Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie posiadam pakiet Optimum z Canal+ i HBO. W tym mam 2dekodery Peace 500Gb z MR za 109,90zł jeszcze jestem w C+ umowa do końca lipca. Miałem już telefony z ofertą migracyjną o nazwie SUPER PREMIUM do NC+ w tym Canal+, HBO, Cinemax i coś tam umowa na 18miesięcy i stare dekodery mają zostawać, cena to 109zł czy jeśli wyślę wypowiedzenie umowy mogę to mieć taniej?

 

Ups faktycznie na 15miesięcy proponowali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie mi przypomnieć procedurę z pobraniem dodatkowej karty żeby czegoś nie s[beep]zielić. Idę do punktu i żądam dodatkowej karty, która jest płatna normalnie 20zł co miesiąc - tak, czy coś pomyliłem? w tym samym miesiącu dzwonie i migruje do NC+ czy wysyłam wymówienie listem i czekam na telefon od nich?

 

A potem negocjacja pakietu.

 

Tak to ma wyglądać czy coś po[beep]zieliłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak złożyłem, co prawda mogłem bez konsekwencji złożyć do końca czerwca, ale nikt mi nie zabroni złożyć wcześniej.

Naprawdę mocno zastanawiam się nad przedłużeniem umowy, mam obecnie kablówkę, naziemną cyfrówkę, coraz mniej czasu na oglądanie telewizji.

Musi NC+ naprawdę się postarać aby mnie zatrzymać a konkurencja nie śpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+6xC+Multi+Extra+Multiroom+Pace500 50-69 zł możliwe także 3xHBO na kilka miesięcy a jak dobrze pójdzie całą umowę

 

Jak mam powyższy zapis rozumieć aby być zgodnym z opisem na NC+?

czyli Comfort+ Extra i 6x C+ a co jest te Multi czy to podwójnie napisane Multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz prestige HD z multiroomem oraz jednym pace500MB za 132 zł (umowa do końca maja wypowiedzenie wysłane). Kolejny raz oferują mi superpremium+ (z multiroomem i pace500MB) za 109zł na 15 miesięcy. Uważam, że to trochę drogo, co Wy o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Po złożeniu wypowiedzenia w piątek, dzisiaj pierwszy telefon z działu utrzymania.

Tak jak pisałem wcześniej mój pakiet to

Optimum HD +

HD - Optimum promo +

miltiroom cameleon

za 71zł miesięcznie do końca lipca.

 

Ich propozycja na 24 miesiące 12x59.90 i 12x79.90 czyli srednia 69.90zł

Comfort+ Extra

6x C+

C+Vod

HBO HD na 9 miesiecy

Pace Pvr (zaproponowali żebym wziął teraz za 20zł miesięcznie, a oni przy migracji dadzą za 0zł)

Multiroom zostaje cameleon

 

Czy dam radę dostać Hbo na całą umowę na takich warunkach?

A jak nie, to może walczyć o to tylko na 15 miesięcy?

Wolałbym też stałą opłatę 69.90.

 

Co sądzicie, podziękować za takie warunki i czekać dalej czy są w stanie dołożyć mi te HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Nie ma umów 18 miesięcy tylko 15-24

 

Witam, obecnie posiadam pakiet Optimum z Canal+ i HBO. W tym mam 2dekodery Peace 500Gb z MR za 109,90zł jeszcze jestem w C+ umowa do końca lipca. Miałem już telefony z ofertą migracyjną o nazwie SUPER PREMIUM do NC+ w tym Canal+, HBO, Cinemax i coś tam umowa na 18miesięcy i stare dekodery mają zostawać, cena to 109zł czy jeśli wyślę wypowiedzenie umowy mogę to mieć taniej?

 

Ups faktycznie na 15miesięcy proponowali.. A jak powinno wyglądać wypowiedzenie, jest gdzieś jakiś wymagany przez NC+ wzór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz prestige HD z multiroomem oraz jednym pace500MB za 132 zł (umowa do końca maja wypowiedzenie wysłane). Kolejny raz oferują mi superpremium+ (z multiroomem i pace500MB) za 109zł na 15 miesięcy. Uważam, że to trochę drogo, co Wy o tym sądzicie?

Drogo! Możesz to mieć za 99PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam obecnie pakiet Universe+

opcje dodatkowe: MULTIROOM STANDARD , CANAL+ Platinum OP + Najem ultraBOX+ za 59 miesięcznie

Dzisiaj telefon umowa na 24 miesiące ( łamaniec 6 miesiecy gratis , 18 miechów 79,90) : Comfort + z opcją Extra+ , MR standard , najem ultraBox, Canal + Vod ( 24 miesiące gratis) + HBO oraz FilmBox ( 6 miesięcy gratis) .

Co sądzicie o tej ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Obecnie posiadam:

 

- Universe+

- 6x C+

-dekoder PVR BOX+ Philips

za 54 zł/m-c

 

Złożyłem rezygnację. Dzwonił konsultant z propozycją:

 

- Comfort +

- Extra

- 6x C+

- wymiana dekodera na mediaBOX+

 

Zobowiązanie na 15 m-cy, 5 m-cy po 5 zł (opłata za dekoder), potem 10 m-cy za 84,90 zł - średnio za miesiąc wychodzi 58 zł.

 

Czy to dobra oferta? Czy negocjować dalej? Umowę mam do końca czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...