Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powinieneś dostać dodatkowy aneks z informacją Eleven 0zł 12 miesięcy. Podejrzewam że konsultant CI tego nie dodał w ogóle, proponuje się tam przejść jutro i sobie to wyjaśnić. Bo jeśli nawet złożysz reklamację to nie masz żadnej podkładki - słowo konsultanta przeciwko Twojemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dziś zamówię przez internet, lub telefon pakiet start, to umowa startuje od momentu aktywacji?
Drugie pytanie:

Różnica między Pakietem Start umowa na 2 lata, a Start przy doładowaniach w "telewizja na kartę z pakietem start"

to cenowo różni się tylko opłatą aktywacyjną (150 zł z przesyłką i dekoder na własność)?

 

Czy są jakieś promocje przy Pakiecie Start z umową na 2 lata?, jest ew. możliwość wzięcia pakietu na rok?

(mam już jedną umowę extra+8c++HBO, start potrzebny rodzicom)

 

I jeszcze, czy w dekoderze do pakietu start zadziała moja karta cameleon z pace?

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem gdzie zapytać więc zrobiłem osobny temat. 
Kończy mi się niedługo umowa z Cyfrowym Polsatem i zastanawiam się nad przejściem na nc+, pytanie czy mają oni jakąś specjalną ofertę dla takich klientów, którzy zastanawiają się nad zmianą? Czy da się ugryźć coś lepszego niż standardowa oferta dla nowych klientów?

Pozdrawiam

Edytowane przez Mr. Orbita
Łączę z istniejącym wątkiem - będziesz nowym abonentem, więc wątek nowych jest w sam raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Może mi ktoś pomoże?

Chcę canal + wszystkie kanały oraz wszystkie dokumentalne i eleveny jaki to będzie koszt miesięczny za dekoder z nagrywarką i jaki to musi być pakiet - bo na ich stronie to jest mało czytelne oraz ceny są podane promocyjne , które mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnie rachunki przy obu promocjach z wliczoną aktywacją i najmem dekodera WifiPremiumBox wyszły mi następująco:
Extra+ Canal+ (6) średnio 79,63zł - dobierając dwa pozostałe Canal+ średnio 84,63zł
Comfort+ Canal+ z rabatem do pół roku na Canal+ i HBO, średnio 86,58zł (plusem, że zyskujesz HBO na pół roku, a minusem, że tracisz około 40 kanałów z pakietu Extra+)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...