Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj wreszcie zmigrowałem do nc+. Dotychczas Prestige HD, multiroom, pace pvr za 133,00 zł. Poniżej oferta którą otrzymałem

Comfort+, Multi+, Najem ultraBOX+, Cinemax, EXTRA+ HB ITI, Filmbox, HBO, History HD, SunDance HD, Premium Sport &Film, CANAL+ VOD, VOD+ Picture BOX, VOD+ Seriale+, MULTIROOM STANDARD

 

 

Czyli coś takiego mogą mi zaproponować :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca czerwca w cyfrze jeszcze z MR.

Dzisiaj pierwszy tel. Propozycja przy zostaniu na sprzecie cyfry.

Comfort, multi,hbo, canal plusy,cinemaxy, filmboxy i jeszcze jakies vod pictureboxy których nie uzywam. W sumie full chyba bez erotyki 99,90 zł. To samo przy przejsciu na mediaboxa plus jakis do do multiroomu standard, wówczas dodatkowo 2x49 plus 5 miesiecznie za mediaboxa za drugi rok za darmo potem 10 za m-c. Obie umowy na 15 m-cy. Drugą ofertę rozważam tylko dlatego ze z czasem mozliwe ze bede chcial podlaczyc 3 a moze nawet 4 dekoder.

Czy ktoś z Was wie, czy druga opcja z mediaboxem i multiroom standard jest mozliwa do wyciągnięcia łącznie za 90 zł ?

Teraz wychodzi około 114 zł m-c po oplatach za dekodery. Poprosiłem o czas do namysłu , pewnie teraz będę atakowany do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kasiaaa

 

Więc wyślij to wypowiedzenie jak Ci już pisano. Wtedy odpowiednik optimum możesz dostać nawet za 49, z 6 Canal+ za 59

 

@ qady00. W pierwszej opcji też byś wymienił sprzęt na ADB.Aktywacji raczej nie przeskoczysz. Cz nie lepiej pozostać Ci ze sprzętem tym co masz i wziąć spliter, wtedy jak będziesz chciał na 3 czy 4 deki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Umowę mam do końca maja.Obecnie płace 65 zł za optimum hd, multiroom 0 zł. Dzwonią średnio raz dziennie z ceną 79,90.Powiedzcie co można wynegocjować ? :) ps. z wypowiedzeniem się zagapiłam (znowu) nie wysłane...

 

Pozdrawiam

@kasiaaa piszesz jednocześnie w dwóch tematach o tym samym :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy numer abonenta może być numerem umowy ? bo ja nigdzie nie widzę numeru umowy na umowie xd . A potrzebny do wypowiedzenia . Czy pisać dotyczące umowy zawartej w dn......data . Jak potem można sprawdzić czy wypowiedzenie zostało zarejestrowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie otrzymałem ofertę migracyjną z cyfry:(umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane ale nie dotarło)

Posiadamw cyfrze Optimum promo HD z mltiroomem i peaca. płacę 70 zł

 

Zaproponowano mi umowę na 24 mc-e:

comfort extra 6x canal multiroom, i dekoder w cenie 6 mcy 0zł, kolejne 18 m-cy 89 zł

średnio daje to 67,43zł

jakie jest wasz zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mimo zapewnień do mnie nie dzwonią. Pewnie moja propozycja cenowa zwaliła ich z nóg :lol2:

Nie to, żebym miał parcie na nc+

Jedno jest pewne, że rozmowa się rozkręci, jak skrobnę do nich wypowiedzenie. Mam nawet taki wzór, który wykorzystałem w pamiętnej ofercie trzydziestu dziewięciu :wink:

Ktoś mi tu zarzucił, że jestem protegowany. Uśmiałem się w skrycie :lol2:

A tak przy okazji, po ile chodzi dawniejszy All?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+Extra z 6xCanal+ i do tego PACE PVR HD - to wszystko na cały okres umowy za 59zł./mies nadal jest możliwe do wyciągnięcia? :) Na jaki okres takową umowę zwyczajowo przedłużają? Bo już pierwszy telefon miałem dzisiaj. Umowe co prawda mam chyba do końca lipca. Wysyłam wypowiedzenie i za pare dni bym zaczął negocjacje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...