Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się ryzyko opłaciło. Umowa konczyła się w kwietniu 2013. Odmawiałem cały czas propozycję konsultantow. Już po zakonczonej umowie na początku maja sami zadzwonili z pytaniem co możemy zrobic żeby pan został. Dostałem to co w podpisie za 59 zł.

Pozniej reklamacja że warunki umowy były niezgodne z tym co ustalalismy i mam to co w podpisie :) Bo rzeczywiscie były niezgodne. W umowie miałem zapisane canal+ silver a umawialismy sie na universe. Reszta była prawidłowa. Mała drobna rożnica lecz ważna.

Cierpliwosc popłaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios On i tak płaci 100% więc po zgodzie na wycofanie wypowiedzenia przecież mu na 200% nie podniosą :mrgreen:

 

@tweed77 wysłanie wypowiedzenia nie blokuje możliwości dobrania MR później.

 

@jackq usuń z oferty Cinemaxy, skoro ich nie potrzebujesz, oraz ew. spróbuj wymienić Silver+ na Universe+ i kwota abo winna spaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan

Zawsze bezproblemowo możesz w ostatnich dniach przed całkowitym rozwiązaniem umowy wycofać wypowiedzenie, lub na znanych Ci warunkach migrować. Migracji można dokonać również w autoryzowanych punktach sprzedaży nc+.

 

bylem lacznie w 4 wszedzie tak samo to co ja chce nie bylo dostepne taniej niz 99zl system jest ustawiony dla nowych.

 

Dopiero jak oddajesz sprzet tuner karta to dostaniesz ale tez bez zadnych bonusow typu Reldight typu Mezzo takie rzeczy tylko telefonicznie nawet droga mailowa nie ida na uklad

 

ciekawe jakby to byly gdyby mieli kontakt z osoba niepelnosprawna [niedoslyszaca] przy ilosci wiekszej niz 100 cos w tym musi byc skoro tylko uklad telefoniczny

 

 

 

postanowilem wyslac im maila ze ustalilem swoj pakiet lecz cena za wysoka i jesli konsule beda dzwonic z zawyzonymi cenami to bedzie pozegnanie a nie migracja :) chyba ze ktos zadzwoni z konkretna cena czego

przeciez wykluczyc nie mozna bo to roznie bywa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez wypowiedzenia cieżko ci będzie dostac to chcesz.

Rozumowanie operatora jest proste - klentowi zależy więc damy mu po wyższej cenie.

Jak im pokażesz i dasz do zrozumienia że ci nie zależy na tv to będą się bardziej starac. Lepszy klient co płaci mniej niż w ogole.

Liczy się nie tylko wysokosc abonamentu lecz także ilosc klientow w sprawozdaniach.

Lepiej miec 10 klientow co płacą po 50 zł. niż jeden co płaci 500 zł. :) to tak dla przykładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kibo no hikari. Tak tez zaproponowalem, zeby odjac cine i zmiana na universe. Konsul stwierdzil, ze w tej chwili nie ma dla mnie takiej oferty, a ta przedstawiona jest jedyna w tej chwili. Byc moze blizej konca umowy oferta sie zmieni... dlatego tez podziekowalem. Chce universa, 6canal, 3hbo za 59zl na cine mi nie zalezy. A jeszcze mam zamiar wysepic jakis dekoder do mr bo daaawno juz nic nie dostalem

 

Zdenerwowali mnie tym pismem oszukujacym na dlugosci promocji. Przeciez abo placimy na biezaco. W styczniu za styczen itd. To co oni liczyc nie potrafia czy chca mnie nastraszyc zebym szybciej sie decydowal na przedluzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi [beep]y przysłali pismo, że z dniem 01.2014 kończy mi się promocyjna zniżka na abo i od 1 stycznia będę płacić pełne abo bez zniżki.

Szkoda, że [beep]ki z nc+ nie potrafią liczyć bo umowę na 12mcy zawierałem (przedłużałem) 10 stycznia 13r i 1 obniżony abo płaciłem za miesiąc luty. W styczniu zdążyłem zapłacić po staremu. Wg moich obliczeń ostatnim promocyjnym miesiącem jest styczeń 2013r.

Napisałem im maila, ciekawe co mądrego wymyślą.

 

Co do oferty wczoraj propozycja 79zł silver (6c+) 3xhbo, mr, pvr, 2xcine 12mcy, odmówiłem.

 

Nam wysłali dokładnie takie samo pisemko. Umowę przedłużałem 16.01.2013 na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem takie pismo i od razu do nich zadzwoniliśmy. Na infolinii nam powiedziano że opłata za styczeń będzie taka sama jak przez cały okres umowy(okres minimalny do 31.01). Tu chodzi pewnie o to, że w styczniu się promocja kończy i jeśli umowa nie zostanie przedłużona itp. To od lutego będziemy płacić po stawkach standardowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Superpremium HD za 89 zł plus MR i dekoder Pace, umowa do końca września 2014. Zadzwoniłem pod numer migracyjny i dostałem oferty:

-Universe+, 6xCanal, 3xHBO,Cinemax lub Filmbox, MR, Pace za 99 PLN

-Universe+, 6xCanal, 3xHBO,MR, Pace za 89 PLN

Jak dla mnie może być, pewnie bym ugrał za 69-79 przy wypowiedzeniu.

Krótkie pytanko- jakie programy stracę z Cyfry+ jeśli zmigruję to nc+?

Najważniejsze - umowa na 18 miesięcy!

EDIT:

Zmigrowałem w opcji za 99 zł; umowa na 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Dzisiaj telefon od konsula z końcową propozycją migracyjną z C+ ( 14 lat ) do NC+.

Po negocjacji( wypowiedzenie na dzień 31 grudnia 2013 )

Uniwerse+

6x Canal+

HBO

Cinemax lub Filmbox do wyboru

Peace PVR 500 nadal dzierżawa 0 zł

Umowa na 12 miesięcy 99,00 zł wszystkie opcje stałe przez cały okres.

 

Brać czy migrować do CP ?

 

Dziękuję za sugestie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Dzisiaj telefon od konsula z końcową propozycją migracyjną z C+ ( 14 lat ) do NC+.

Po negocjacji( wypowiedzenie na dzień 31 grudnia 2013 )

Uniwerse+

6x Canal+

HBO

Cinemax lub Filmbox do wyboru

Peace PVR 500 nadal dzierżawa 0 zł

Umowa na 12 miesięcy 99,00 zł wszystkie opcje stałe przez cały okres.

 

Brać czy migrować do CP ?

 

Dziękuję za sugestie :D

Dobra oferta. Czemu jeszcze się zastanawiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan425

Dzięki.

Jutro na 12 jestem umówiony z konsulem.

Oczywiście biorę!!

 

 

Kolego @bogdan425 żartował ze to jest dobra oferta.Zobacz moje ceny w podpisie a abo byłej Cyfry+ HD jestem od 4 lat a nie jak ty od 14 lat :D Nie obraż sie ale jak sie na to zgodzisz to bedziesz ''naiwniakiem'' jakich mało tym bardziej ze czytasz forum i widzisz co inni dostaja i za jakie pieniadze :mrgreen: No chyba ze stać Cie płacic 99 zł za jedną karte i dekoder a to już inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...