Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna oferta do mnie dzwonił koleś w piątek do 48h miał sie ktoś zemną skontaktować nadal cisza a umowa kończy mi sie 31 maja czekać nadal czy moze samemu zadzwonić ?

 

Nigdzie nie dzwoń !!! to oni są od tego i im powinno zależeć na Twojej kasie - co mozesz ew. zrobić - jedz do punktu ze starą umową i zapytaj jakie maja dla Ciebie promocje - napewno sa gorsze od tych z DUK-u więc powiedz że Cię nie interesuja takie oferty i oni wpiszą w system że "nie jesteś zainteresowany taką ofertą" - do 48h (u mnie było to jakieś 16h !!!) się z Toba skontaktują !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia migracji do nc+

 

Po 12 odrzuconych propozycjach migracji od 89zł do 135zł za C+PLATINUM + MR w końcu się skusiłem.

 

Zadzwoniłem sam pytając czy moje wypowiedzenie doszło, do kiedy mam oddać sprzęt i takie tam na pożegnanie.

Pani zapytała dlaczego rezygnuje i czego od nich oczekuje. Wszystko określiłem jasno.

 

Po kilku minutach rozmowy z przełożonym padła odpowiedź:

UNIVERSE+ za 54zł + MR 0zł + opcja C+PLATINUM (czyli wszystkie CANALY+ oprócz VOD-ów i innych bzdetów) za 0zł z umową na 12mscy. Chciałem na 18 ale nie było takiej możliwości.

 

Jeśli chodzi o sprzęt to zostawiłem: SAGEMCOM HD DSI 87 + 2x karta CAMELEON.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja po 9-tym telefonie wziąłem Univers + 6X Canal i do tego paczka FilmBox na 6 miesięcy za darmo za 49 złotych. Moja reakcja po odebraniu telefonu była taka,że nie chcę już telewizji za 85 złotych bo za drogo. Konsultantka prawie nie dała mi dokończyć i od razu wyskoczyła z tą ofertą,. Wcześniej miałem Canal+Optimum. Oczywiście PVR na cały okres umowy free. Umowa była do końca maja. Wcześniejsze oferty były dużo mniej korzystne, już wolałem spokój - pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 2 miesiące nie dostałem faktury, będąc już w nc+. Dopiero przysłali mi ją wczoraj i do zapłaty za 2 miesiące (kwiecień i maj). Powiedziano mi też, że od czerwca powinienem już dostawać faktury regularnie co miesiąc

 

Dziękuję za odpowiedź.

O fakturę upominałeś się Ty, czy sami przysłali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania bo chce wysłać wypowiedzenie pakietu komfort za 36zł który się kończy w czerwcu.

 

1. Za ile najtaniej można utargować sam pakiet universe+ na 18 m-cy ? za 44zł ?

 

2. Jeśli się z nimi dogadam i godzę się na wycofanie wypowiedzenia przedłużając umowę to nie będą mnie zmuszać przy tym przedłużeniu do wymiany dekodera na parowanego boxa? Będę mógł pozostać przy dekoderze SD cyfry który mam obecnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

wbrew pozorom pytam poważnie...

Czy różni się Universe+ wraz z 6xC+ od Platinum+. Chodzi mi o różnice kanałów (głównie sport). Oczywiscie pomijam VOD, NCgo czy seriale + bo to w ogóle mnie nie interesuje...

 

oprócz vodotrysków. niczym

 

EDIT

sorki, i ceną :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam obecnie canal+ kompatk z multiroomem za 63zł. Umowa do końca maja, wypowiedzenie złożone w terminie czyli w kwietniu.

 

Proponują mi po 4 telefonie pakiet universe i paczka 6 kanałów C+ z multiroomem za 59 zł i umowa na 12 m-c.

 

Moje pytanie czy mogę jeszcze coś więcej wynegocjować np filmboxy albo hbo na 6 m-c gratis ? Czy mam przystać na takie warunki jakie napisałem wyżej ?

 

Dzięki z góry za odpowiedź. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...