Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwólcie ludziom być idiotami, każdy ma swój rozum i skoro nie chce go używać to jego problem. Chcą dzwonić i bulić kupę kasy to niech dzwonią :) Jest jeszcze z tego korzyść dla nas, bo wiemy co można ugrać, a poza tym im więcej teraz przemigruje i będzie płacić te chore ceny, tym większy rabat będzie można później ugrać :)

 

 

Dokładnie. Jeszcze siedzą godzinę na telefonie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie warunki migracji byście zaakceptowali? -

Canal+Platinum + MR (na zasadach obowiązujących w dotychczasowych umowach z Cyfra+ i N) - cena za pakiet 79 PLN.

 

Ja chętnie i to nawet bez multi ale z umową tylko na 12mieś, a z multi to już byłbym w 7 niebie :brawo:

 

 

Jeżeli taka oferta będzie standardem dla migrujących, to myślę, że mogą spodziewać się lawinowych wniosków o przejścia. A jeśli ktoś ma teraz Pace w dzierżawie, dalsze użytkowanie go na dotychczasowych warunkach. Jedni placą 5, jedni wcale, jeszcze inni pewnie z 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to płać więcej jak jesteś [beep]em :)

 

Chłoptasiu [beep]ów może sobie poszukać w rodzinie najbliższej, takimi tekstami udowadniasz kim jesteś. I chyba z Ciebie musi być faktycznie [beep] skoro buliłeś 119 zł za to za co ja płacę obecnie 65 z. I nie próbuj innym wmawiać, że oferta nC+ jest super, bo tak nie jest na dzień dzisiejszy. Bez odbioru.

 

Synek, jak cie nie stać weź NTC :lol2:

 

Już widze jak za to co ja mam płaciłeś 65zł :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wyciagnij

 

 

Mnie hbo, jeszcze bez Sony picctures nie interesuje. Wyciagne platyne + multi + dekoder za 79zl. Tylko nie teraz i na pewno sam nie bede dzwonil, trzeba troche cierpliwosci.

 

Popieram, w całości. Cierpliwości, nie ma co się spalać w blokach startowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ GOLD za 79 zł/mies. plus HISTORY HD za 1,99 zł/mies. Taka oferta jest dla mnie najlepsza. Jeszcze, żeby było Mezzo.

;)

 

Czyli nie interesuje Cie topowy sport i najlepsze premiery filmowe?

 

Takie cos teraz bez problemu dostaniesz bez wiekszych negocjacji, jeszcze Ci podziekuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nc+ twierdzi że nie można migrować z oferty z TV/Konsolą to wystarczy przypilnować czy żaden kanał nie zniknie z tych gwarantowanych w umowie (ta kartka drobnym druczkiem), kanały takie jak: History Channel, Eurosport, Eurosport 2 , Extreme Sports Channel, 13th Street Universal, Zone Romantica, TCM, Universal Channel, Sci-Fi Channel, club24(zastąpiony przez CBS Drama) , zone reality(zastąpiony przez CBS reality), travel channel, polsat play, cartoon network, cnn, , al jazeera 24, TRACE, MTV Live HD

Wymienionych programów nie ma w ofercie nc+ lub nie są gwarantowane (jak np Eurosporty), a jesli wgrała się Wam nowa lista bez któregoś z tych kanałów to już można pisać reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie ludziom być idiotami, każdy ma swój rozum i skoro nie chce go używać to jego problem. Chcą dzwonić i bulić kupę kasy to niech dzwonią :) Jest jeszcze z tego korzyść dla nas, bo wiemy co można ugrać, a poza tym im więcej teraz przemigruje i będzie płacić te chore ceny, tym większy rabat będzie można później ugrać :)

Posłuchaj-idiotą to trzeba być żeby żebrać o niższe ceny za płatną tv. Czy płatna telewizja to jest produkt bez którego nie da się życ? Nie stać Cię to nie bierz i nie obrażaj innych, masz alternatywe bez treści premium w Cyfrowym Polsacie. Mnie stać na oferte NC+ więc ją przyjełem i sobie nie życzę żeby ktoś mnie z tego powodu obrażał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wyciagnij

 

 

Mnie hbo, jeszcze bez Sony picctures nie interesuje. Wyciagne platyne + multi + dekoder za 79zl. Tylko nie teraz i na pewno sam nie bede dzwonil, trzeba troche cierpliwosci.

 

Popieram, w całości. Cierpliwości, nie ma co się spalać w blokach startowych.

Żeby więcej ludzi tak myślało to szybko by się otrzeźwili w ty m nc+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...