Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem właśnie po rozmowie z konsultantem nC+ i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Dostałem ofertę Canal+ Platinum za 99zł z multiroomem i mogę zostać przy swoim dekoderze, co było dla mnie niezwykle istotne, ponieważ mam go u siebie w firmie, poza domem gdzie również oglądam czasem TV.

Obecnie płacę 139zł za jeden z pakietów C+z multiroomem i mam tylko 3 kanały HBO więcej, których i tak nikt nie ogląda. Za 99zł teraz muszę przyznać, że jest to bardzo dobra oferta jak dla mnie i śmiało ją przedłużam.[/quo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po rozmowie z konsultantem nC+ i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Dostałem ofertę Canal+ Platinum za 99zł z multiroomem i mogę zostać przy swoim dekoderze, co było dla mnie niezwykle istotne, ponieważ mam go u siebie w firmie, poza domem gdzie również oglądam czasem TV.

Obecnie płacę 139zł za jeden z pakietów C+z multiroomem i mam tylko 3 kanały HBO więcej, których i tak nikt nie ogląda. Za 99zł teraz muszę przyznać, że jest to bardzo dobra oferta jak dla mnie i śmiało ją przedłużam.

Nie ma takiego pakietu jak ,canal+ Platinum.

 

A co to niby jest według Ciebie?

 

http://ncplus.pl/sklep/promocje/canalplusplatinum

 

 

Widzę, że edytowałeś post, znalazłeś już taką ofertę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wymiany dekoderów są tylko w punktach? Konsultantka powiedziała, że nie ma takiej możliwości, że kurierem na pewno nie otrzymam dekodera tylko osobiście trzeba odebrać.....prawda to?!?

 

 

zalezy jak lezy

czasem podczas telefonicznej gadki okazuje sie ze nie maja np mediaboxow a w AUTORYZOWANYM PUNKCIE gdzie tylko w takim mozna wziac dekoder akurat jest wiec wtedy umowa przez tel a sprzet odbierasz w takim punkcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście daję sobie czas do 10 kwietnia później już tylko wypowiedzenie i rozstanie z n. Do niektórych dzwonią po kilka razy do mnie nie widocznie nr. telefonu im nie pasuje.Chociaż widzę iż sprawy zmierzają w dobrym kierunku platinum za 89 zł = HBO za 20 zł. Ogółem 109 i ani grosz więcej. Można poczekać na następną promocje świąteczną. I pomyśleć, że mogłoby być już całkiem dobrze gdyby w pierwszym tygodniu mieli frekwencję migracyjną na poziomie 1000 abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwosc Gold + cała paczka c+ na caly okres umowy za lepsza cene niz 99 ?

gold i cała paczka nazywa się platinum

nie ma czegoś takiego jak ty napisałeś

 

pytaj się o platinum

 

dzięki za odp. Po chwili tez do tego doszłem i dla mnie to najwieksza głupota jaką mogli zrobic i według mnie dla tego maja taka a nie inna opinie.

w Silver jest pelny pakiet C+ ale sa rowneiz dodatki jak NC+GO , VOD+ , NETVOD+ - ja naprzyklad tego nie potrzebuje dlaczego mam wiecej placic za cos czego nie chce i nie bede uzywal . to jest podejscie do klienta ?

 

 

Wedlug mnie powinny byc 2 standardowe najtansze pakiety cos w stylu comfort oraz universe a nastepne pakiety to juz kwestia gustu co kto lubi powinno byc do wyboru czy HBO czy Sport czy Opcje internetowe lub MR .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ich wywołałem. zadzwonili ale że nie mogłem rozmawiać to ma później zadzwonić.

 

ale rozumiem, że nikt poniżej 99 za platynę nie zjechał ? żadne MR mnie nie interesuje, HBO też nie.

jak nic innego nie zaproponują to szybko zakończymy rozmowę bo dla samego sportu nie będę brał platyny za stówę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ich wywołałem. zadzwonili ale że nie mogłem rozmawiać to ma później zadzwonić.

 

ale rozumiem, że nikt poniżej 99 za platynę nie zjechał ? żadne MR mnie nie interesuje, HBO też nie.

jak nic innego nie zaproponują to szybko zakończymy rozmowę bo dla samego sportu nie będę brał platyny za stówę

 

to moze i mi sie uda bo ja juz 3 kontakty zostawilem 20 minut oczekiwania na konsultanta i rzuciłem słuchawką

 

Olał bym to ale mam umowe do koncza kwietnia a wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to ma sens ??? DAJE ci TO SAMO za TO SAMO?

 

Chyba z ludzi znowu jakiś idiotów robią? Skoro nie ma n i C+ to abonenci z automatu powinni stać się abonentami nc+ z zachowaniem wszelkich umów. Jak ktoś chcę ofertę specjalną to niech negocjuje. ]

[beep]IZM do potęgi n. Poza tym nc+ to tylko MARKA a nie firma należącą jeszcze do ITI i CANAL+ CYfrowy więc wygląda to jak migracja z tej platformy do tej samej platformy.

 

Cel może być jeden: ktoś kto ma kilka miesięcy do końca dostanie jeszcze parę miesięcy umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ wykorzystuje sytuacje zeby sie pozbyc kilku umow z nadawcami ktorych wyrzucili z oferty. Z pewnoscia sobie w kalkulowali ze czesc osob wykorzysta moment i wypowie umowe. Jednak chyba nie spodziwali sie tak negatywnego odbioru oferty i wali krytyki i wypowiedzen. TO SAMO za TO SAMO to jakas bujda nie majaca sensu . Z oferty znikaja kanaly tak sie nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tez absurd, ale lisciki o przymuowej migracji poszly wiec nie maja zbytniego wyboru. Zreszta to mysle dziala tylko w przypadku wyslanego wypowiedzenia i naprawde jak ktos totalnie ich zlal, wiec by zachowac abonenta i uciac temat cos takiego mogli wymyslic. W kazdym razie przenosza ludzi do nowego tworu mimo starej wstepnej propozycji ale napewno juz z nowa niegwarantowana lista kanalow, nowym regulaminem i z kolejna umowa osoba nie bedzie mogla tak wierzgac :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytał juz ktos post z anty nc+. Szuka potwierdzenia ze jak ktos wszystko odrzuci to dostaje propozycje na to co ten ktos mial przed migracja, tak to nalezy rozumiec, bo nie do konca jestem pewien??

 

Pisałem o tym już kilka dni temu... To najprostsze rozwiązanie całej tej sytuacji... Nie będzie 100% tego samego, ale bardzo zbliżone pakiety dałoby się poskładać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...