Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mediaboxa od dwóch tygodni. Dotychczas katowałem się Pace'em. Czuję się tak, jakbym zamienił malucha na maybacha :) Co do obrazu, to w porównaniu z Pace'em nie widzę różni na moim Panasonicu 42" (plasma). Kanały przełączają się bardzo szybko (szczególnie HD w porównaniu z Pacanem), jak na razie nie miał żadnej zwiechy, EPG be zarzutu, to samo z nagrywaniem, w tym na odległość (póki co wszystko co zaplanowałem nagrało się). Czasami słychać dysk, ale ponieważ dekoder stoi w salonie to mi to kompletnie nie przeszkadza. W przypadku dźwięku via kino domowe odnoszę wrażenie, że w porównaniu z Pace'em jest pełniejszy i bardziej dynamiczny. Co do zapachu, to bardzo szybko ustąpił. Generalnie jestem bardzo zadowolony (zapewne do czasu :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamawiam Canal+ Platinum, który dekoder proponujecie wziąć?

Pytam bo nie chce wpaść z deszczu pod rynnę miałem wcześniej cyfrowy polsat i kilka razy dziennie musiałem dekoder z kontaktu wyłączać z racji tego że się zawieszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamawiam Canal+ Platinum, który dekoder proponujecie wziąć?

Pytam bo nie chce wpaść z deszczu pod rynnę miałem wcześniej cyfrowy polsat i kilka razy dziennie musiałem dekoder z kontaktu wyłączać z racji tego że się zawieszał.

Bierz Mediabox,a nie będziesz żałował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamawiam Canal+ Platinum, który dekoder proponujecie wziąć?

Pytam bo nie chce wpaść z deszczu pod rynnę miałem wcześniej cyfrowy polsat i kilka razy dziennie musiałem dekoder z kontaktu wyłączać z racji tego że się zawieszał.

najpierw tu poczytaj viewtopic.php?f=174&t=30664 zanim na mediboxa się zdecydujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

posiadam nowy dekoder ITI 2849ST i zastanawiam sie czy tylko ja mam problem z głośnością podczas zmieniania programów ? co niektóre programy są albo bardzo cicho albo bardzo głośno nastawione co sprawia ze przy zmianie programu X na Y telewizor głośno ryje. Jest to szczególnie nieprzyjemne w nocy kiedy dzieci za ścianą śpią :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

posiadam nowy dekoder ITI 2849ST i zastanawiam sie czy tylko ja mam problem z głośnością podczas zmieniania programów ? co niektóre programy są albo bardzo cicho albo bardzo głośno nastawione co sprawia ze przy zmianie programu X na Y telewizor głośno ryje. Jest to szczególnie nieprzyjemne w nocy kiedy dzieci za ścianą śpią :/

Może masz wlaczone w dekorzerze dolby digital a nie uzywasz kina domowego , wtedy tak sie dzieje jak u ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z dekoderem Box+2851S.Chodzi o to,że dekoder za każdym razem gdy uruchamiam go z pilota znajduje nową wersję oprogramowania(po mimo iż mam aktualną wersję)przez co samo uruchamianie dekodera jest czasochłonne i już wręcz irytujące.Czy ktoś ma(miał) ten problem i wie jak temu zarazdzić?Dodam,że wymieniałem dekoder z tego powodu ale na obecnym ten problem nie zginął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po kilku nie fortunnych probach doboru dekodera mediabox. Jestem z niego zadowolony. nawet bardzo. Z jakosci obrazu rowniez. nie widze roznicy pomiedzy pace a mediabox na 47 calach. Był tu temat o logo kanałów. U mnie sie dzialo to samo gdy mialem wlaczone truemotion. Gdy to wylaczam sytuacja z logiem rozmytym itd sie nie ujawnia jesli wlacze to sie poojawia.takie OT dotyczace mediaboxa :). Ogolnie jest szybko nawet bardzo. Ale dysk jest slyszalny gdy jest juz noc i sie oglada tv gdy cos pobiera czy nagrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem pace pvr 500 gb ale jeszcze go nie odebrałem i pytanie czy jest szansą ,że dostanę nówke sztukę czy takich już w punktach nc+ nie ma? Czy wogole w pace można swoją listę kanałów ułożyć czy jest się skazanym na ich listę i jak to wygląda przy aktualizacjach czy można tak zrobić, że lista ta sama zostaje czy nie ma opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz masz szansę nówke dostać,ale to tylko szansa.możesz ułozyc swoja listę ale jast wielkie ale.nr.kanałów pozostaja bez zmian.czyli nie bedziesz miał np tvp1 na 1 tylko będzie miał cały czas nr11.totalna bzdura zaczerpnieta z iti.przy każdej aktualizacji listy,zmienia sie ona bezpowrotnie.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tym parowaniem kart? Jeśli np. kupię sobie 5720SX to będzię na nim działać karta nc+, czy parowanie polega na sparowaniu z konkretnym deckiem np. po numerze seryjnym?

I jeszcze jedno, czym różni się model 5720SX od 5800SX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...