Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios mam pytanie bo widze ze jestes na "czasie",wiec szukam rady(najlepiej dobrej he he) a wiec: jestem bylym Cyfrowiczem zmigrowalem w ub r i mam to co w podpisie(mialem jeszcze Cinemax na 6 mies za brak coniektorych kanalow),teraz wyp. juz w yslane a wiec lada dzien oczekuje kontaktu z nc+ a chcialbym przedluzyc na univers,6xC+i Redlight z tym ze chcialbym dobrac Pace PVR 500GB(mam swoja Arive i od nich Box-a za free). I tu pytanie czy dobrac przed przedluzeniem w APS-ie i przy negocjacji ugrac jak najlepsze warunki czy przy przedluzaniu sprobowac dobrac tego "pejsa". Ktora opcja bedzie dla mnie najkorzystniejsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 3. telefon, ale właściwie nie wnoszący za wiele. Zaczęło się od początku, czyli jaką ofertą jestem zainteresowany itp. Dopiero teraz miły konsultant zapisał o jaką ofertę się targujemy, bo poprzednikom widocznie nie chciało się tego wpisać w systemie. O ile zapisał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam cyfrę i kończy mi się na początku lutego, nie chce zmieniać dekodera, mam packa, nie wypowiedziałem umowy, co mogę dostać ? płacę teraz 107zł, chce zachować programowo ten pakiet i moze hbo ale jeśli nie będzie drożej, co można ugrać ?

Okres minimalny nie może się kończyć w ciągu m-ca, tylko zawsze na ostatni dzień m-ca.

Jeżeli okres minimalny kończy się na k. stycznia wtedy od lutego opłata abonamentowa bez zniżek i dużo wzrośnie, a umowa będzie na czas nieokreślony. Jeżeli okres minim. kończy się na koniec lutego 2014 r. to byłoby najlepiej, ponieważ masz 1,5 m-ca czasu na migrację.

Bez wypowiedzenia będzie trudno coś konkretnego wynegocjować.

Po migracji sam konsultant przypominał mi abym przed upływem umówionego okresu nie zapomnieć o wypowiedzeniu, ponieważ będę płacił dużo więcej.

Widocznie są to już takie metody aby inaczej traktować abonenta który nie złożył wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie który dekoder jest lepszy Pace czy MediaBox + 500? Jestem przekonany do MediaBox+ ale po przeczytaniu wielu postów tutaj widzę że Pace jest bardzo popularny. Możecie pomóc w wyborze?

Wypowiedzenie wysłane, koniec umowy 31.01.2014. Ostatnia propozycja Universe + 6C+ +HBO (na 12 miesięcy za 0zł) + mediabox+ 500 za 89 zł. Myślę, że utarguję z 10-20 zł. W tej chwili mam pakiet canal+kompakt HD i kompakt HD za które płacę 62 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, płace od początku tyle, umowa na 12 miesięcy, a co nie tak z ceną tego pakietu?

A no nie tak, w tej cenie mógłbyś mieć spokojnie superpremium hd z mr i 2xpace, trochę wyłudzili z Ciebie kasy

więc walcz o takie warunki jak podałem wyżej, z hbo za 69-79zł

@loczek, ja bym zostawił pace'a za względu na cameleona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja mialem w mailu Canal+ Cyfrowy SP Zo.o ale to sie raczej nie powinno roznic wazne jest miasto i kod pocztowy + skrytka.

 

 

wlasnie dla takich osob ktore placa ponand 100zl zacieraja raczki a porownywanie zarobkow przeciez dla nich BskyB to 1-2 dni pracy oni tam ida w 11 mln abo juz. A u nas po niemal 20 latach nie wiem czy 2 mln maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, umowa jak z cyfrą. czyli mam słać wypowiedzenie na skrytkę pocztową ?

 

a co do opłat to tak, będąc tu w UK to opłacanie tych 120zł to pryszcz i nawet nie odczuwam tego, ale po co opłacać więcej skoro można mniej? Chce mieć to co teraz + HBO, bo czasami jakiś fajny film się tam trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Optimum HD, HD promo, Pace, MR za 52 zł i standardowo przez chyba 4 miesiące miałem HBO, Cinemax. Umowa na 12 miesięcy za dwa tygodnie się kończy. Na początku grudnia męczyli mnie 2/3 razy dziennie abym przeszedł na Universe+, Pace, MR za 59 zł. Wysłałem rezygnacje w grudniu i teraz cisza (nie licząc SMSów potwierdzających). Przestali dzwonić do osób, które wypowiedziały umowę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...