Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a czy ktoś mowi że ja dzwonie do nich? sami już do mnie dzownili tylko nie kumam kogos kto mowi że będa inne kanały fakt oferta już teraz sie rozni ale canałów + masz teraz w cyfrze 6 po zmianie nazw nadal będziesz miał dostępne 6 kanałow tylko pod innymi nazwami!!!! różnica będzie tylko taka że jak zacznie sie np nowy sezon ligi mistrzów to na kanałach od 36 do 39 będa udostepniane kanały tak jak w N czyli z meczami ligi mistrzow + jeden z multiligą i tego już starzy abonencie cyfry nie bedą mieli

Czyli jest pretekst do wypowiedzenia umowy bo odpadną C+gol, weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep] a nie pretekst w umowie masz że udostepnia ci pakiet canalu + i oni to zrobia tylko pod inna nazwa a jak spojrzysz w program to na family masz mecze takźe za duzej zmiany to nie widze chyba tylko taka że zamiast canalu + 3D bedziesz miec film 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś mowi że ja dzwonie do nich? sami już do mnie dzownili tylko nie kumam kogos kto mowi że będa inne kanały fakt oferta już teraz sie rozni ale canałów + masz teraz w cyfrze 6 po zmianie nazw nadal będziesz miał dostępne 6 kanałow tylko pod innymi nazwami!!!! różnica będzie tylko taka że jak zacznie sie np nowy sezon ligi mistrzów to na kanałach od 36 do 39 będa udostepniane kanały tak jak w N czyli z meczami ligi mistrzow + jeden z multiligą i tego już starzy abonencie cyfry nie bedą mieli

Czyli jest pretekst do wypowiedzenia umowy bo odpadną C+gol, weekend

Nie ma pretekstu - kanały zmienią tylko nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba wróżki zapytać... :)

 

No dobrze, ale biorąc pod uwagę te słowa:

 

Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki w nc+ informuje wirtualnemedia_pl, że najdłuższe obecnie zawarte umowy z obecnymi klientami wygasają za ok. półtora roku. Do tego czasu stare oferty Cyfry+ i n będą funkcjonować, a nowa platforma zachęcać będzie ich klientów do dobrowolnej migracji.

 

...to chyba można oczekiwać ,ze na obecnych umowach dojedziemy do końca??

 

Wystarczyłoby jedno oficjalne stanowisko w tej kwestii a tak to będziemy sobie gdybać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 08.30 22.03.2013:

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

64 zł dla migrujących do Canal+ Silver bez multiroom Na chwilę obecną to jest chyba jedyna oferta, na konferencji powiedziano że będzie za 59 dla migrujących, pewnie będzie ale jeszcze nie dzisiaj :/

69 zł dla migrujących do Canal+ Silver (multiroom C+ dwie karty)

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez multiroom) Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 = uzyskała jedna osoba )

79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) Ma byc dostępna C+Platinum z mooltiroomem w tej cenie UWAGA: Uzyskał tylko użytkownik Maci0s migrujący z Cyfry,

89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N)

99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO

99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty)

109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom)

129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty) lub N

 

Umowy na 12 lub 18 miesięcy, przy umowach 18 miesięcznych można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis.

 

Opcje dostępne od C+Gold (może C+Silver też ?):

 

Redlight HD - 15zł

Opcja NOC - 25zł

TV France - 10zł

Mezzo - 5zł

History HD - 1,99zł

HBO (najprawdopodobniej bez HBO GO) - 25zł, (ale można zdobyć za 20 zł)

Filmbox - 15zł

Cinemax - 15zł

Sudance HD - 2,99zł

 

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną (jeszcze na pewno spadną więc po co teraz migrować ) standardowo oferują np. multiroom C+ za 20 zł, jak ktoś chce, ale można wytargować za 10 zł za dwie karty z C+ lub za darmo w przypadku posiadanego obecnie multiroomu N :lol:

 

Nowy user dostał propozycję Comfort+ wraz z C+ i C+Sport za 79 zł, pierwsza jaskółka zmian w pakietyzacji premium :shock:

User East dostał ofertę Canal+ Comfort+ wraz wszystkimi Canal+ i multiroom Cyfry za 88 zł ???

 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian

 

PS. Każdy może wklejać i aktualizować ten post na forum ale proszę o najniższe uzyskane ceny wyższe nas naprawdę nie interesują :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://finanse.wp.pl/kat,104130,title,nc-podala-szczegoly-oferty,wid,15433195,wiadomosc.html?ticaid=110461

Artur Przybysz, wiceprezes i dyrektor do spraw sprzedaży i logistyki nc+, zapowiedział, że platforma nie będzie nikogo zmuszać do pozostania w sieci. Proces przechodzenia na nową ofertę będzie stopniowy. Przede wszystkim każdy z dotychczasowych klientów będzie mógł pozostać przy swojej aktualnej ofercie na obecnych warunkach. Żadne podwyżki nie wchodzą w grę.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/nc-poltora-roku-na-migracje-nowa-oferta-pre-paid-i-internet-z-orange

Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki w nc+ informuje wirtualnemedia_pl, że najdłuższe obecnie zawarte umowy z obecnymi klientami wygasają za ok. półtora roku. Do tego czasu stare oferty Cyfry+ i n będą funkcjonować, a nowa platforma zachęcać będzie ich klientów do dobrowolnej migracji. Każdy z nich będzie mógł rozwiązać dotychczasową umowę i zostać abonentem nowych pakietów.

Wg mnie to jest jednoznaczne stanowisko 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęścicej pojawiające się zarzuty dla nc+

1. Lista kanałów - od kilkunastu lat jest walka o to samo nie słucha się abonentów tylko jakiegoś kolesia który na podstawie chyba zawartych umów sam układa kanały wg. własnego uznania. Zrozumcie że każdy chce mieć własną liste kanałów jeden będzie miał na poczatku TVP drugi TVN24 a trzeci Discovery to dlaczego w dekoderach waszych narzucacie własne [beep]ne listy kanałów??

2. Jak to jest możliwe, iż reklamujecie się iż każdy znajdzie coś dla siebie oferta nc+ jest bardzo elastyczna - każdy Abonent n i CYFRY+ dopasuje ją idealnie do swoich potrzeb będziesz oglądać więcej - uzupełnimy Twoją dotychczasową ofertę o dodatkowe kanały nie musisz wymieniać karty, będziesz miał dostęp do sprzętu i technologii najnowszej generacji wybór i zmiana oferty na nc+ są bardzo proste - możesz to zrobić przez telefon. I teraz żeby mieć pełen zakres Canal+ musze zapłacić sobie 119zł a dlaczego nie mogę wybrać najtańszej opcji i dokupić sobie paczke C+ załóżmy za 20zł??

3. Uszczęśliwianie na siłę badziewnymi dekoderami z badziewnym oprogramowaniem ten kto używał PACE, Philips wie ile trzeba czekać na przełączenie kanału że pominę oczoj**ną grafikę. Posiadam dreambox'a gdzie mogę sobie ustawiac programy, bukiety jak chcę nagrywać i potem zgrywać na kompa co chcę, oglądać po lan filmy z dysku sieciowego itd. itp. A tutaj mi sie wciska coś czego nie można normalnie używać. Niestety człowiek przyzwyczaja się do dobrego.

4. Multiroom to samo jak można wciskać na siłę mi 2 dekodery i kazać jeszcze łączyć je kablem (ciekawe kto mi zapłaci za zrobienie tej instalacji) to jeszcze każecie płacić frycowe za używanie bądź kaucje za dekoder którego nie chcę.

5. Ceny pominę bo podejrzewam ze jakbyście odjęli te VOD i inne wodotryski których się używa może raz na miesiąc albo i mniej to ceny byłyby porównywalne.

 

Zacznijcie słuchać ludzi a nie decydować za nich co chcą oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 08.30 22.03.2013:

 

@Martinus szacun za robote i mam nadzieje, ze bedzie to w najblizszym czasie regularnie aktualizowal i wruzcal, bo to nas najbardziej interesuje :)

 

Pozdrawiam

 

PS. Trzeba czekac az sami zadzwonia, a nie sie do nich pchac. Odpowiednia strategia negocjacyjna musi byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...