Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kibo,n kowicze też płacą,jak np.chcą zmienić z turbacza na mboxa.

 

To bardzo ciekawe, bo ja nie płaciłem. wymieniałem BOX+ na mediaboxa. Powtarzam poraz kolejny nie dajcie się naciągać na aktywację, chyba, że jest się nowym abonentem to już co innego. Sam facet z aps-u pytał się mnie jaką chcę cenę za media i było kilka opcji np 49+10/mc, 149, 199, 149+10/m-c, 10/m-c,5/m-c itd. wiadomo, że wybrałem 5 miesięcznie. Najlepiej jest zrobić tak jak ja. Negocjujesz z konsulem,że chcesz wymienić deka w apsie, akceptujesz aneks idziesz 2 h pozniej do apsu ze starym dekiem i mówisz, że chcesz wymienić deka on się pyta za ile. Umawiałeś się z konsulem np na 10zł + aktywacja, możesz ściemnić, że na 5zł. Jak ci przejdzie w systemie i wydrukuje umowę to już po problemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaka opłata? chodzi Ci o aktywacyjną? Na to się godzą tylko jelenie. Aktywacja+ czynsz takie cuda to powinny być tylko dla nowych. A przy migracjach czy przedłużaniu kiedy jesteś już abonentem wcale nie musisz płacić opłaty aktywacyjnej. Jeżeli się umawiasz z konsultantem, że sprzęt wymienisz w apsie to podpisujesz osobną umowę na sprzęt bo to jest tak jakby opcja. To samo Ci kurier jak wiadomo przywozi. I powiedzmy czemu nie spróbować takich rzeczy w apsie przecież może wejść w system tak jak mi. Ja się umawiałem na 10 zł z konsultantem. Poszedłem sobie do apsu i wziąłem media za 5 zł i nikt nie robił problemu. Mało tego napisałem maila do konsula czy nie będzie żadnych problemów, że wziąłem za 5zł. Odpisał mi tak "Jeżeli Panu pasuje takie rozwiązanie to oczywiście ,że tak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się z C+ 31 stycznia,wypowiedzenie złożone we wrześniu,ok.40 telefonów i miłych i tych z serii"lepszej oferty nie bedzie"Czekałem cierpliwie gdyż posiadam również N do konca kwietnia.Obecnie posiadalem START HD.Do dzisiaj twardo stałęm na zerwaniu umowy z cyfra a pozostaniu do kwietnia z N i wziecia MR zwazywszy ze posiadam nboxa z którego jestem [beep]nie zadowolony co wychodziłobu w granicach 79zł.Aż wreszcie dzisiaj dzwoni gość z cyfry kumaty ze hoho i proponuje mi Univers+,6C+,MR PACE 500GB,HBO=69zł.Oferta bardzo kusząca.prosiłem jeszcze o telefon jutro zeby sie zastanowic.Njabardziej zalezało mi na wymianie pace na media boxa ale znowu to czego nie moge zrobić to połaczyć 2x dekoderów Ethernetem i musze miec 2 kartry.Gość mówił mi ze tylko Cyfra posiada mozliwosc sprzedazy MR +2karty bo jeżeli rozmawiamy o mediaboxie opcja 2 kart nie wchodzi w grę.Zapewniał mnie ze po wgraniu w Centrum NC+ nowego oprogramowania na Pace zdecydowanie sie polepszy szybkosc jego działania itp.mam jeszcze kilka godz.na domknięcie tematu a chciałbym was prosić o kilka rzeczy.Czy faktycznie jest sens posiadania na tą chwile 2xPace 500GB zamiast mediaboxa?Czy prosić jego o wysłanie oferty na maila?Czy jest to wg.was dosć dobra oferta?Na co jeszcze zwrócić uwage czego nie wymieniłem.Bardzo dziekuję.Zapomniałem dodac ze aktywacja 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wibra w tych 69zł są 2xPace? Za co ta aktywacja 99zł? Jaki masz abonament i dekodery w N-ce? Jednak chyba najtaniej będzie jak zostaniesz na kartach kameleon i pozbędziesz się umowy z N. Nawet jak Pace Ci nie będzie odpowiadać możesz kupić dekodery we własnym zakresie.

tak mam jednego pace a drugiego mam wziać w Punkcie.Aktywacja za co nie mam bladego pojęcia.Jutro sie bede targował przynajmiej na te 49zł.W N mam nboxa 500GB.Propozycka wygladąla tak ze za 64zł propnowal mi Univers+6xC+MR kiedy sie zapytałem o HBO,2 raz kontakt z przełozonym i HBO za 5zł=69zł.Oferta wg.mnie jest Ok ale dalej mam dylemat co do tych PACE.Tak jak wyzej wspomniałęm.mam i pace i nboxa i wiem jak działają oba.Prostota i funkcjonalnosc nboxa nie ma granic gdzie pace moze nie mega trudny ale podstawowe funkcje jak programowanie w czasie w Nboxie jeszcze mnie nie zawiódł a Pace juz mi cos kiedys nie nagrał.Ale gosc zapewniał mnie ze oprogramowanie jest takie same i dla N-kowcow i Cyfry.Skłonny jestem jemu uwierzyc.Jeszcze 1 rzecz o której wczesniej czytałem i przyszła mi na mysl.Dlaczego proponujecie zeby nowa oferta weszła w zycie 1 lutego a nie np.od jutra("od jutra włączamy Panu pełna opcje a w piątek moze Pan biec po MR).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego radzimy od 1 lutego, bo jak coś się konsulowi potentegowi-ten-tego, że się okaże, że to co uzgadniałeś to zupełnie co innego niż dostaniesz w rzeczywistości, można umowę szybko zakończyć - czytaj: renegocjować cenę i warunki.

A jak "od jutra", to tylko z reklamacją trzeba "się bujać", niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego radzimy od 1 lutego, bo jak coś się konsulowi potentegowi-ten-tego, że się okaże, że to co uzgadniałeś to zupełnie co innego niż dostaniesz w rzeczywistości, można umowę szybko zakończyć - czytaj: renegocjować cenę i warunki.

A jak "od jutra", to tylko z reklamacją trzeba "się bujać", niestety.

Dzieki kicur.Tak jak wspomniałem poproszę jutro o przesłanie oferty na maila.Jak dostane rezygnuje z N.Chociaż do kwietnia bede płacil 69+59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwonili do mnie juz 3 raz w ciagu 7 dni. Wczesniej proponowali mi: MR na starych zasadach, Comfort+ i FULL Canal+ za 79 zl/miesiac - odmowilen. Wczoraj porozmawialem troche i sie spytalem, jak to z tym Eurosportem 2 - powiedzialem, ze bardzo chce go miec, ale widzialen na stronie, ze jest w wyzszym pakiecie - wiec pani mi zaproponowala 84 zl/miesiac (czyli tylko troche drozej niz wczesniejz nizszym pakietem) - dowiedzialem sie finalnie, ze obie karty dalej beda dzialac na starych zasadach Multiroomu Cyfry+, zostaja wszystkie kanaly Canal+, nic wartosciowego nie strace i dojdzie duzo kanalow, z bajkami przede wszystkim - glownie o to mi chodzilo - w koncu sie zdecydowalem i przeszedlem do nC+ - wszystko bezproblemowo, nowe kanaly pojawily sie 2-3 godz. przedluzeniu umowy.

 

Universe+, MR na starych zasadach, cala paczka Canal+ (czyli w sumie wszystko poza opcjami dodatkowymi typu Cinemax/HBO) za bodajze 84 zl/miesiac i do tego 1 dekoder HD do odebrania w punkcie za darmo, oczywiscie bez zadnej dzierzawy (Ja dalej uzywam swojego Fergusona, wiec nie potrzebuje niczego od nich).

 

Jednak zdalem sobie sprawe, ze strzelilem gafe nie pytajac sie o dekoder HD dla Siebie na "wszelki wypadek" i o jakas dodatkowa opcje typu HBO (sadzilem, ze to jeszcze podniesie to znaczaco cene) - moze bym cos wyrwal - z drugiej strony jednak te opcje dodatkowe mnie nie interesuja raczej.

I nie wyslalem wypowiedzenia, zaganiany bylem calkiem - teraz juz jednak to zrobie jak sie bedzie konczyla umowa przed koncem roku.

 

Odnosnie 2-ego dekodera - mozna cos jeszcze zrobic, zeby go wziac, najlepiej oczywiscie za darmo. Jak to u nich wyglada?

 

Umowa na rok, z czego i tak na swieta w grudniu zadzwonia z jakas oferta.

 

Jak to oceniacie? Z cena sie zjechac nie dalo w moim przypadku - probowalem, ale pani powiedziala, ze nie ma mozliwosci.

 

Cena wysoka, ale migrowalem z Canal+ Kompakt bodajze, gdzie bylo duzo mniej kanalow niz w obecnym Universe+.

 

Ile czasu przed koncem umowy i na jaki adres trzeba takowe wypowiedzenia wysylac i czy sa jakies wzory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios jeżeli godzimy się na przesłanie warunków po rozmowie i magicznym "TAK" to raczej nie ma się co przywiązywać do tego czy przyjdzie mail czy raczej nie.

 

@Umkwatata szkoda, że wcześniej się w tym wątku nie zakręciłeś to miałbyś rozeznanie, że jak konsultant mówi, iż się czegoś nie da to zazwyczaj jest wręcz przeciwnie. Nie wiem ile płaciłeś wcześniej, ale jeżeli przepłaciłeś to jakieś 15zł/m-c. Bez wypowiedzenia to nie dziwi. Po migracji dodatkowy dekoder HD czy PVR to chyba +20zł/m-c. Wzory dokumentów i adres szukaj we właściwym wątku np."nc+ umowa, płatności - problemy, pytania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios jeżeli godzimy się na przesłanie warunków po rozmowie i magicznym "TAK" to raczej nie ma się co przywiązywać do tego czy przyjdzie mail czy raczej nie.

.

Co do e-maila z warunkami migracji to po zaakceptowaniu migracji z C+ do nc+ poprosiłem konsultanta o przesłanie mi uzgodnionych warunków na e-maila, które dotarły w kilkanaście minut.

Miały jeszcze zgodnie z informacją konsultanta być dosłane pocztą dokumenty z Regulaminem, ale cisza do dzisiaj?

Migracja dokonana 2-01-2014 r. z data wejścia w życie od 1-02-2014r, jak nie przyjdą dokumenty pocztą do końca tego tygodnia będę dzwonił w tej sprawie do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...