Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś drugi telefon. Propozycja - Universe+HBO na cały okres umowy za 49 zł. Powiedziałem, że bardziej interesuje mnie C+ to zaproponował Universe z 6xC+ za 79zł, potem jeszcze zszedł do 64 zł. Odmówiłem. Obecnie mam Optimum HD za 51 zł, umowa do końca roku na wypowiedzeniu. Czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości trzeba do mnie też przestali dzwonić ale na 5 dni przed końcem umowy zadzwonili i dostałem C+Silver/6C+/3HBO MR 2xpace pvr HD za 69zł Trzeba delikatnie sugerować czego się oczekuje mi na początku też nie chcieli dać darmowego drugiego Pace ale stanęło na moim więc nie dzwońcie do nich i nie pokazujcie że to wam zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego, posiadam C+ Optimum HD z MR cameleonami, dziś pierwszy telefon, pani zaproponowała C+Platinum za 69zł +10zł za MR, po czym mówię żeby od platinum odłączyła VOD i te różne dodatki to odparła że ich tam nie ma bo to tak naprawdę C+Silver z pełną paczką C+, to ja że chcę Univers +6xC+, to nie ma takiej oferty no to odparłem że jak będzię Univers z 6xC+ w kwocie ok 60zł z MR to niech zadzwoni, w poniedziałek ślemy wypowiedzenie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj dostałem ofertę U+ 6C+ , zwiększenie dysku w Turbo + 3 mies. HBO za 59 zł.

A miałem to co w stopce. Zobaczymy czy powtórzą tę propozycję. Fakt że biorę pod uwagę całkowitą rezygnację z tej platformy + kwota jaka płaciłem do tej pory zapewne otweraja mi drzwi do podobnych ofert. Podobno z migracja z Cyfry jest jeszcze bardziej opłacalna... ale uważam że ta oferta jest już przyzwoita.

Startowali z poziomu 89 zł .... za to samo.

 

Ja mam dokładnie tą samą sytuacje-WPT-48 zł,wysłane wypowiedzenie,umowa do końca roku.

Chciałbym mieć to co mam +canal za niewiele wyższą lub tą sama cenę

 

20 minut temu dzwonili: zaproponowali : U+ Filmbox i na 3 miesiące HBO za 49 zł :lol2:

Kiedy zagadnąłem ,że chciałbym do tego co mam jeszcze C+ wyceniła mi opcje U+ 3 kanały -premium film za cenę 74 zł :lol2:

Napomknąłem jej,że znajomi za U+6C+ płacą grubo poniżej 60 zł powiedziała,że były takie oferty ale teraz już ich nie ma a pewnie dlatego dostali takie ceny bo już wcześniej korzystali z kanałów premium

 

trudno czekam dalej :evil:

 

Dzisiaj znowu dzwonili.Rozmowa trwała 20 minut :D

Po kolejnym wyjaśnianiu,że interesują mnie wyłącznie filmy ich propozycja:

U+ C+Family 64 zł

po konsultacji z kierownikiem U+ 6C+ za 69 zł

po kolejnej konsultacji U+ 6C+ za 59 zł ale warunek muszę zaraz podjąć decyzję.Nie mogłem zaraz podjąć więc podobno już lepszej mogę nie dostać bo ta była podobno wyjątkowa bo to "mikołajkowa"

Nie wiem czy się jeszcze upierać-jak zadzwonią z identyczną ofertą-w sumie zostało mi jeszcze ponad 3 tygodnie do końca umowy.Czy sami od siebie zaproponują mi cenę 54 zł?W zeszłym roku szło to o wiele sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta: U+ :arrow: 54zł na 18m - przyjąłem, bo i tak bym nic więcej nie ugrał :roll: , a na koniec starej umowy n-kowej nie mam czasu :? (błąd zrobiłem przedłużając umowe w Nce jeszcze, tydzień przed fuzją i mam za swoje :/ ).

 

Pozdrawiam, i wytrwałości w negocjacjach... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie "zmigrowałem" :) Mam czas do lutego, obecnie posiadam pakiet n za 59 zł (w tym wszystkie C+) i 2 multiroomy, łącznie 79 zł. Od kilku dni wydzwaniają i oferują Universe+, 4 kanały C+, 3 miesiące HBO oraz 2 multiroomy. Łącznie proponują 64 zł + 20 zł multioroom. Oczywiście się nie zgodziłem, bo tak naprawdę w abonamencie o 5 zł droższym dostałem mniej (zamiast 6 kanałów C+, 4). Myślicie że da się coś ugrać więcej? Chciałbym pakiet Universe+, do tego pełny pakiet C+ i 2 multiroomy za nie więcej niż 79zł. Jakby dorzucili do tego jakiś gratis, to bym się nie obraził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@destin6 a jak u Ciebie z dekoderem? Zapewne wypowiedzenie już złożyłeś ;-) najlepsze oferty zazwyczaj przed samym końcem umowy, ale nie jest powiedziane, że już w grudniu nie dostaniesz to czego oczekujesz-czyli Universe+/6xCanal+ oraz 2xMR za 79zł.

 

 

@chudeusz oferty dla N-ki są zazwyczaj inne, niestety droższe, jeżeli chodzi o MR i dekoder PVR.

 

P.S.

A może po dodaniu Polsat HD i PSN to się lekko zmieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...