Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej miałem C+ Superpremium HD + HBO Go + Sagem DSI87 (w C+) za 89.00 PLN.

Moje negocjacje migracyjne do nc+ zakończył się wczoraj przedłużeniem umowy (24 miesiące) na warunkach:

Pakiet: Comfort+

Opcje dodatkowe: Extra+ HB ITI, HBO x 3, Multi+, Najem ultraBOX+, Premium Sport & Film, Multiroom Standard, Filmbox, HBO GO HB ITI, Cinemax, netVOD+ konto podstawowe (wszystkie opcje na cały okres umowy)

Cena: 89.90 PLN

Dam znać czy tak się stało jak przyjdzie pierwszy rachunek.

Życzę Wam owocnych negocjacji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oferta. Gratuluję ;)

Dziękuję.

 

@kapciu75

Oni dzwonili czy Ty dzwoniłeś ?

DUK W-wa czy Kraków ?

Oni dzwonili. W czerwcu wysłałem wypwiedzenie. Umowa do końca sierpnia. Do przedwczoraj cisza. Pierwszy telefon DUK Kraków (przedwczoraj): oferta podobna do tej w C+ (Superpremium HD), którą miałem, w cenie 89.90PLN. Drugi telefon DUK Kraków (wczoraj): nie przystałem na te warunki, zaproponowałem swoje. Trzeci telefon DUK Kraków (wczoraj), niby przez pomyłkę, inny konsul. Opowiedziałem swoją historię rozmowy z pierwszym konsulem i dostałem co chciałem, oczywiście po konsultacji z "przełożonym". :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Wczoraj zmigrowałem na takich oto warunkach:

COMFORT+

MULTI+

NAJEM ULTRABOX+

EXTRA+ HB ITI

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

 

Wszystko za średnią cenę: 53,26 na 15 miesięcy. Tak jak ircios mówił, przed zmigrowaniem udało się bezproblemowo zamienić DSI87 na Pejsa.

Wiecie może czy istnieje takie forum, gdzie ludzie przedstawiają oferty dla abonentów orange (mam namyśli telefon stacjonarny i Internet) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w temacie ale tak jak Wy również czekam na odzew konsultanta, umowa do końca września ale powiedzcie mi bo mam 2 karty MR i jeden tuner wykupiony od cyfry SD, drugi również SD fergusona jako swój. Czy mogę przy okazji odzewu od NC+ poprosić ich o jakiś tuner HD do wykupu powiedzmy za jakąś symboliczną kwotę? Co byście polecali jakiś w miarę sensowny. Dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Umowa do końca września,wczoraj wysłane wypowiedzenie. Do tej pory płaciłem 50zł ( Kompakt hd 35zł, PVR 5zł, MR 10zł, nsport mgm-0zł.)

Poniżej to co bym chciał. Ile za taki pakiet mogę wytargować? Poproszę też o odpowiedź ile więcej za 3xHBo by było. Pozdrawiam :P

 

Comfort+

Extra+

Multi+

6x Canal+

MR (2x cameleon),

Pace PVR 500

 

3x HBO-niekoniecznie

NC+ go-niekoniecznie

History HD- niekoniecznie

C+VOD - niekoniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Killa_Bee. Wszystko masz w temacie opisane ;)

 

 

 

 

Nie wiem czy w temacie ale tak jak Wy również czekam na odzew konsultanta, umowa do końca września ale powiedzcie mi bo mam 2 karty MR i jeden tuner wykupiony od cyfry SD, drugi również SD fergusona jako swój. Czy mogę przy okazji odzewu od NC+ poprosić ich o jakiś tuner HD do wykupu powiedzmy za jakąś symboliczną kwotę? Co byście polecali jakiś w miarę sensowny. Dzięki wielkie

 

Masz Fergusona, wiec kup sobie Fergusona HD ;) . Nie warto od nich brać sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

 

30.11.2014 konczy mi sie umowa z nc+.

 

W chwili obecnej mam pakiet Platinum+ -> (niverse+ 6xC+ oraz HBO na 6m-cy) - (migracja z n+ do nc+ w pazdzierniku 2013) . Kwota 59zł brutto/m-

Nie miałem MR, VOD - posiadam tuner turbobox+ 500gb w dzierżawę.

 

Wypowiedzenie będę wysyłał we Wrześniu.

Czego mogę się od nich spodziewać? czy jest szansa utrzymać tą kwotę na kolejne 12 lub nawet 24 miesiące?

Moim celem jest nie płacić więcej za to samo. Czy można zdobyć od nich sprzęt na własność?

 

dzięki za pomoc.

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Wczoraj zmigrowałem na takich oto warunkach:

COMFORT+

MULTI+

NAJEM ULTRABOX+

EXTRA+ HB ITI

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

 

Wszystko za średnią cenę: 53,26 na 15 miesięcy. Tak jak ircios mówił, przed zmigrowaniem udało się bezproblemowo zamienić DSI87 na Pejsa.

Wiecie może czy istnieje takie forum, gdzie ludzie przedstawiają oferty dla abonentów orange (mam namyśli telefon stacjonarny i Internet) ?

Umowa do sierpnia? :)

Sprzwdź na telepolis, ja tam uzyskałem informacje na temat abo orange :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dopiero się zarejestrowałem na forum, ale czytam je od ponad 1,5 roku.

Umowę mam do końca sierpnia, wypowiedzenie zarejestrowane. Pod koniec lipca dzwonili z Krakowa z kiepską ofertą, to ich spławiłem i od tego czasu cisza (straszyli, że dzwonić nie będą) ... a 3 dni do końca umowy :).

Czy DUK pracuje w weekend ? Jak się nie odezwą jutro chyba będę musiał zadzwonić.

Interesuje mnie Comfort+, Extra+, Multi+, 6x Canal+ i multiroomem (mam 2 karty). Dekodery ich mam na stanie paca i sagema. Za jakąś normalną cenę. Co o tym myślicie?

E: Właśnie dostałem smsa - przedłuż umowę dziś, nagroda gwarantowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane w czerwcu.. Na początku sierpnia dzwonili, jednak oferta była słaba. Potem parę telefonów z Krakowa ale w tak nieszczęśliwych porach, że nie mogłem odebrać. Dzisiaj zadzwoniłem na krakowski numer i po krótkiej referencji do postów na tym forum poprosiłem o ofertę... Przyjąłem pierwszą propozycję: comfort+, canal+6x, HBO, MR... Łamaniec 5*0 i 10*79,90. Średnia 53,27. Dekodery: jeden mam swój, drugi Pace od Cyfry, który mam od 1,5 roku.. Tu nic nie negocjowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I poległem :cry:

 

Żona dowiedziała się kiedy kończy się nam umowa i nie było dyskusji masz dzwonić bo nie zostanę bez TV :read:

 

Więc zadzwoniłem :/ i to co udało mi się wynegocjować:

 

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

Najem PVR (Multiroom)

Multi+

Najem ultraBOX+

HBO GO HB ITI

EXTRA+ HB ITI

Filmbox

HBO

NOC

Premium Sport &Film

netVOD+ konto podstawowe

MULTIROOM STANDARD

 

łamaniec średnia 89,20 zł m-c, umowa na 15 m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane, dziś pierwszy telefon od dłuższego czasu, ale oferta śmieszna:

za Comfort+, Extra+, Multi+, C+ x 6, Pace PVR HD 500GB, MR za 84,90 miesięcznie. Żadnych możliwości negocjacji, żadnych dodatków typu HBO. Na moje pytanie o koniec umowy uzyskałem odpowiedź, że mam dwa tygodnie na zdanie sprzętu i karty - full wypas obsługa sprzedażowa:).

Podziękowałem - zobaczymy co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane, zadzwoniłem do nich i propozycja na którą się zdecydowałem

comfort +

MULTI+

NAJEM ULTRABOX+

EXTRA+ HB ITI

FILMBOX

HBO 9-m-cy

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

MULTIROOM STANDARD

 

umowa na 24 miesiące średnia cena 65zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...