Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie przeglądałem ofertę cyfrowego polsatu i nie ma rewelacji za 95PLN masz mnie więcej to co w platynie o,prócz paczki canal+ al zamiast tego hbo i cinemaxy więc nie bardzo opłacalne ale może się skuszę jak nie dostanę w kwietniu lepszej oferty z nc+ bo zależy mi na hbo

 

Przyjrzyjmy się dokładniej. Umowa w Polsacie na 15 miesięcy w tym 3 miesiące za free. 89,90 za pakiet full + 5,00 za multiroom daje nam 94,90.

94.90 x 12 miesięcy daje nam 1138,80 dzielimy przez 15 miesięcy i otrzymujemy 75,92 razem za pakiet full z multiroom za jeden miesiąc.

Mi proponowali CANAL + Platinium za 109,00 + 10,00 za multiroom. Jeśli nie zależy za bardzo na canal + to oferta polsatu do rozważenia.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem ofertę programową pakietu Universe+ i Familijny Max Hd+Film HD

Tego pakietu w Cyfrowym Polsacie już nie ma. :/ Teraz jest do wyboru już tylko "plus Film" albo "plus Sport". Jednego i drugiego razem już nie ma. Jest tylko promocyjnie, bodajże na 2-3 miesiące. Tak przynajmniej wynika z informacji podanych na stronie CP. Bardzo mnie to zmartwiło, bo byłem zainteresowany właśnie tym pakietem po ewentualnej rezygnacji z obecnej CYFRY+ (od 1 kwietnia "Cyfrowicze" będą mieli możliwość rezygnacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie przeglądałem ofertę cyfrowego polsatu i nie ma rewelacji za 95PLN masz mnie więcej to co w platynie o,prócz paczki canal+ al zamiast tego hbo i cinemaxy więc nie bardzo opłacalne ale może się skuszę jak nie dostanę w kwietniu lepszej oferty z nc+ bo zależy mi na hbo

 

Przyjrzyjmy się dokładniej. Umowa w Polsacie na 15 miesięcy w tym 3 miesiące za free. 89,90 za pakiet full + 5,00 za multiroom daje nam 94,90.

94.90 x 12 miesięcy daje nam 1138,80 dzielimy przez 15 miesięcy i otrzymujemy 75,92 razem za pakiet full z multiroom za jeden miesiąc.

Mi proponowali CANAL + Platinium za 109,00 + 10,00 za multiroom. Jeśli nie zależy za bardzo na canal + to oferta polsatu do rozważenia.

 

Pozdrawiam.

 

Prosze pamietac ze do tej oferty mozna dobrac internet mobilny 5GB w cenie abonamentu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem ofertę programową pakietu Universe+ i Familijny Max Hd+Film HD

Tego pakietu w Cyfrowym Polsacie już nie ma. :/ Teraz jest do wyboru już tylko "plus Film" albo "plus Sport". Jednego i drugiego razem już nie ma. Jest tylko promocyjnie, bodajże na 2-3 miesiące. Tak przynajmniej wynika z informacji podanych na stronie CP. Bardzo mnie to zmartwiło, bo byłem zainteresowany właśnie tym pakietem po ewentualnej rezygnacji z obecnej CYFRY+ (od 1 kwietnia "Cyfrowicze" będą mieli możliwość rezygnacji).

 

 

Oczywiście że jest Familijny MAX HD + FILM + SPORT (pierwsze 3m-ce gratis potem po 10zł za FILM i SPORT)

Cena 49,90 Familijny MAX HD + 10 Sport HD + 10 Film HD - można to nazwać elastyczną ofertą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest Familijny MAX HD + FILM + SPORT (pierwsze 3m-ce gratis potem po 10zł za FILM i SPORT)

Cena 49,90 Familijny MAX HD + 10 Sport HD + 10 Film HD - można to nazwać elastyczną ofertą

Hmm, na stronie CP nigdzie nie widzę takiej informacji, że za dodatkową dychę można te pakiety mieć razem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem ofertę programową pakietu Universe+ i Familijny Max Hd+Film HD

Tego pakietu w Cyfrowym Polsacie już nie ma. :/ Teraz jest do wyboru już tylko "plus Film" albo "plus Sport". Jednego i drugiego razem już nie ma. Jest tylko promocyjnie, bodajże na 2-3 miesiące. Tak przynajmniej wynika z informacji podanych na stronie CP. Bardzo mnie to zmartwiło, bo byłem zainteresowany właśnie tym pakietem po ewentualnej rezygnacji z obecnej CYFRY+ (od 1 kwietnia "Cyfrowicze" będą mieli możliwość rezygnacji).

 

 

Oczywiście że jest Familijny MAX HD + FILM + SPORT (pierwsze 3m-ce gratis potem po 10zł za FILM i SPORT)

Cena 49,90 Familijny MAX HD + 10 Sport HD + 10 Film HD - można to nazwać elastyczną ofertą

 

Potwierdzam, pytałem w APSie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest Familijny MAX HD + FILM + SPORT (pierwsze 3m-ce gratis potem po 10zł za FILM i SPORT)

Cena 49,90 Familijny MAX HD + 10 Sport HD + 10 Film HD - można to nazwać elastyczną ofertą

Hmm, na stronie CP nigdzie nie widzę takiej informacji, że za dodatkową dychę można te pakiety mieć razem... :roll:

 

Zobacz na dole co jest napisane przy gwiazdce:

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/sklep/summary.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, platinum będzie dostępny ale na jaki okres czasu ?

targuj sie jedni maja na 12-mcy a chyba normalnie to na 18 miecha..:)

 

Chodzi mi o tą promocję dla tych co nie migrowali jeszcze i od 5.04 mają miec włączony darmowo cały pakiet platinum.

Ktoś wie na jaki okres czasu to jest ?

 

 

Do końca kwietnia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze pamietac ze do tej oferty mozna dobrac internet mobilny 5GB w cenie abonamentu !!!

Pireszy raz słyszę... Jakieś szczegóły ?

Szczegóły są takie że jeśli zamówisz mobilny net od Solorza i telewizję to masz dodatkowo 5 GB do pakietu danych. Nie łudź się że dostaniesz 5 GB ot tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze pamietac ze do tej oferty mozna dobrac internet mobilny 5GB w cenie abonamentu !!!

Pireszy raz słyszę... Jakieś szczegóły ?

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/pola ... nternet.cp

 

Prosze tu jest oferta. Nie musisz dobierac pakietow platnych mozesz miec tylko 5GB ktore oferuja w ramach abonamentu telewizyjnego. Mam korzystam. Pakiet 5GB u operatorow to koszt okolo 25-30 zl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze pamietac ze do tej oferty mozna dobrac internet mobilny 5GB w cenie abonamentu !!!

Pireszy raz słyszę... Jakieś szczegóły ?

Szczegóły są takie że jeśli zamówisz mobilny net od Solorza i telewizję to masz dodatkowo 5 GB do pakietu danych. Nie łudź się że dostaniesz 5 GB ot tak sobie.

 

Jeśli chodzi o neta to jest tak, że jeśli chce się ten darmowy pakiet 3/5 GB to trzeba kupić modem za jakieś 300 zł o ile się nie mylę. Druga opcja jest taka, że normalnie zamawia się internet z telewizją i dostaje się do abonamentu te dodatkowe 3/5 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verley tłumaczy, że migracja klientów spółki skończy się dopiero pod koniec I kw. 2014 r. Jako pierwsi do NC+ zostaną przeniesieni klienci pakietów nPremium (ok. 0,5 mln abonentów) - mają czas na podjęcie decyzji do 19 kwietnia. - Przez trzy miesiące damy im też darmowy dostęp do pakietu Platinum, z którego po zakończeniu promocji będą mogli zrezygnować i wrócić do swojego abonamentu - mówi prezes. Następnie migracja obejmie ok. miliona abonentów Cyfry+ Premium - oni z kolei będą mieli czas na zastanowienie się nad ofertą NC+ do końca czerwca. Na koniec firma wyśle listy do miliona klientów, którzy w obu platformach mieli tańsze pakiety.

 

http://wyborcza.pl/1,75248,13655766,Pro ... owosc.html

 

czyli już wiadomo kto pierwszy w kolejności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, platinum będzie dostępny ale na jaki okres czasu ?

 

 

Chodzi mi o tą promocję dla tych co nie migrowali jeszcze i od 5.04 mają miec włączony darmowo cały pakiet platinum.

Ktoś wie na jaki okres czasu to jest ?

 

 

Do końca kwietnia :lol:

 

Na pewno ? były głosy że do czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verley tłumaczy,Następnie migracja obejmie ok. miliona abonentów Cyfry+ Premium - oni z kolei będą mieli czas na zastanowienie się nad ofertą NC+ do końca czerwca.

http://wyborcza.pl/1,75248,13655766,Pro ... owosc.html

 

Na media2 jest trochę inny przekaz:

 

"Szef nc+ twierdzi, że pierwszej kolejności oferty migracyjne otrzymują abonenci "n" z wykupionymi pakietami nPremium, którzy na nowe oferty muszą zdecydować się do 19 kwietnia 2013 roku (Uwaga! Brak wypowiedzenia do tego terminu oznacza akceptację nowych, dłuższych umów z droższym abonamentem). Od kwietnia podobne listy mają otrzymywać abonenci Cyfry+ z pakietami premium, którzy na nową ofertę muszą zdecydować się w ciągu 14 dni od otrzymania listu, jednak wypowiedzenie będzie skutkowało dalszym korzystaniem z oferty do końca czerwca (Uwaga! Brak reakcji klienta na ofertę oznacza akceptację nowych, dłuższych umów z droższym abonamentem).

 

http://media2.pl/media/101608-Prezes-nc ... miare.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest Familijny MAX HD + FILM + SPORT (pierwsze 3m-ce gratis potem po 10zł za FILM i SPORT)

Cena 49,90 Familijny MAX HD + 10 Sport HD + 10 Film HD - można to nazwać elastyczną ofertą

Hmm, na stronie CP nigdzie nie widzę takiej informacji, że za dodatkową dychę można te pakiety mieć razem... :roll:

 

Zobacz na dole co jest napisane przy gwiazdce:

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/sklep/summary.cp

 

A no, jest. Faktycznie.

Trochę to pokręcone jest na tej stronie CP i dlatego mnie to zmyliło.

Dzięki za info! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się dodzwoniłem płacę teraz 65zł 3 pakiet n plus n premium nie mogę przejść na silver to znaczy mogę za 79zł ani grosza mniej zaproponował mi Gościu golda za 79zł plus dekoder box+ za 0zł i hbo na 6 miesięcy zero złotych ja mu na to że wiele ludzi dostało silver za 59zł on mi na to że nie możliwe nie ma takiej oferty i nie będzie i na tym koniec rozmowy pożyczyliśmy sobie miłych świąt.

Wypowiedzenie śle po świętach i przechodzę do solarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet Mobliny raczej nie jest do sciagania filmow, predkowc zalezy od zasiegu

Jasne! Mam już taki 3GB od kilku lat w telefonie. Często używam go jako awaryjny AP i w terenie. 1GB nigdy nie przekraczałem. :D

Ja tylko daję do zrozumienia, że to jest pikuś... coby ludziska nie rzuciły się na to bez zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...