Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrzy ludzie, podajcie nr tel do BUK n-ki, bo za [beep] nie mogę go znaleźć.

 

A tak przy okazji, co jest lepsze 5xFilmBox czy 2xCinemax.

 

Mam jedno i drugie i moim zdaniem jednak cinemax. Zawsze cos ciekawego znajdę często jest cos innego niż amerykańska sieczka. Teraz to już wogole jak filmboxy wywalili na 165 pozycje. Denerwuje mnie jeszcze dzielenie filmów na 2 odcinki w filmbox. Jak widzę 1/2 to odechciewa mi sie oglądać i nie chce mi sie szukać kiedy będzie 2/2. A jak widze ze leci właśnie 2/2 anie widziałem 1/2 to już wogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alias co ty za brednie wypisujesz??? nic takiego nie istnieje jak canal +platyna!!!. Bujac tez trzeba umiec!!!!

Brednie wypisujesz raczej Ty. Istnieje coś takiego jak pakiet Canal+ Platinum zawierający wszystkie kanały z pakietu Universe+, 6*Canal+ i VOD i parę innych dodatków. Poza tym jest opcja dodatkowa Canal+ Platinum zawierająca wyłącznie 6 kanałów Canal+ bez dodatków. Obecnie nie jest sprzedawana nowym abonentom ale podobno oferowana migrującym. Przeczytaj sobie odpowiednie dokumenty na stronie http://ncplus.pl/dokumenty. W analizowaniu regulaminów nie ma Tobie równych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiac temu bralibyście z pocalowaniem reki taka oferte za 69 zl dzis wybrzydzacie ?

Miesiąc temu dałbym za to 79 ale to było miesiąc temu. To Julian szukał [beep]ów więc niech się teraz pomęczy.

"zachłanny dwa razy traci" - Julian powinien zapoznać się z polskimi przysłowiami zanim próbował zrobić z nas "jeleni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w poniedziałek tj. 29.04.2013 r. chcę złożyć wypowiedzenie w punkcie ( jestem abonentem Cyfry + od początku, umowa do końca listopada 2013) Moje pytanie: kiedy zostanie wyłączony mi sygnał, czy z końcem kwietnia, czy okres rozliczeniowy skończy się z ostatnim dniem maja. dziękuję za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Wysłałem wypowiedzenie w marcu (umowa z cyfrą do końca kwietnia) do tej pory żadnej oferty, żadnego telefonu ze strony nc+. Czy to normalne ? Co radzicie zrobić :?

a potwierdzenie odbioru listu poleconego dostałeś?jeśli tak to zadzwoń do nich i zapytaj czy wypowiedzenie zarejstrowane

 

wiktor3a z końcem maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Wysłałem wypowiedzenie w marcu (umowa z cyfrą do końca kwietnia) do tej pory żadnej oferty, żadnego telefonu ze strony nc+. Czy to normalne ? Co radzicie zrobić :?

 

Osobiśćie radze jednak zadzwonić,na pierwsze nadmienić by zerkła czy jest wypowiedzenie,dalej tak z automatu zadać formułke do kiedy należy zdać sprzęt,i od niechcenia zapytać czy ma coś do utrzymania klienta.

 

 

PS: Ważna sprawa niektórzy mają w umowach punkty o nieprzetwarzanie danych osobowych na NIE i stąd nie dzwonią sam tak miałem,dopiero telefon i cofnołem to nieprzetwarzanie,także po krótce masz wystczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa obecna do kwietnia WPT 54 zł. Wypowiedzenie złożone. Dzisiaj telefon z DUK 122947879 z propozycjami 1) Universe+ 49zł 2) Canal+ platinum 99zl 3) Universe+ +6C+ na cały okres 12miesięcy za 69zł + gratis HBO na 6 miesięcy. Prosiłem o telefon w poniedziałek. Zastanawiam się czy idzie wytargować HBO na cały okres w cenie propozycji 3 czyli 69zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...