Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@budzyn78 no i masz z głowy a najważniejsze, że Tobie oferta pasuje. Może i można było jeszcze coś ugrać, ale to zawsze niewiadoma i moim zdaniem oferta jest o.k.

 

Zresztą to nie kończy sprawy wysokości abonamentu, bo promocja Gold+ zawiera w cenie VOD Seriale+ które na sprzęcie Cyfry nie są dostępe- a co za tym idzie...

 

Nowe kanały już hulają. :lol:

Kibo nie bardzo rozumie... co za tym idzie??? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@budzyn78 no i masz z głowy a najważniejsze, że Tobie oferta pasuje. Może i można było jeszcze coś ugrać, ale to zawsze niewiadoma i moim zdaniem oferta jest o.k.

 

Zresztą to nie kończy sprawy wysokości abonamentu, bo promocja Gold+ zawiera w cenie VOD Seriale+ które na sprzęcie Cyfry nie są dostępe- a co za tym idzie...

 

Nowe kanały już hulają. :lol:

Kibo nie bardzo rozumie... co za tym idzie??? :shock:

 

Kibo dostałeś moja odpowiedz na pw bo nie jestem przekonany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja przeszedłem do NC+ - dotychczas Canal+ Optimum HD + MR + Pace 500 za 62 zł/m-c

a od dziś UNIVERSE + 6xC+ MR + Pace 500 +HBO (6 m-cy) za 59 zł umowa na 12 m-cy. Chciałem powalczyć jeszcze o HBO na cały okres umowy ale już miałem dość telefonów i ewentualnego oczekiwania do końca grudnia. Niemniej pewne jest to że należy spokojnie pertraktować i nie spieszyć się. Dziękuję wszystkim forumowiczom za pomoc ( w szczególności Kibo) i życzę wszystkim powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, też tak myślę, że fuzja firm to nie jest tak całkiem nowa firma, ale konsultanci dzwoniąc do migracji z Cyfry+ zawsze proponują, mówiąc że wspaniałomyślnie proponują czas umowy 12 m-cy, nie proponując innego terminu.

Innymi słowy jeżeli zgodziłbym się na dość duży abonament, to lepiej dla nc+ na 18 m-cy mieć klienta.

 

Nie zwracałem uwagi na wpisy ale może są takie informacje, że ktoś z Cyfry+ (nie n-ki) dokonał migracji na powyżej 12 m-cy.

 

P.S. Co do eksperta to należy Ci się taka nazwa, ale przede wszystkim to podziwiam Cie że masz czas i chęci pomagać innym.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie czasu trwania umowy migracyjnej, ponieważ jeden sprzedawca w autoryzowanym punkcie nc+ poinformował że maksymalny czas takiej umowy to 12 m-cy, jako ze to nawiązanie umowy jakby z nowym podmiotem nc+ ?

Czy to prawda, może jakiś ekspert znający temat się wypowie?

W moim przypadku przed migracją drogie propozycje mieli na 18 miesięcy,a korzystne dla mnie juz tylko na 12 miesięcy :D

P.S.Być może w APS mogą dawać tylko umowy na 12 miesięcy,ale tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w moim przypadku abo do 100 zł jest osiągalne.

W tej chwili jak mówię że chcę obniżyć koszty, to mi zabierają hbo ...a mi pasuje to co mam, tylko chcę troszkę taniej :)

 

Jeszcze pytanie, czy drugiego pace dobierać teraz, czy dostanę go bez problemów w czasie migracji ?

Ja mam taki sam obecnie abon. w C+ umowa do k. stycznia 2014 wypowiedziana , i proponują na 12 m-cy Superpremium z MR za 129 zł, nie chcą zejść poniżej mimo że nie potrzebuje HBO ani Cinemax-ów, dekoder zwykły Phil. HD. Kwota 100 zł jest do przyjęcia.

 

PS Czekam na propozycje z tabletem za 129 zł. ( http://media2.pl/media/108310-Tablety-z ... cplus.html )

 

 

zaczekaj jeszcze chwile o i dostaniesz to za 89zl.Ja przedluzylem niedawno umowe na 12 mies mam 2xPVR Pace multiroom rozszezony gold z wszystkimi C+ i HBO na 12mies wszystko za 89zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku przed migracją drogie propozycje mieli na 18 miesięcy,a korzystne dla mnie juz tylko na 12 miesięcy :D

 

Trafne spostrzeżenie! Łatwo można wykryć tym sposobem czy mamy atrakcyjną dla nas umowę (12) czy też nie (18) :)

Wiązanie się na 18 miesięcy przy takich wahaniach rynku jakie mamy obecnie jest bezsensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby dawali takie 5 letnie to sam bym wziął na dobrych warunkach :)

 

5 letnią na dobrych warunkach? Dziś może i nawet b.dobra ale za twoje przykładowe 5 lat, nigdy bym się nie odważył. I nie mówię tu o cenie ale oferta itp. Jestem ciekaw jakbyś wydobył gdzieś w archiwum "bardzo dobre umowy sprzed 5 lat" dajmy na to w cyfrze, jakby dziś wyglądały??

 

przedłużam zawsze na 12 m-c i nie widzę żebym żałował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i druga strona medalu. Ja w niej widzę same korzyści. Chociażby brak usuwania kanałów i co ważniejsze podwyżek. To co dodają obecnie, to nic innego jak improwizacja. Nic szczególnego. Poza tym zawsze można potargować. Czy myślisz, że obecnie być dalej abonentem C+ jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby dawali takie 5 letnie to sam bym wziął na dobrych warunkach :)

Skoro na dobrych warunkach dają tylko na 12 miesięcy a na niekorzystnych dla klienta na 18 miesięcy to jaki jest sens pchać się w niekorzystne warunki umowy na najbliższe 5 lat?

Chyba nastąpiło małe niezrozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...