Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uczestników forum

Proszę o opinię:

Comfort+

6 x Canal+

3 x HBO

Cinemax, Peace PVR 500

Wszystko to za 99,00 zł na 12 miesięcy.

Taką propozycję otrzymałem dzisiaj po długiej rozmowie telefonicznej i kilku wcześniejszych e-mail.

 

Długoletni abonent Cyfry+ ( 14 lat ). Umowa do 31 grudnia, wypowiedzenie wysłane pod koniec listopada.

Brać czy cierpliwie czekać :?:

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uczestników forum

Proszę o opinię:

Comfort+

6 x Canal+

3 x HBO

Cinemax, Peace PVR 500

Wszystko to za 99,00 zł na 12 miesięcy.

Taką propozycję otrzymałem dzisiaj po długiej rozmowie telefonicznej i kilku wcześniejszych e-mail.

 

Długoletni abonent Cyfry+ ( 14 lat ). Umowa do 31 grudnia, wypowiedzenie wysłane pod koniec listopada.

Brać czy cierpliwie czekać :?:

Pozdrawiam :wink:

Czekać, ja bez wypowiedzenia(umowa do września 2014) otrzymałem taka ofertę; universe, 6xc+, hbo i mr za 99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca lutego. Wypowiedzenie wyslalem wczoraj. Do tej pory Canal+ Optimum HD + HBO na 6 miesiecy za 79 Ciekawe czy uda mi sie zejsc ponizej 60 za to samo. Nie interesuje mnie multiroom, rozwazam wymiane dekodera na jakis nowszy bo mam tego starego sagema sprzed dwoch lat. Wynegocjuje jakis dekoder i to co mialem ponizej 60 zeta???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca lutego. Wypowiedzenie wyslalem wczoraj. Do tej pory Canal+ Optimum HD + HBO na 6 miesiecy za 79 Ciekawe czy uda mi sie zejsc ponizej 60 za to samo. Nie interesuje mnie multiroom, rozwazam wymiane dekodera na jakis nowszy bo mam tego starego sagema sprzed dwoch lat. Wynegocjuje jakis dekoder i to co mialem ponizej 60 zeta???

multiroom w gratisie zawsze się przyda - druga karta niezależna zawsze można zabrać do teściowej żeby miała co oglądać w TV a nie narzekać wiecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wynegocjowałem U+/ 6C+ / 3 HBO na 6 miesiecy za 0 zł / powiększenie dysku do 500 GB. za 59 zł na 12 miesięcy

Nie zaświeciły mi Calale zatem dodzwoniłem się.

Gość mi mówi że na moim koncie jest tylko pakiet Universe za 59 zł.

Mam niby dzwonić w poniedziałek ... bo to problemy techniczne --- śmiech na sali.

Ja jestem przynajmniej wk......

Jakieś rady jak postąpić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iść na sanki ;-) Atak powaznie kolego albo masz C+ albo nie masz dzwoń do konsula pod 12 294 78 79 i sie zapytaj co masz aktywne na koncie od wczoraj.To jest DUK który Cie ''wydukał'' ;-)

 

@Kibo mówiłeś ze tych co robią w bambuko ''wytępili'' z byłej''n'' w DUK :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tatrzan najlepiej zamieścić post z opisem sprawy na oficjalnym forum NC+ z prośbą o pomoc a później skrobnąć maila do moderatora również-potrafią popchać sprawy do przodu. Rada Kolegi marcelnorbert z telefonem do DUK również jest dobra. Ostatecznie zostanie reklamacja...

 

 

@marcelnorbert a nic podobnego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem w listopadzie z cyfry.

Było: Optimum+PromoHD+PACE500+MR za 66 zł , umowa do końca lutego,

na U+ , PACE500+MR i 3HBO na 6 miesiecy za 54 zł, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane

 

@tatrzan - ja 2 razy musiałem dzwonic - najpierw nie było HBO - po rozmowie z konsultantem pojawiło się w ciągu 2 godzin.

Po kilku dniach przyszedł rachunek na maila - wyższy o 20 zł (doliczona opłata za PACE) - ponowny telefon i po kilku przełaczeniach trafiłem do działu zajmującego sie reklamacjami - i tam to sie wyjaśniło , Pani coś sprawdziła i stwierdziła, że koryguje mi opłaty na 54 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dzwoniący konsultanci z różnych działów mają różne "systemy" i różne dostępne opcje dla mnie czy system powinien być jeden?

 

ponad tydzień temu wysłałem wypowiedzenie (umowa do 28.02.2014), kilka dni później dzwoni dość zestresowany konsultant (z nr zastrzeżonego) z propozycją nowej umowy od stycznia ale mówi, że nic nie wie o wysłanym wypowiedzeniu (może jeszcze nie doszło).

 

mówię, że za drogo i że odchodzę (mam platinum HD, 6xC+ za 78 zł plus PACE za 5zl) - po długich negocjacjach proponuje mi:

- UNIVERSE+ z całą paczką C+,

- multiroom za 0zł i przesiadka na dekoder MEDIABOX 500GB (podobno bez kosztów aktywacji)

- całość za 79 zł/12 miesięcy lub za 74 zł/18 miesięcy...

 

miałem się zastanowić czy zostaję i miał oddzwonić jeszcze.

 

 

wczoraj dzwoni inny konsultant z nr warszawskiego (22) z działu utrzymania klienta w sprawie wypowiedzenia (widać doszło już)

- proponuje UNIVERSE+ z całą paczką C+ za 69 zł - 12 miesięcy (PACE 0zł)

 

mówi, że nie może mi dać dekodera MEDIABOX w tych pieniądzach bo już wykorzystał opcję dodania 4xC+ (domyślnie było 2xC+), zachwala PACE, że to niezależny dekoder i jeśli chcę MEDIABOX z takim pakietem to muszę płacić 89zł/99 zł - nie pamiętam już dokładnie.

- multiroom też podobno odpada bo on w systemie nie ma takiej opcji dla mnie...

 

powiedziałem, że już do mnie ktoś dzwonił i miał lepsze propozycje a on na to, że to niemożliwe i przeprosił za kolegę, że musiał być źle zorientowany... powiedziałem, że dziękuję za ten dekoder PACE i że chyba przejdę do UPC. podobno jeszcze ma dzwonić.

 

jak to jest z tymi ich systemami, każdy konsultant widzi w systemie inne opcje dla mnie?

- jeśli miałbym zostać w NC+ to musiałbym mieć U+, 6xC+ i dekoder MEDIABOX 500GB - mogę im płacić ok. 69 zł - nie muszę mieć MR - myślę, że bez problemów powinni mi coś takiego zaproponować... pytanie czy muszę wtedy płacić za aktywację nowego deka i ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 jeżeli Kolega lotus przeniesie się na ADB to w tej cenie niezmiernie trudno będzie dostać jeszcze MR.

 

@lotus konsultanci dzwonią nie dość, że z różnych działów to jeszcze z innych lokalizacji. Najlepsze oferty potrafi przedstawić DUK, zazwyczaj po złożeniu wypowiedzenia i im bliżej końca aktualnej umowy. Jeżeli teraz lub w przyszłości zamierzasz korzystać z MR należy przemyśleć sens przejścia na ADB, gdyż mimo wszystko MR na zasadach Cyfry jest tańszy i bardziej "przyjazny". Z drugiej strony dedykowany sprzęt ADB działa płynniej i w pełni obsługuje wszystkie dodatki typu VOD czy nc+GO. Mediabox dla migrujących wiąże się z opłatą miesięczną-zazwyczaj 10zł, rzadziej 5zł, lub-zamiast miesięcznego czynszu-jednorazowa opłata 199zł. Universe+/6xCanal+ oraz mediabox jesteś w stanie zamknąć w kwocie 69zł/m-c.

 

@REBUS82 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lotus i pytałeś o aktywację na mboxa....... oczywiście,że zapłacisz. Nie dostaniesz go w abonamencie na jaki liczysz,tylko koło stówki,nikłe szanse,ale próbować możesz ;)

Ja nie płaciłem za aktywację Mediabox i z tego co czytam były osoby,które także nie płaciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos dostal comfort+ za 19,90zl na 12 miesiecy i jakis dodatek za free?

ktos mowil ze mozna wyrwac paczke hbo czy canal+ do tego pakietu za free czy to prawda?

 

Nieprawda.

A co ty byś chciał w tej cenie?

19,90 zł to super cena za ten pakiet. Chcesz oglądać więcej to i więcej musisz zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...