Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli lipa, szkoda.

Będę musiał zamienić dekodery między soboą

Bo tam gdzie stoi dekoder matka jest TV ze smart TV i chciałbym HBO GO obejrzeć na nim. A gdzie dekoder córka nie ma internetu, a tam chciałbym obejrzeć nc+go TV.

 

Rozumiem, że dodatkowy dekoder do multiroomu nie posiada ani nc+go TV, ani HBO GO, ani nic z podobnych opcji nawet gdy podłączymy go do internetu. Ma go jedynie dekoder główny dobrze mówię?

 

Dziękuje kolego za wyjaśnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będę musiał zamienić dekodery w pokojach :)

Ciekawe czy jest szansa przy przedłużeniu umowy wymienić tego box+ na inny model bez dopłat. turbodekoder chce zostawić bo mam tyle lat go i nie narzekam na niego.

 

Dziwne, że nc+ nie dało uprawnień i softu dla box+ by chociaż obejrzeć nc+ GO TV lub HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy spotkał się ktoś może z problemem ze korzystając z osiedlowego dostawcy internetu usługa NC+ GO wyrzucala błąd ze jest dostępna tylko na terytorium Polski ? Od niedawna mam internet z MOICO oraz własny router może trzeba to jakoś przekonfigurowac ?

 

Kiedyś miałem coś takiego z dawną Cyfrą+ Online. Provider udostępnił nową pulę sieciowych adresów, które były na tyle świeże, że nie widniały w jakiś rejestrach jako Polskie. Napisałem do providera streszczając problem, odpisał, że skontaktuje się z Cyfrą podając nową pulę adresów, bo on adresy zarejestrował, ale być może oni nie sprawdzają na bieżąco. Po tygodniu wszystko było OK.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pod koniec lutego przedłużyłem umowę. Wcześniej w ICA miałem wyszczególnione, że posiadam bodajże "konto podstawowe netVOD+". Teraz tego nie mam. Moje pytanie, czy jest to dostępne w ramach abonamentu (mam Superpremium+), czy dałem się wysterować i zabrali mi to? Chciałbym obejrzeć coś z TVN Player, przeczytałem na stronie, że kolekcja ta jest dostępna przez netVOD+. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

posiadam c+6 tak jak niżej w opisie,czyli mam canal+sport ale nie mam dostępu w ncgo+tv oraz ncgo+.Czy ktoś się z tym spotkał?

Czy ty rozrużniszasz usługi? Chyba nie. Piszesz tam gdzie jest słowo nc+ go. A to nie jest temat o nc+ go Tv. Przez takie pisanie tylko syf się robi. Tu masz https://forum.satkurier.pl/topic/14504-działanie-nc-go-tv-na-dekoderach/#entry1105530 Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty rozrużniszasz usługi? Chyba nie. Piszesz tam gdzie jest słowo nc+ go. A to nie jest temat o nc+ go Tv. Przez takie pisanie tylko syf się robi. Tu masz https://forum.satkurier.pl/topic/14504-działanie-nc-go-tv-na-dekoderach/#entry1105530

Mylisz pojęcia, bo wyraźnie  napisałem że dotyczy to nc+go tv i nc+go w którym problem opisałem .Oczekiwałem na odpowiedz a nie na dywagacje. Temat zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska! Z[beep]czył mi się telewizor i będę miał go dopiero w sobotę i chcę pooglądać nc+. Posiadam umowę i chcę korzystać z nc+ go, ale  jest jeden problem, bo jestem w UK. Poproszę kogoś ogarniętego na priv o informację jak mam odpalić na tablecie bądź lapku nc+ go, bo rozumiem, że to mniej legalna sytuacja za granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...