Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko prawda sam nie wierzyłem wte dobre oferty ,dostawałem telefony z byle czym i jeszcze krzyczeli. przede wszystkim wypowiedzenie umowy potwierdzone,

wtedy dopiero rozmawiają sensownie.Oferta jaka dostałem uniwers + 6 c+ na 12 miesięcy 59zł. Nie chcą dołożyć hbo , chcą za hbo dodatkowe 25.umowa do końca czerwca czekam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej - w sumie to nie rozumie strategi nc+ , płaciłem 115zl za prawie full ( bez erotyków ) , chciałem płacić 100zl za uniwerse + 6x c+ i hbo + mr i nie dostałem takiej opcji - w sumie jestem rozczarowany , choć mam spokojna alternatywę , i do cyfry ( nc+) szybko nie wrócę - musieli by teraz mieć to co chciałem tak za 60zl w co nie wierze - gdzie tu logika - stracili 1200 zł w skali roku -a pewnie nie jestem jedyny :-))) ciekaw jestem wyników nc za drugi lub trzeci kwartał :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z klientów n-ki nie posiadających wcześniej kanałów npremium dostał w ostatnim czasie pakiet Uniwers + 6"C+" w cenie około 60zł. Mam wypowiedzenie przypadające na koniec czerwca i za każdym razem konsultant mówi mi że jest to tylko oferta dla klientów którzy wcześniej mieli właśnie te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy słyszał ktoś o wprowadzeniu softu N na dekodery Pace? Chciałem się pozbyć tego archaicznego urządzenia, ale jeden z konsultantów twierdził, że upgrade będzie jeszcze w czerwcu. Gdy upierałem się na wymianę sprzętu, dostawałem zawszę gorszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z klientów n-ki nie posiadających wcześniej kanałów npremium dostał w ostatnim czasie pakiet Uniwers + 6"C+" w cenie około 60zł. Mam wypowiedzenie przypadające na koniec czerwca i za każdym razem konsultant mówi mi że jest to tylko oferta dla klientów którzy wcześniej mieli właśnie te kanały.

hej. ja miałem telewizję n bez npremium i płaciłem 59 zł. dostałem za jednym telefonem dwie oferty: jedna- 49 zł za to samo co obecnie miałem ale powiedziałem że interesuje mnie tylko z opcją 6x canal + i zaoferowali mi to za 59 zł i w tym samym dniu mi włączyli te kanały canal+. w ica mam opcję universe goły bez żadnego dopisku że z opcją 6xcanal+, ale gość mi na początku mówił, że nie mają gotowych ofert i tak to będzie zrobione że będzie goły pakiet universe...ale nie mam pretensji bo 6x canal + mi działają także jestem zadowolony...tylko musiałem przestawić delikatnie antene bo miałem słaby sygnał na canalach+. Powodzenia w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziele sie z wami swoją historia. Migrowalem 25 kwietnia w dniu otrzymania listu o przymusowej migracji na pakiet C+ platinium z HBO za 129 zł. (Wczesniej N WPT Hbo, filmbox, cinemax, MR Premium bez seriali bez hbo OD, bez picturebox i fikolkow za 137). Teraz wiem ze oferta był żałosna. W nc+ dodatkowo dostałem w ramach prezentu cinemax i filmbox za free do końca roku. Podczas migracji zostalem wprowadzony przez konsultanta w blad ze Mr premium bede mial za dyche a dali za 20. poszla reklamacja uwzgladniona i ostatecznie mialem C+platinium z hbo MR Premium za 139 plus cinemax i filmbox do konca roku. Czytając późniejsze wasze oferty i dowiedziawszy sie ze jest możliwość powrotu do starej n postanowiłem wrócić. I dziś telefon propozycja silver z filmbox za 79. Chcąc hbo + 25, Mr premium + 20 i robi sie 125 bez cinemax bez vod i seriali. Chwile pomyślałem i jednak zostaje przy obecnej ofercie platyna mając na uwadze rabat 10 zł za MR Premium. Zakazalem Pani cokolwiek ruszać na moim koncie jednak chyba nie jest tak zle 139 prawie full bez fikolkow. Co o tym sądzicie? Nadmiernie ze stara n mialbym do końca lipca w czerwcu maja zniknąć autorskie kanały typu kuchnia ale kino. Jakoś bałem sie namieszac na swoim koncie tym silverem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dzisiaj miałem kolejny telefon w sprawie przedłużenia umowy, dodam że byłem abonentem N-ki i mam pakiet za 69zł i 4xN-Premium umowa do końca czerwca, dzisiejsza propozycja to: pakiet 6xCanal+ za 59zł. chciałbym dodatkowo do tego HBO i pan na infolinii stwierdził że najtaniej jak się tylko da to za 74 z HBO na 12mieś. Jak myślicie da się jeszcze taniej i przytrzymać ich jeszcze ??? I ma jeszcze pytanie odnośnie VOD Canal+ czy można to dostać w gratisie czy raczej nie ma takiej opcji ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...