Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Niedługo czekają mnie negocjacje z NC+ przy przejściu z C+ (umowa do września, wypowiedzenie wysłane) i mam w związku z tym kilka pytań do Szanownych Forumowiczów:

- jakie kanały wchodzą w skład multi+

- obecnie mam pakiet C+ Optimum + Multiroom na kartach Cameloen (dzierżawiony pace + drugi własny - Sagemcom dsi87). Czy jest szansa na wynegocjowanie dekodera od nc+ za 0PLN na cały okres umowy?

- na jaką kwotę mogę liczyć przy wariancie (Comfort+ Extra, 6xC+, MR (Cameleon), wypożyczenie jednego dekodera na cały czas trwania umowy).

- jakieś ważne kwestie, które warto wziąć pod uwagę?

 

Z góry dzięki.

 

Pozdrawiam,

Szymon

umowa na 15 miesięcy: 5x0zł 10x79,90 zł, średnia 53,27 zł

Comfort+

Extra+

Multi+

6xC+

3xHBO

MR

i ewentualnie jakiś bonus jeszcze w postaci filboxów/cinemaxów na 5 miesięcy albo jakiegoś VOD na okres całej umowy.

Drugiego dekodera raczej nie wyrwiesz za darmo, a 20 zł miesięcznie to chyba przesada skoro masz własnego sagemcoma.

Jeżeli nie będą Ci cieli dać czegoś takiego na początku to się nie przejmuj bo najprawdopodobniej takie warunki będą mogli zaproponować w ostatnich dniach umowy.

Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak xxl_mercos pisał multi to AleKino+, Planete+, Domo+, Kuchnia+, TeleToon+, MiniMini+, Hyper+ w tej chwili na ich stronie nie jest podawane jako osobny pakiet, ale przy negocjacjach wyszczególniają to jako osobne właściwie teraz to już nieistotne bo zawarte jest w pakiecie comfort+.

Jeden dekoder w moim przypadku philips prv od nich drugi własny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory to co w podpisie. Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane. Dzisiaj drugi telefon z DUK- Kraków i umowa przedłużona:

Comfort+ Extra

Multi

6x Canal+

3x HBO

C+VOD

History HD

Pace PVR 500

Multiroom.

 

Wszystko na 15 miesięcy za 799 zł, czyli 53,26 miesięcznie. Osobiście łamańców się nie boję, ponieważ zawsze płace za cały okres umowy z góry. Kanały, których nie miałem już świecą, także praktycznie sierpień za 50 zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ciśnieniu mogła by być mowa gdyby gość miał 3 dni do końca wypowiedzenia i zero kontaktu... wielu ekspertów radzi nie dzwoń czekaj i ostatnio już były przypadki że czekali umowa się skończyła sygnał wyłączyli no i się nie doczekali...

przecież nikt nie każe się na nic zgadzać, a ludzie w DUK to nie jacyś upośledzeniu umysłowo i doskonale zdają sobie sprawę po co ludzie składają wypowiedzenia...

sam miałem czekać ale jakby nie było ostatnie 4 przedłużenia zawsze wyszły z mojej inicjatywy bo jak sami do mnie dzwonili to oferowali takie [beep]oły że głowa mała.

trafi na rezolutnego konsultanta to i oferta pewnie podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września. Jeden telefon od nich już miałem, miły pan spytał tylko, czy przygotować specjalną ofertę. Grzecznie odpowiedziałem, że tak. Zobaczymy, cóż to za super oferta :D

Jutro idę do APS-u złożyć wypowiedzenie.

Jak sądzicie, czy w ogóle można do Comfort+ dobrać sobie przy migracji paczkę Canal+? Bez extra+, natomiast multi+ bym nie pogardził :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważam, że ma jeszcze ponad pięćdziesiąt dni do końca umowy. A jeśli chce teraz dzwonić, to mógł również zadzwonić w czerwcu. Nieprawdaż! Tylko po co? Po super, hiper ofertę :roll::P

Nie chcę dzwonić, tylko zapytałem orientacyjnie jaki to krakowski numer. Po prostu chce być pewien, że moje wypowiedzenie zostało zarejestrowane. Nie chce obudzić się z ręką w nocniku jeśli nie zarejestrowali. Nie mam jak zapytać, bo nie dzwonią i nie sądzę żeby zadzwonili w sierpniu. Myślę wysłać maila z zapytaniem. Żadnego ciśnienia nie mam, bo nie pierwszy raz przedłużam i czytam forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425

 

Ok, też zaczekam jeszcze cierpliwe do września. Chociaż poprzednia umowę, korzystną dla siebie, sam wydzwoniłem dzień przed fuzją w marcu. Dostałem Supepremium (Canal+ i HBO) z multiroomem, dwa Pace, po 7 miesięcy Cinemax i Filmbox, HBO GO za 94zł. Wtedy była to dobra oferta przedłużeniowa z Cyfrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem abonentem CP, ale coraz bardziej myślę o przejściu do nc+ z racji słabej oferty sportowej (piłka nożna) w CP. Kontaktowałem się ostatnio z nc+ i jedyne co mi zaproponowano to umowa na 24 miesiące, pakiet Sport+ w cenie 69,90, multiroom za 10zł i opłata czynszowa za dekoder 5zł. Nie będę ukrywał, że opłata za dekoder jest jednym z powodów chęci mojej rezygnacji z CP, więc nc+ dostaje duży minus na starcie. Za całość płaciłbym 85 zł, co wydaję się dla mnie kwotą zbyt dużą za podstawowe kanały+parę dodatkowych i Canal+Sport, Family i Family 2. Czy można w jakiś sposób potargować się i obniżyć trochę tę opłatę mając na uwadze to, że przechodzę od głównego konkurenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś, że chcesz przejść z CP do nc+? Na pewno da się coś lepszego wywalczyć albo taniej. Pogadaj jeszcze albo pójdź do punktu nc+.

 

Ostatnio z nowych promocji dla przechodzących mieli coś takiego.

 

Satelitarna platforma nc+ wprowadza kolejne zmiany do "oferty specjalnej dla klientów innych operatorów", którzy planują zmianę swojego dotychczasowego operatora telewizyjnego. Najważniejsze zmiany to przede wszystkim zestaw antenowy HD+ z konwerterem typu TWIN za 1 zł oraz aktywacja dekodera za 0 zł.

 

W ramach specjalnej oferty klient ma do wyboru następujące pakiety promocyjne:

 

• Pakiet Comfort (88 kanałów, w tym 30 HD)

• Abonament: 49,90 zł miesięcznie

• Umowa - 15 miesięcy

• Pakiet HBO w prezencie przez 15 miesięcy

 

lub

• Pakiet Universe+ (133 kanałów, w tym 43 HD)

• Abonament: 59,90 zł miesięcznie

• Umowa - 15 miesięcy

• Pakiet HBO w prezencie przez 15 miesięcy

• do 6 miesięcy w prezencie Canal+ Premium Film+ (po tym okresie 20 zł miesięcznie, możliwość rezygnacji)

 

Promocja "Antena za 1 zł i Aktywacja Gratis" obowiązuje do końca maja. Obniżone opłaty za antenę i aktywację obowiązują także w przypadku pakietów z opcjami Premium.

 

Oferta dostępna jest u autoryzowanych dystrybutorów nc+. Aby skorzystać z oferty trzeba przedstawić w punkcie sprzedaży rachunek innego operatora telewizyjnego nie starszy niż 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem abonentem CP, ale coraz bardziej myślę o przejściu do nc+ z racji słabej oferty sportowej (piłka nożna) w CP. Kontaktowałem się ostatnio z nc+ i jedyne co mi zaproponowano to umowa na 24 miesiące, pakiet Sport+ w cenie 69,90, multiroom za 10zł i opłata czynszowa za dekoder 5zł. Nie będę ukrywał, że opłata za dekoder jest jednym z powodów chęci mojej rezygnacji z CP, więc nc+ dostaje duży minus na starcie. Za całość płaciłbym 85 zł, co wydaję się dla mnie kwotą zbyt dużą za podstawowe kanały+parę dodatkowych i Canal+Sport, Family i Family 2. Czy można w jakiś sposób potargować się i obniżyć trochę tę opłatę mając na uwadze to, że przechodzę od głównego konkurenta?

Skoro jesteś abonentem CP to dlaczego piszesz w temacie migracji do nc+?

Tutaj jest temat dla Ciebie ==> https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=174&t=30713&start=1950

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...