Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To lipa... Rozumiem, ze nie pomoże mu reset? Nie chciałem tego wcześniej robić, żeby nie stracić nagrań...

Jeśli wymiana, to jak to wygląda? Idę do punktu i dają mi taki sam model jaki miałem? Pytam, bo koledze dali jakiegoś starego BSLA, ze starym niebieskim softem co buczał...

 

Jeśli miałeś CLRA 500GB to nie dostaniesz BSLA czy innego 250 giga tylko albo CLRA albo DGCB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurza to w nowych softach fakt, ze po nacisnieciu PILOT mozna tylko strzalkami zmienaic kanaly...wczesniej mozna bylo z pilota wpisac numer i pojawialo sie info co do tego kanalu...teraz jak sie nacisnie jakis numer przy wlaczonym PILOCIE, to zmiani sie od razu wyswietlany kanal a nie samo info...lipa!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zmiana wygląd w PACE 500GB może być. Chociaż istotnych zmian mało. Fajne że wyświetla 2 programy ale innych zmian nie zauważyłem(internet nadal ubogi). Jak dla mnie to zmiana wyglądu i lekkie przyśpieszanie włączania programów HD. Jedna rzecz jest denerwująca jak dam wyszukaj programy i chce wybrać kanały to mam do wyboru stare programy(np. Universal, Sc-Fi) a nowych nie ma(np. FOX), więc wyszukiwanie jest wg. mnie niekompletne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dekoder philips 250 pvr,chcial bym go wymienic lub zamienic na nowy z nc+,poniewaz mam full pakiet a niemam tych kanalow na moim starym czy jest mozliwosc.jak pisalem do konsultanta to on mi odpisal ze po uplywie okreslo ego czasu to w tedy.moje pytanie to czy moge predzej wymienic na te turob boxy i tp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam model PVR BOX+ 250 GB (5800SX) i zastanawiam się czy istnieje możliwość zablokowania przycisków na froncie dekodera?

Mój roczny szkrab notorycznie dobiera się do sprzętu i zmienia ustawienia - swoja drogą - by zmienić ustawienia rozdzielczości z poziomu pilota muszę wpisywać jakieś kody a maluch naciśnie jeden przycisk z przodu sprzętu i już mam DVI zamiast HDMI - wkurzająca sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam w posiadaniu dwa dekodery jeden sd a drugi sagemcom hd.jestem w trakcie negocjacji z nc i chce przejsc na MR.oczywiscie dekoder sd jest do wymiany a czy ten drugi nadaje sie do MR czy trzeba wymienic oba?dodam ze nie zalezy mi na dekoderze z dyskiem ale najzwyklejszym sprzecie umozliwiajacym odbior w MR.pomozcie bo sprawy techniczne nie sa moja mocna strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...