Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@cyfra.tv czy promocja "przejęciowa" Universe+/HBO/Premium sport+ za 59zł wciąż dostępna?

 

A jak wygląda w końcu sytuacja w tej ofercie jeśli chodzi o te 3 kanały które wygasają po dwóch m-cach? Można je po tych 2 miechach dokupić? Jeśli tak to w jakiej cenie? 30 zł? Czy też nie? Bo jeżeli nie to dla mnie niewytłumaczalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że paczka Premium sport+ może być aktywowana do 14 dni, ale w kwestii ICA i przy okazji sport+ może warto napisać bądź zadzwonić na BOK?

 

http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

 

ja tak zrobiłem i ICA mi odblokowali i włączyli HBO i paczkę filmową C+, a na sport dalej czekam, a jednak on jest najważniejszy, dziwne że nie włączą wszystkiego od razu.. zresztą pisałem do nich o włączenie tego pakietu wczoraj, ale dziś nie otrzymałem żadnej informacji :/ Może do wieczora coś się pojawi i jutro dodadzą te uprawnienia..

 

Wygląda na to że o wszystko trzeba się upominać w tej platformie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przesyłka jeszcze nie dotarła.Zapewne jutro będzie ale ja składałem zamówienie 31 grudnia po 14.Ale najbardziej mnie ciekawi co to będzie.Konsultantka przedstawiła mi ofertę Univers+6C+HBO za 59 zł i dobrałem do tego Redlight.Ja obstawiam że Univers+Family&Sport+HBO za 59 zł lub Univers+6C+HBO za 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiła mnie ta karta wystająca z dekodera :D . A pilot od 5800S okazał się pilotem uniwersalnym i działa z tym nowym dekoderem. Zresztą identyczne są na Allegro za 20 zł to trzeba będzie się zaopatrzyć. Ile trzeba czekać na uzyskanie uprawnień bo czekam już chyba z 15 min?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja dziś w końcu się zdecydowałem i nabyłem następujący pakiet: Universe +, 3xHBO, Pakiet C+ Sport (C+Sport, Famili,Family2) i mediabox wszystko na 12 miesięcy i do tego pakiet C+Film - 2 miesiące gratis za 64zł. Dodam, że umowę podpisałem w APS-ie i już oglądam ale pakietów premium nie włączono jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiła mnie ta karta wystająca z dekodera :D . A pilot od 5800S okazał się pilotem uniwersalnym i działa z tym nowym dekoderem. Zresztą identyczne są na Allegro za 20 zł to trzeba będzie się zaopatrzyć. Ile trzeba czekać na uzyskanie uprawnień bo czekam już chyba z 15 min?

Wszystkiego się czepiasz.Jak było tak idealnie w NC+mixx to po co brałeś abonament?Śmiem twierdzić że dostałeś dużo lepszą ofertę prawdopodobnie lepszy dekoder i na zasadach o niebo lepszych niż w NC+Mixx.I jeszcze żle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja dziś w końcu się zdecydowałem i nabyłem następujący pakiet: Universe +, 3xHBO, Pakiet C+ Sport (C+Sport, Famili,Family2) i mediabox wszystko na 12 miesięcy i do tego pakiet C+Film - 2 miesiące gratis za 64zł. Dodam, że umowę podpisałem w APS-ie i już oglądam ale pakietów premium nie włączono jeszcze.
a do ica masz dostęp ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiła mnie ta karta wystająca z dekodera :D . A pilot od 5800S okazał się pilotem uniwersalnym i działa z tym nowym dekoderem. Zresztą identyczne są na Allegro za 20 zł to trzeba będzie się zaopatrzyć. Ile trzeba czekać na uzyskanie uprawnień bo czekam już chyba z 15 min?

Wszystkiego się czepiasz.Jak było tak idealnie w NC+mixx to po co brałeś abonament?Śmiem twierdzić że dostałeś dużo lepszą ofertę prawdopodobnie lepszy dekoder i na zasadach o niebo lepszych niż w NC+Mixx.I jeszcze żle?

 

Bo mnie namówiłeś :D Poza tym to opisuje tylko swoje pierwsze odczucia i trochę ironizuję. Wcale nie żałuję.:P

Zresztą Mix to też abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...