Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po groźbie cofnięcia migracji z Platyny za 99zł do starej oferty za 48zł wskoczyłem na Univers za 49zł(12 miesięcy) 6xC+i HBO na 9 miesięcy gratis (a w Platynie miałem do końca roku), na razie to mi wszystko działa i Filmboxy, i Cinemaxy. Tylko nie wiem jak długo. Także walczyć o swoje do końca - nawet po migracji! Bo czas tylko do 30 maja. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 Telefon od nc+.

Warunki:

59 zł

Universe+

6xCanal+

Pace 500GB PVR

Filmobox - 6mies

umowa 12 miesiecy

Prosiłem o mr oraz Hbo na 6 miesięcy ale nie chciał dać. Ofertę przyjąłem.

 

Ja też na to się zgodziłem, tylko PVR ma Philips 250 poszło za 49 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotna propozycja : canal+ platinum + hbo + multiroom ktróry mam z cyfry w tym jeden PVR za 139 zł / 18 mies

wysłałam wypowiedzenie. umowa miała kończyć się 31 maja.

dziś telefon: canal + gold + 6x canal + , hbo, multiroom bez zmian za 114 zł / 12 mies.

zgodziłam się. uff.. juz myślałam, że są nieugięci. dotychczas płaciłam 126 zł za canal+ optimum z hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa z n+ konczy mi sie na poczatku lipca, niedawno zadzwonilem z zapytaniem co moga mi zaoferowac

 

okazalo sie, ze jedyna opcja gdy chce 6C+ jest Platinium za 99 zl, zrobilem wielkie oczy i mam zamiar zlozyc wypowiedzenie

 

jakim cudem Wy dostajecie do tego mr, pace, hbo za 64 zl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wypowiedzenie wysłane i zatwierdzone, ale na razie oferty nie do przyjęcia. Platinum za 99zł lub 119zł z HBO. Umowa do końca czerwca. Jak sądzicie - można ugrać coś sensownego do końca maja??

 

Czekaj na telefon z DUKu, ale najlepsze oferty końcem umowy czyli końcem czerwca chyba że trafisz na dobrą konsultantkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie Canal+ Kompact + HBO + Pace PVR 500GB za 82zł miesięcznie.

Umowa do końca maja.

List żaden do tej pory nie przyszedł.

Do dzisiaj 2 telefony od konsultantów (kobieta i meżczyzna) i identyczne oferty które odrzuciłem: Gold za 89zł lub Platinum za 99zł.

Czekałem cierpliwie na jakąś "ludzką ofertę" i w poniedziałek wysyłam wypowiedzenie.

Jak nie zmądrzeją to w Polsacie dostane fulla z PVR za 95zł.

P.S.Taka ciekawostka i przestroga dla innych.Przy miesięcznym wypowiedzeniu tak jak u mnie ostatni miesiąć płacisz już bez promocji (w moim przypadku 129zł ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przed momentem z migrowałem dostałem za 64zł miesięcznie pakiet canal+silver ze wszystkimi kanałami canal+ i do tego

Pace HD 500 GB za 0zł miesięcznie umowa na 12 miesięcy dostałem to co chciałem i jestem zadowolony.Może i mogłem od nich wyciągnąć coś jeszcze ale mi to w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...