Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Wy dalej swoje :roll:

Cena w dużej mierze zależy co się miało do tej pory. Także jeden dostanie wszystkie kanały tematyczne i C+ za 49 (jak będzie miał farta), a inny za 79 PLN.

 

Podstawą do tego aby otrzymać 6xCanal+ na całą umowę z abonamentem za 49 zł jest posiadanie npremium przed fuzją. Ja posiadałem te kanały za free bo dostałem je na sześć miesięcy po przedłużeniu umowy z N. Tydzień temu zmigrowałem do nc+. Za 49 zł mam wspomniane 6xCanal+ na całą umowę oraz HBO za free na 6 miesięcy. Umowa na 12 miesięcy. O HBO musiałem się upomnieć ale po krótkiej chwili Pani mi dała te kanały.

 

 

 

Chyba jednak nie.

Migrowałem z CYFRY z pakietu Kompakt HD za 42pln

A dostałem za 49pln universe z paczką 6x canal i dekoderem sagem za darmo

 

 

Tak to powinno wyglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faza...niczego mi nie wytlumaczyles opowiadasz historie typu jedna baba drugiej...

-mne stac i moge dac i 200 pln i tez nie o tym moje posty!!!

 

-a wiarygodnosc co niektorych widac golym okiem warta mniej niz zero!!!! Skoro dalej wypidujecie bzdury typu: dostalem gold plus 6 x canal lub platyna + 6 x canal . Takich ofert nie bylo i nie ma..!!!!!

Bujac to tez trzeba umiec!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich ofert nie bylo i nie ma..!!!!!

Bujac to tez trzeba umiec!!!

Ja również ze sporym sceptycyzmem podchodzę do niektórych sprawozdań z negocjacji. Jednak nie rozumiem, na jakiej podstawie twierdzisz jednoznacznie, że "takich ofert nie było i nie ma". Jeśli nie masz na potwierdzenie swoich słów żadnych dowodów, to nie wypisuj takich rzeczy. Co innego głębokie przekonanie o racji, a co innego autorytatywne stwierdzanie rzekomych faktów.

 

Złożyłem wypowedzenie 23. Na razie go nie zarejestrowali i twierdzą, że mają na to do 30 dni. Biorąc pod uwagę, że wypowiedzenie spełnia od strony formalnej warunki, aby rozwiązać umowę z końcem kwietnia, to ja się pytam: jaki to ma sens.? Czy mam płacić za maj tylko dlatego, że oni nie mogą podjąć decyzji w sprawie pisma zawierającego dwa zdania? To jest robienie sobie ze mnie, przepraszam za określenie, jaj.

 

Jak na razie otrzymywałem propozycje na Pakiet Gold z HBO: pierwsza za 119 zł, druga dodawała do tego 10 zł za drugi Cameleon i 10 zł za najem dekodera. Camalona załatwiłem między pierwszą, a drugą propozycją. Obecnie płacę za to samo 119. Ostatecznie dałoby się to przeżyć.

 

Zobaczę, co z tego wyniknie. Zostały trzy dni.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godunow nie trzeba było spieszyć się z migracją to też byś dostał dobrą ofertę A tak pozostało ci tylko trollowanie by każdy podał ci nr abo.A kim ty jesteś że wszyscy mają ci podawać swoje dane? Idź oglądać nc+ i przestań robić z siebie idiote Może jeszcze numer buta mają ci ludzie podać:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leonk troluja ci wszyscy co to platyne + 6 x canal + dostaja . Przypomne w pakiet platyna wchodza wszystkie kanaly z paczki canal + oraz pofobne propozycje.Zastanawia mnie jedno dlaczego pewna czesc userow postanowila na forach pisac nieprawde!!

re faza

kto pyta na poziomie dwu latka to odpowiedz na poziomie 4 latka jest za trudna dla niego do zrozumienia!!!!!!!!!!! ( faza..)

re Art...

ja jedynie o faktach!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy mediaBOX można kupić na własność bo zapłaciłem 100zł za niego i teraz nie wiem

nie możesz

 

Ja też wysłałem wypowiedzenie dokładnie 19 kwietnia i cisza z ich strony nastała ..żadnych ofert ...nawet nie wiem czy to wypowiedzenie zarejestrowali

zadzwoń to sie dowiesz czy zarejestrowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faza...niczego mi nie wytlumaczyles opowiadasz historie typu jedna baba drugiej...

-mne stac i moge dac i 200 pln i tez nie o tym moje posty!!!

 

-a wiarygodnosc co niektorych widac golym okiem warta mniej niz zero!!!! Skoro dalej wypidujecie bzdury typu: dostalem gold plus 6 x canal lub platyna + 6 x canal . Takich ofert nie bylo i nie ma..!!!!!

Bujac to tez trzeba umiec!!!

Zanim zaczniesz autorytatywnie wypowiadać się na temat czyjejś wiarygodności zastanów się, jak wyglądasz w tym przypadku Ty sam. Nie dalej jak wczoraj napisałeś:

Alias co ty za brednie wypisujesz??? nic takiego nie istnieje jak canal +platyna!!!. Bujac tez trzeba umiec!!!!

Żeby nie było, że wyjmuję zdania z kontekstu, AliAs99 napisał tak: "Oferta: Pakiet Universe+ za 49 zł na 12 miesięcy. Do tego Opcja Dodatkowa CANAL+ PLATINUM za 0 zł i Multiroom Standard (2 niezależne karty) za 0 zł. Ofertę przyjąłem. Dodatkowo oferowano mi najem sprzętu (chyba Sagemcom) za 0 zł, z czego nie skorzystałem."

Zatem brednie wypisujesz raczej Ty. Istnieje coś takiego jak pakiet Canal+ Platinum zawierający wszystkie kanały z pakietu Universe+, 6*Canal+ i VOD i parę innych dodatków. Poza tym jest opcja dodatkowa Canal+ Platinum zawierająca wyłącznie 6 kanałów Canal+ bez dodatków. Przeczytaj sobie odpowiednie dokumenty na stronie http://ncplus.pl/dokumenty. Jeśli nie potrafisz przeczytać tak prostych rzeczy i przeczysz oczywistym faktom, to stawiasz siebie samego na jeszcze niższym poziomie wiarygodności od tych, którzy dostali opisywane oferty a nie mają na to dowodów. Proponuję chwilę zastanowienia nad sobą i zaprzestanie zarzucania komuś kłamstw do momentu, gdy pojawią się konkretne dowody potwierdzające lub zaprzeczające. Wtedy przepraszać będziesz albo Ty albo Ciebie będą przepraszać inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faza...niczego mi nie wytlumaczyles opowiadasz historie typu jedna baba drugiej...

-mne stac i moge dac i 200 pln i tez nie o tym moje posty!!!

 

-a wiarygodnosc co niektorych widac golym okiem warta mniej niz zero!!!! Skoro dalej wypidujecie bzdury typu: dostalem gold plus 6 x canal lub platyna + 6 x canal . Takich ofert nie bylo i nie ma..!!!!!

Bujac to tez trzeba umiec!!!

 

 

a jednak wczoraj taką umowę dostałem! gold + 6x canal, 6!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że niektórzy bardzo się przechwalają ile to udało im się wynegocjować, wiem że na chwile obecną cała paczka canal + jest dostepna tylko w pakiecie Platinum, jeżeli ktoś migrował na początku kwietnia / przed tymi nowymi propozycjami/ do pakietu gold 79 zł to otrzymał dodatkowo dwa kanały canal +czyli za 79 zł ma 6 canal+ na cały okres umowy przewaznie 18 m-cy. Jakoś nie dowierzam że można obecnie dostać całą paczkę canal+ dostać w niższych pakietach za 49-69 zł, nie dajcie się nabierać ,jak ktos pisze że za 49 zł otrzymał całą pake canal+ i jeszcze do tego HBO na 6 -12 m-cy . To juz pachnie konfabulacją ,bo w żaden sposób nie można tego zweryfikować . Mój apel do niektórych piszcie uczciwie i nie zamulajcie. Pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że niektórzy bardzo się przechwalają ile to udało im się wynegocjować, wiem że na chwile obecną cała paczka canal + jest dostepna tylko w pakiecie Platinum, jeżeli ktoś migrował na początku kwietnia / przed tymi nowymi propozycjami/ do pakietu gold 79 zł to otrzymał dodatkowo dwa kanały canal +czyli za 79 zł ma 6 canal+ na cały okres umowy przewaznie 18 m-cy. Jakoś nie dowierzam że można obecnie dostać całą paczkę canal+ dostać w niższych pakietach za 49-69 zł, nie dajcie się nabierać ,jak ktos pisze że za 49 zł otrzymał całą pake canal+ i jeszcze do tego HBO na 6 -12 m-cy . To juz pachnie konfabulacją ,bo w żaden sposób nie można tego zweryfikować . Mój apel do niektórych piszcie uczciwie i nie zamulajcie. Pozdrawiam....

 

Ja wlasnie o to pytajac dostalem propozycje platynki za 89 z hbo na caly okres na 12 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...