Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie bardzo dobra. Mam to co chciałem a nawet wiecej w dobrej (dla mnie) cenie. Gadałem ostatio ze szwagrem (co prawda on robi w komórkach na sprzedaży, ale biznes podobny) i mówił że najlepszy okres na negocjacje to koniec miesiąca. Plus trafić na konsula który nie wyrobił jeszcze planu sprzedaży ( co ciekawe plan jest taki sam dla wszystkich nawet jeżeli ktoś był na urlopie w danym miesiącu). Wtedy chętniej dają rożne gratisy, nawet jeżeli nie maja takiej oferty. Jeżeli coś sie nie bedzie zgadzać, klient złoży reklamacje i firma ja uzna (w końcu jest nagranie). Konsul co najwyżej zbierze opr od szef a jak nie wyrobi planu to go zwolnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wysyłaniem to radzę się pospieszyć ;-)

Nie wiem kto wywalil mój post z radą odnośnie zlozenia wypowiedzenia do centrum NC+ i twoja odpowiedz na ten post ale zareczam ze ja swoje wypowiedzenie jako wciąż abonent Cyfry+ bez problemu zlozylem w Centrum NC+ z poświadczeniem daty złożenia na kopii wypowiedzenia. Wypowiedzenie zostało skutecznie zarejestrowane bo upewnialem się mailowo.

Myślę ze warto by inni wiedzieli ze taka ścieżka tez istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa skończyła się jakoś w listopadzie 2013r. Zdecydowałem się pozostać ze sprzętem i telefonicznie przedłużyłem umowe w styczniu b/r. obecnie place 130zł za pelną opcje nc+. dodam iż posiadam 2karty niezalezne co zaważyło na podpisaniu aneksu z tego co pamiętam na okres 24m-cy :P

Zapomniałem dodać że za okres 1,5miesiąca 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ta strategia powoduje ze przy kolejnym przedluzaniu powiedza za i tak placi pan 3 zl mniej niz obecnie ... napewno na tym strategia polega. Sa oferty ze stalymi cenami ale sa o wiele drozsze.

1 telefon dzis wykonalem , wypowiedzenie dotarla tydzien temu za to samo bez wypowiedzenia oferowali 99zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...