Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tymi kanałami Mezzo i France TV? Są one w końcu w nc+, bo na stronie jest regulamin odnośnie tych kanałów wraz z cenami.

;)

 

BTW. Czy można dokupić np. w CANAL+ SILVER lub CANAL+ GOLD kanały HISTORY HD (1,99 zł/mies.) lub/i Sundance Channel HD (2,99 zł/mies.)?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos wie jak to jest:czy chcac migrowac z cyfry z obecnym multiroomem z dwiema kartami(oplata 20zl) bede mogl wziasc nowy dekoder i czy jedna z kart bedzie na nim dzialac?(nie chodzi mi o dzielenie splitterem).

nie

Ale nie ,co? Czyli przedłużając z multiroomem na Cameleonach nie ma możliwości dobrania żadnego sprzętu? Pace? Wycofane wszystkie?

 

Tak czytam wątki od dłuższego czasu i aż się dziwię. Takie ceny to standardowe badanie rynku i przedłużając zaraz po starcie strzelacie sobie w kolano. Zupełny brak logiki. Ceny za wysokie o 15-20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greenman, obawiam się że to nie jest bzdura. Do czerwca jesteś a potem albo podpisujesz albo wypad.

 

Podaj mi wiarygodne źródło tej informacji - ja natomiast mogę Ci podać gdzie temu zaprzeczono.

 

Gdzie temu zaprzeczono? Mi na infolinii facet powiedział, że do czerwca jestem w c+, potem muszę się zdecydować. :/ Ale jeżeli faktycznie to nie jest prawda, to daj znać, bo nie widzi mi się migrować no nc+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi kanałami Mezzo i France TV? Są one w końcu w nc+, bo na stronie jest regulamin odnośnie tych kanałów wraz z cenami.

;)

 

BTW. Czy można dokupić np. w CANAL+ SILVER lub CANAL+ GOLD kanały HISTORY HD (1,99 zł/mies.) lub/i Sundance Channel HD (2,99 zł/mies.)?

:)

 

Dokupiłem do Canal+ Gold History HD:) tylko, że czekam od 16:30 na nadanie uprawnień na kanały z pakietu Canal+Gold czekam i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nc+ powinno popracować jeszcze nad stroną, bo nie ma wszystkich informacji. Chodzi mi o informację o możliwości dokupienia HISTORY HD oraz Sundance Channel HD, bo regulaminy są do pobrania, co oznacza, że taka opcja istnieje.

;)

 

Ciekawe co z Mezzo i France TV. Zna ktoś jakieś stanowisko w tej sprawie? Ot tak nie dawaliby regulaminów dla tych opcji dodatkowych (Mezzo - 5 zł, France TV - 10 zł)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie temu zaprzeczono? Mi na infolinii facet powiedział, że do czerwca jestem w c+, potem muszę się zdecydować. :/ Ale jeżeli faktycznie to nie jest prawda, to daj znać, bo nie widzi mi się migrować no nc+...

 

No chyba, że w czerwcu kończy Ci się umowa bo jeśli nie to...

 

Choćby w tej wypowiedzi:

 

"Artur Przybysz, wiceprezes i dyrektor do spraw sprzedaży i logistyki nc+, zapowiedział, że platforma nie będzie nikogo zmuszać do pozostania w sieci. Proces przechodzenia na nową ofertę będzie stopniowy. Przede wszystkim każdy z dotychczasowych klientów będzie mógł pozostać przy swojej aktualnej ofercie na obecnych warunkach. Żadne podwyżki nie wchodzą w grę.

 

Ewentualne koszty po stronie klienta związane są z wymianą sprzętu. Dyrektor ds. sprzedaży zaznaczył, że istnieją tacy klienci, którzy są związani np. z Cyfrą+ już od 10 lat i w ich przypadku nabycie nowego sprzętu może być konieczne, zwłaszcza jeśli będą chcieli odbierać kanały w jakości HD."

 

Źródło: http://finanse.wp.pl/kat,104130,title,n ... aid=110458

 

 

Czytałem już o tym jeszcze w innych miejscach ale aktualnie nie chcę mi się znów przekopywać stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to nie dziwi. Cała ta fuzja jest totalnie niedopracowana. Mam wrażenie, że oni ją przygotowywali na kolanie pięć minut przed konferencją... Byłem dziś w centrum C+. Bannery, plakaty Cyfry+. Ani jednej wzmianki o nc+. Pani powiedziała, że nie dostali jeszcze wytycznych jak mają sprzedawać ofertę, system leży, a wszystkie procedury dopiero spływają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem list, regulamin, ulotkę oraz ofertę od N odnośnie nc+. Zostanę migrowany do nc+ z pakietem Canal + Silver. Do 19 kwietnia czas na wysłanie wypowiedzenia, jeśli nie wyślę do tej daty jestem uwiązany z pakietem Silver przez 18 miesięcy. Teraz czekam czy taki sam kwiatek przyjdzie mi z Cyfry+. Strach się bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście umowa wygasa mi z N ostatniego marca. Chyba jestem pierwszy, który coś takiego dostał. Żeby było śmieszniej w liście data nadania 25.03.2013. Normalnie szok. list z przeszłości. Dostał ktoś podobny list, ulotkę i regulamin? W środku ulotki Twarowski z Smokowskim chwalących najlepszych dziennikarzy, na kolejnym zdjęciu Boniek z podpisem o najlepszych ekspertach, z lewej strony Rooney i reklama PL, z prawej Messi i logo PD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K szewcu jaja se robisz? No bo chyba tak glupi nie jestes by bulic 65zl za taki pakiet??

 

A co w nim złego mam wszystko to co miałem w N plus kanały tematyczne z Cyfry+ i dodatkowo jeszcze takie jakby npremium w postaci Canal+ Family

 

Ja to was nie rozumiem włączyli nowe kanały to myśleliście że cenę obniżą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...