Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie raczej niezwiązane bezpośrednio z dekoderami nc+, ale może ktoś odpowie (byłbym za to wdzięczny). Chcę zmigrować do nc+, biorąc na wynajem dekoder mediaBOX+. Obecnie korzystam z x402p. Chciałbym wykorzystywać multiroom i tutaj rodzi się pytanie: czy będzie możliwość odbierania multiroomu (oferty nc+) na dekoderze opticum x402p? Konsultant powiedział, że na multiroom powinienem wziąć box+ za 49zł jednorazowo. Może jednak dałoby się odebrać nc+ na x402p? Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj po przedłuzeniu umowy(patrz podpis),odebrałem Sagemcoma dsi83,prosilbym o pare slow co to za twor "i czym to sie je". Tak ogolnikowo i w przenosni mowiac

 

Wolny, wieszający się dekoder z Cyfry. Zmieniłem mojego Pace'a i ten wynalazek na mediaboxa+ i boxa+, bo nie chciałem żeby rodzina męczyła się z tym mułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z własnymi dekoderami w nc+ ??? Slyszalem o parowaniu kart itp. Moge sobie kupic arive jakas lub dreamboxa.

Jako nowy abonent chyba nie bardzo (dostajesz komplet-dekoder+parowana karta). Jeżeli migrujesz z N-ki to też zostajesz z dekoderem z parowanom kartą, a przy migracji z Cyfry na tą chwile możesz używać swojego dekodera, ale jak długo taki stan potrwa tego nie wie nikt. Mnie wprawdzie konsultant zapewniał że przez całą umowe będę jechał na tym sprzęcie co mam (czyli swój dekoder), ale wspomniał też że będę miał dostęp do pełnej oferty All inclusive na moim dekoderze (ciągle brak Polsatu HD, History HD, Polsat sport news,Espn America i jednego kanału ze świerszczykami)a to daje odpowiedz ile warte są słowa konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanko odnośnie podłączenia multiboxa wraz z nbox5800s , MR. Konwerter quatro będzie mi potrzebny do podłączenia ich ( po to aby np. korzystać z funkcji nagrywania) czy jak dobrze się zorientowałem przy konwerterze. I do tego jeszcze pytanko czy, zastosować podłączenie z multiswitch-em?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiem co myśleć o tym Pace. W sumie to dla mnie jedyna propozycja od nc+... Innym rozwiązaniem jest zakupienie dekodera niezależnego ale to są koszta. Bo rozumiem, że jeśli wezmę Pace to splittery nadal będą na nim działały? Aha i czy na Pace istnieje możliwość układania własnej listy kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama pytanie mam wzietego w c+ sagecoma na okres umowy + kupionego jakiegos pionera sd. przy migracji powiedzieli mi ze tego pionera nie ma w systemie wiec nie ma mozliwosci wymiany. czy idac do aps jest mozliwosc wymiany tego dekodera ktorego od nich wczesniej kupilem na jakis model hd? ktorego mi podpna do umowy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekoder ADB 2851

 

siła 92% jakość 32%

 

Skaczą mi Canal+ Film, film2, family i family2. Nie da się oglądać a czasami kanały znikają, Reszta kanałów poprawna. Czy problemem jest zbyt słaba jakość? Musze poprawić antene?

 

Wczesniej na Sagemcomie DSI81, czasami znikały canal+Gol i weekend. Ale aż takich problemów nie było jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...