Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Proszę o pomoc bo na szkoleniu jestem i zwariuję jak nie zobaczę meczu Barcelony dzisiaj :)

Ten mecz masz również na  canal+sport online więc nic straconego  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystąpił błąd odtwarzania (#0): Wystąpił błąd

Takie coś mam na każdej przeglądarce ;/

Proszę o pomoc bo na szkoleniu jestem i zwariuję jak nie zobaczę meczu Barcelony dzisiaj :)

Wejdź tutaj(link) przez IE i napisz, czy na górnej belce zgodności masz wszystko na zielono? http://player.pl/przetestuj-usluge.html

Możesz również kliknąć na "Testowanie kanałów na żywo".

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Włączyłem  "nc+go tv" i to co mamy w nc+go czyli wybór ścieżki ,napisów przydałby się też  na dekoderze :)

 

Takie małe odejście od tematu .... jest ankieta ,warto wziąć w niej udział w końcu forum to my :D

https://forum.satkurier.pl/topic/14280-funkcja-reputacji-na-forum-plusy-i-minusy/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Niektóre seriale w danej kolekcji mają np. cały sezon a niektóre jak Fargo, tylko dwa najnowsze odcinki. Podobnie jest np. w kolekcji Canal+ VOD. To powoduje że jak dla mnie te kolekcje tracą sens. Zostają, oczywiście filmy, ale te zazwyczaj nagrywam sobie na dysk, a z serialami jest ten problem że dysk nie jest z gumy i w takiej sytuacji te kolekcje danych stacji w nc+ GO TV mogłyby być pomocne aby nadrobić zaległości, no ale jak widać nie zawsze są.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam taki problem czy jest to norma ? W nc+go tv....

To nie jest temat o nc+ go tv. To jest temat poświęcony dla aplikacji mobilnej jak i oglądaniu oferty nc na komputerze. To tak aby było zrozumiałe. Co do kolekcji Seriale + sam widzisz, że nazywa się mylnie. , bo gdyby była to kolekcja, to były by tam dostępne pełne sezony. Zaś słowo kolekcja mówi, że coś zbierasz itp. Więc powinieneś mieć cały czas dostęp do swoich ulubionych seriali w pełnym wydaniu na tak długo jak chcesz.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@puszczyk83 szkoda że nie napisałeś jakiego masz laptopa bo o tym że z tym twoim są problemy piszą od dawna na oficjalnym forum nc+...

Ta twoja Yoga to taki tablet/laptop?;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@puszczyk83 szkoda że nie napisałeś jakiego masz laptopa bo o tym że z tym twoim są problemy piszą od dawna na oficjalnym forum nc+...

Ta twoja Yoga to taki tablet/laptop? ;)

 

Tak, zachciało mi się wynalazku :) mam nadzieję, że szybko będzie aktualizacja dla Lenovo ;/ (u kolegi na zwykłym laptopie Lenovo też nie chodzi)

Edytowane przez puszczyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wklejam może się przyda jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem tego do nc+ go byście nie czuli się rozczarowani ;)

 

111111.jpg

Lepiej być świadomym .......... do usług online w nc+ nie nadaje się a szkoda bo wygląda ciekawie ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...