mam problem ze spliterem . mam połaczone spliterem dwa odbiorniki i od paru dni jeden odbiornik wogóle nie ma obrazu . sygnał spliter wysyła ale nie ma obrazu . w ustawieniach pokazuje mi ze" brak uprawnien do odbioru ". Sprawdzilem dekodery karty splitera wszystko jest ok . Bardzo proszę o pomoc . dodam spiltera mam smal 2 . problem pojawił sie od momentu jak chciałem sprawdzic inny dekoder więc wyciągałem wkładałem kartę do innego dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w czwartek w APS dobrać multiroom w postaci drugiej karty Cameleon oraz dekodera Sagemcom DSI83. Planuję dokupić sobie do niego dysk zewnętrzny by móc nagrywać, pauzować i oglądać w innym czasie. Mam zatem 2 pytania:

1) Jakiej pojemności jest najbardziej polecany? Myślałem nad tym z przedziału 500 GB - 750 GB - 1 TB

2) Czy można tak go podzielić na partycje, że część dysku będzie wykorzystywana na nagrania a część do mojego użytku? Mam świadomość że nie będę miał dostęp do nagrań programów, ale czy ta partycja zajmuje aż cały dysk? Proszę o porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp. na 1: Najlepsze są dyski 500-750 GB i najlepiej pracują przy nagrywaniu z dekodera. Z większym dyskiem dekoder może się zawieszać choć powinien też je obsłużyć.

odp. na 2: Nie dzieli się na partycje dysku pod nagrywanie z dekodera. Jeśli podzielisz na partycję to dekoder będzie miał problemy z podpięciem dysku i jego rozpoznaniem a w ostateczności będzie się zawieszał przy próbie podpięcia dysku. Na dysku tworzy się tylko jedną partycje (najlepiej NTFS!) jako całość pojemności dysku i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...