Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Canal+Comfort jest słaby, nawet bardzo, bo sam pakiet Comfort jest mega ubogi. Nawet kanałów grupy C+ nie ma w tym pakiecie. Realnie ten pakiet wraz z C+ jest wart jakieś 50-60zł.

 

Ale najlepsze jest to, że słaby Comfort będzie jeszcze okrojony do oferty Start. Wygląda na to, że będą chcieli zrobić ofertę w stylu DVB-T dla naiwnych i wydusić z ludzi 20-30zł ;) No i w reklamach będzie wyglądało - pakiety już od 19zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Polsatu obowiązuje również po okazaniu zapłaconego rachunku z innej platformy , oferty sportowej nie ma co porówownywac ale tragedii nie ma siatka,polska ekstraklasa 4 mecze przez weekend,liga holenderska,rosyja,pilka ręczna boks,sporty motorowe za 40 zł jakaś opcja jest . JA BIORĘ.

Co do polskiej ekstraklasy to uważaj żebyś się nie zdziwił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiety dodatkowe w NC+ ceny:

HBO 25 zl

Cinemax 15zl

Filmbox 15 zl

Suma 55zl

 

Cyfrowy Polsat

Pakiet Premium zawierajacy (HBO, CINEMAX, FILMBOX) 89,90zl - 55zl = 34,90zl

HBO GO 10zl ( mozna zrezygnowac )

Umowa 15 miesiecy 3 miesiace gratis kore dodatkow obnizaja cene ale pominmy to.

 

Operator PLAY 4 GB internetu mobilnego + 1 GB gratis za zakup przez internet kosztuje 29,90zl ( przymijmy ze jest to srednia za podobny pakiet u wszystkich operatorow (chociaz u wiekszosci za taka kwote bedzie 3GB)

 

W multiofercie dostajemy 5GB internetu mobilnego w Cyfrowym Polsacie ( 34,90zl - 29,90 zl = 5,90zl )

Oczywiscie musimy zakupic modem obowiazkowo ale ten bez problemu sprzedamy (jesli nie jest nam potrzebny) kosztuje : okolo 150 zl

 

I teraz zwrocmy uwage ile jeszcze programow dostajemy za teoretyczna kwote 5,90zl :)

Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze opcje laczone premium moga kosztowac taniej jednak takie ceny podane sa w regulaminach nc+

 

Za kwote 89,90 zl dostajemy pokazny zestaw uslug wiec niech nc+ nie opowiada ze to co oferuja za promocyjna cene 119zl to taki rarytas.

Bez przesady !!!

Jak widac mozna stworzyc calkiem dobra oferte za przystepna cene

Nie wspominam tu o multiroomie ten kosztuje 5 zl przy tej ofercie wiec znaczaco nie zmienia ceny.

 

Nie chcialbym wychwalac Cyfrowy Polsat absolutnie nie !!! Maja swoje wady bardzo duzo . Zaczynajac od bardzo glupich procedur konczac na tragicznym biurze obslugi.

 

Chcialem tylko wykazac jak nc+ chce nas naciagnąć na kase !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Polsatu obowiązuje również po okazaniu zapłaconego rachunku z innej platformy , oferty sportowej nie ma co porówownywac ale tragedii nie ma siatka,polska ekstraklasa 4 mecze przez weekend,liga holenderska,rosyja,pilka ręczna boks,sporty motorowe za 40 zł jakaś opcja jest . JA BIORĘ.

leć jeszcze biuro otwarte mają

Z iloma osobami podpisałeś dziś umowy? :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy przy T-ME to ciekawa zagrywka NC+ na najbliższą kolejkę spotkań. Oto plan transmisji:

 

Plan transmisji 21 kolejki T-Mobile Ekstraklasy na antenach Canal+:

Piątek (5 kwietnia):

- godz. 17.40: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Canal+ Sport HD)

- godz. 20.10: Lech Poznań - Lechia Gdańsk (Canal+ Family HD)

Sobota (6 kwietnia):

- godz. 13.30: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (Canal+ Family HD)

- godz. 15.30 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (Canal+ Family HD)

- godz. 17.40: Legia Warszawa - KGHM Zagłębie (Canal+ Family HD)

Niedziela (7 kwietnia)

- godz. 14.10: Korona Kielce - PGE GKS Bełchatów (Canal+ Family HD)

- godz. 17.05: Wisła Kraków - Piast Gliwice (Canal+ Family HD)

Poniedziałek (8 kwietnia):

- godz. godz. 18.00: T-Mobile Ekstraklasa: Widzew Łódź - Polonia (Canal+ Family HD)

 

Aż 7 z 8 meczów najbliższej kolejki dostępne na Canal+ Family! Choć wiadomo, że docelowo będzie zupełnie inaczej i Canal+ Family pokaże najwyżej 4 mecze i będą to zapewne dokładnie te same spotkania do których prawa ma też Polsat Sport. Ale pewnie znajdzie się grono naiwnych/niezorientowanych kibiców którzy sugerując się tym faktem wezmą Silver za 79zł bo będzie im się wydawało, że mają praktycznie całą T-ME za nie najgorsze pieniądze... Chytry plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie!! ja wlasnie jestem po rozmowie telefonicznej z konsultantem. Dzwonilem juz chyba z piec razy i zawsze ZAWSZE proponowali mi za 109zl platinium lub gold za 99 razem ze wszystkimi hbo. Do tej pory place 89zl razem z npremium, cinemax, hbo i fillmbox w nce. I co sie okazalo! dzisiaj zaproponowali mi pakiet gold za 89 taki jak jest dla nowych, lub za 99zl platinium tez tak jak dla nowych. Wiec cos sie zmienilo. po pierwsze mozna wziasc pakiet w tej samej cenie( co nie znaczy ze jest ok, gdzie hbo, filmbox, cinemax i kanaly premium), i platinium 20zl tansze od proponowanej w ofercie... jest jakas zmiana, chyba zbyt pozno.

 

Dodzwonilem sie ponownie poniewaz za pierwszym razem mnie rozlaczylo i wszytko pieknie ladnie, tylko zapytalem o te kanaly ktore moga nam zabrac chodzi ok MTV, EUROSPORTY, COMEDY CENTRAL. Myslalem ze potwierdzi moja dotychczasowa wiedze, ze to tylko moze dotyczyc dwoch najnizszych paketow. A on mi nawija, ze on nie moze zagwarantowac mi, ze nie wezma tych programow. mogli wszedzie dac szare trojkaciki i po 1 maja zostawic same FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i tak pewnie nic z tego nie wyjdzie. prezes uokik dostanie pewnie all inclusive i 6 dekoderów dla rodziny i po problemie :D

 

dostaną karę za niezbyt jasne zasady migracji, do tego mało konkretne listy, które niewiele wyjaśniały, a wiele mogły zdziałać tj. przymusowe przejście na 18 miesięcy przy braku wypowiedzenia, ale CENY ZA POSZCZEGÓLNE PAKIETY DECYZJA UOKiKU NIE ZMIENI. Nie ma co się łudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś doradzić to z własnych doświadczeń wiem, że najefektywniej negocjuje się z Działem Utrzymania Klienta po złożeniu wypowiedzenia. Oferty konsultantów z infolinii nijak się miały do oferty złożonej przez pracownika działu utrzymania. Nie wiem jak jest z negocjacją cen dla wyższych pakietów bo interesował mnie tylko Universal ponieważ miałem WPT za kwotę 48. Wynegocjowałem Universala za 49 na 12 miesięcy (umowy na 12 mies można dostać tylko telefonicznie. W punkcie są tylko na 18 mies) i do tego HBO na 6 mies gratis. Zostałem przy TurboBox 500GB. Zastanawiałem się również nad CP ale za kwotę 49,- nie ma EUROSPORTU 2 więc to dla mnie duży brak. Zmigrowałem do NC+ i jestem zadowolony. Odnośnie cen i układu kanałów C+ to również uważam że jest to skandal w biały dzień, żeby takie coś wymyślić to trzeba być nieźle naziołowanym. Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...