Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystać z google potrafię... Nie wiem natomiast, czy wypowiedzenie ma wygladac identycznie (chodzi o tresc) w przypadku, kiedy umowa przeszła na czas nieokreślony. W wypowiedzeniu widnieje wstawka "wraz uplywem okresu minimalnego". Tutaj okres minimalny dawno minął, stąd moja niepewność.

 

A może wystarczy coś najprostszego w stylu:

Z dniem xx.xx.2013 wypowiadam umowę nr ... zawartą w dniu ... ?

 

I ostatnie pytanie. Jaki jest okres wypowiedzenia? Załóżmy, że wypowiedzenie wyślę jeszcze w tym miesiącu, to ile będę musiał płacić jeszcze stare abo? Jeszcze przez czerwiec?

Wybczacie, że męczę, ale jak mówiłem z nką nie miałem styczności i robię to dla znajomego :)

 

e: Ajjj, widzę już odpowiedź. Szybkoklik...

 

Dziękuję za wszelkie sugestie i podpowiedzi! :)

 

Gdyby ktoś jeszcze potrzebował:

 

{Data i miejscowość}

 

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług

 

Niniejszym oświadczam, iż rezygnuję z umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} zawartej w dniu {data} i wnoszę o jej rozwiązanie z zachowaniem oznaczonego w umowie okresu wypowiedzenia.

 

Z poważaniem,

{imię i nazwisko}

 

{adres}

nr abonenta: {numer abonenta}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem universe, C+6, MP za 59,- kolega natomiast to samo za 56,75 a dokladnie pierwsze 3 miesiace za sam MP po 20,- a pozniej 69,-

Oczywiscie wypowiedzenia byly zlozone i dostalismy to przy 3 telefonie na krakowski numer

 

A jaki pakiet miałeś wczesniej, od n czy Cyfry+? Dzięki!

Pakiet od N z npremium i MP placilem 69. Kolega to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi... bo nie wiem cy brać pakiet gold czy premium.

NIE zależy mi na sporcie, tylko na filmie... czy na C+ film i C+ film2 bedą premiery filmowe , czy te najwieksze premiery beda na głównym Canal+?

jasne, że niajwiększe premiery będą na canal +. Potem wrzucą pewnie na family i film...ale to potem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi... bo nie wiem cy brać pakiet gold czy premium.

NIE zależy mi na sporcie, tylko na filmie... czy na C+ film i C+ film2 bedą premiery filmowe , czy te najwieksze premiery beda na głównym Canal+?

jasne, że niajwiększe premiery będą na canal +. Potem wrzucą pewnie na family i film...ale to potem...

 

Jak nie chcesz sportu to bierz CP razem z HBO. Mają w miarę dobre oferty, tym bardziej dla abonentów innych platform. Mi np proponowali MR za 0zł przez całą umowę i drugi dekoder HD za 1zł. A CANAL+ nie ma już tak bogatej oferty filmowej jak kiedyś. Teraz skupiają się głównie na sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!moja umowa skończyła się 30kwietnia a ja postanowiłem na razie nie wysyłać wypowiedzenia!mam c+kompakt hd i multiroom-płacę 102zl!mam pytanie-jest szansa na jakąś dobrą ofertę z ich strony czy jednak najpierw muszę wysłać wypowiedzenie by dostać coś ciekawego!czy posiada ktoś jakiś mail kontaktowy w sprawie zmiany oferty?pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skończyła Ci się umowa tylko przeszła na czas nieokreślony . Bez wypowiedzenia będziesz non stop płacił 102 zł co miesiąc . Teraz już masz trzymiesięczny okres wypowiedzenia i w Twoim interesie jest teraz jak najszybciej przejść na ofertę NC+ , no chyba że podoba Ci się nowy rachunek ;) Niestety , przespałeś swój czas i teraz piłeczka jest po Twojej stronie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Canal+Superpremium, teraz proponują mi Platinum za multirumem za 109 zł czy to dobra cena? czy złożyć wypowiedzenie (umowę mam do końca czerwca, więc do końca maja muszę wypowiedzieć?) i czekać na inną propozycję.

Czy z pakietu superpremium nie można zejść na niższy np. universe+ z opcją Platiunum i mr??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Dostałem dwie propozycje od nc+ 1. ( universe, C+6, mr,i hbo na 6m za 69zł,)i 2. (universe,mr ,hbo na 12m,i do wyboru ,erotyki lub coś z filmami na 6m za 59zł) ;powiedzcie co o tym sądzicie , która opcja lepsza. I drugie pytanko ,czy warto brać te c+6 jest tam coś ciekawego ? zaznaczam że nie mam dużo czasu na oglądanie filmów, a piłka kopana też mnie nie porywa .Obecnie, abon do końca maja (pakiet n + hbo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja propozycja pakietów dla platformy nc+

 

Comfort+ | 19 zł - 76 kanałów w tym 28 HD (w tym już wliczone Nat Geo Wild HD, Animal Planet, TLC HD, Filmbox, Romance TV HD + usługa nc+ GO w ramach abonamentu) Cena Multiroom Standard i Premium to 5 zł/m

 

Canal+ Comfort | 34 zł - 82 kanałów w tym 34 HD (pakiet zawiera pełną paczkę Canal+ oraz opcję Canal+ VOD + usługa nc+ GO w ramach abonamentu) Cena Multiroom Standard i Premium to 5 zł/m

 

Universe+ | 39 zł - 103 kanałów w tym 37 HD (w tym już wliczone Sundance HD oraz History HD + usługa nc+ GO w ramach abonamentu) Cena Multiroom Standard i Premium to 5 zł/m

 

Canal+ Universe | 54 zł - 109 kanałów w tym 43 HD (pakiet zawiera pełną paczkę Canal+ oraz opcję Canal+ VOD + usługa nc+ GO w ramach abonamentu) Cena Multiroom Standard i Premium to 5 zł/m

 

miniFULL+ | 79 zł - 118 kanałów w tym 48 HD (pakiet zawiera pełną paczkę Filmbox i paczkę NOC + opcję VOD Seriale+, VOD+) + Multiroom HD Standard lub Premium GRATIS!

 

FULL+ | 99 zł - pełna oferta platformy nc+ z Multiroom HD Standard lub Premium GRATIS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mozna zlozyć punkcie nc+

Pare dni temu rozmawiałem z konsultanką i poinformowała mnie że w żadnym wypadku wypowiedzenia umowy nie można złożyć w punkcie.Honorują tylko list polecony i liczy się data stempla pocztowego.

A czy zwróciłeś uwagę ze odpisalem to osobie ktora jest abonentem eNki a nie cyfry :>

eNkowcy MOGĄ skladac wypowiedzenia w punkcie nc+

 

Zresztą pisaly tez tutaj osoby ktore mają cyfre że rowniez skladali wypowiedzenia w punkcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...