Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kibo tu nie chodzi o wybryki tylko tak wszyscy czekali ze oj coś tam na Święta będzie ''extra'' i co i nic.Nikt na PSP3 czy LED TV nie liczył ale chyba było by bardziej opłacalne dla ''nc+'' dać U+ z C+ lub HBO na 12 m-cy za 59/69 zł i wtedy nawet przy nasyconym rynku pay-tv a nawet moim zadaniem przesyconym rynku pay-tv w APS-ach by się coś działo a podejrzewam ze APS-y tez poszły by na układ obniżenia prowizji za aktywacje byle mieć ruch a nie byc bezczynnymi

 

Specjalista i analitykiem rynku pay-tv nie jestem ale wydaje mi sie ze bardziej to by im się zbilansowało niż zakup PSP3 czy LED TV ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do tych co przeszli do nc+ od innego operatora z okazaniem rachunku. Chciałbym przejść do nc+ z polsatu w imieniu moich rodziców. Ja z mojego rachunku bankowego opłacam im rachunki za polsat! To w tym wypadku wystarczy wydrukować ostatnie potwierdzenie przelewu za polsat, żeby przejść w tej promocji do nc+? Tylko że na potwierdzeniu przelewu nie ma danych mojej mamy a na nią jest umowa z polsatem. Jak wygląda sprawa z tym rachunkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym użytkownikiem forum, także na wstępie wypada się przywitać, Cześć Wszystkim.

 

Moje pytanie dotyczy przejścia z CP do NC+, poczytałem troszeczkę i wiem że przy takim przejściu oferowane są dodatkowe pakiety "Sport + HBO", bardzo mi taka oferta odpowiada tylko potrzebuję dodatkowo multiroom i teraz moje pytanie, czy jest możliwość aby dostać taką ofertę właśnie z multiroom.

 

Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz mam jeszcze jedno pytanie, czy są na forum pracujące w NC+ i z taką władzą żeby podpisać ze mną umowę.

 

Tak jak wcześniej pytałem interesuję mnie Universe + Canal Plus Sport + HBO za 59 zł plus multiroom za 10 zł, jeżeli są takie osoby to proszę o kontakt na PW. Posiadam cały czas umowę z CP także traktuje to jako przejście od konkurencji do NC+.

 

Kolega widzę z Tczewa, czyli ziomek :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...