Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Złej oferty nie mam, przy 3 dekoderach i HBO płace mniej niż w cyfrze. Ale chodzi mi o ludzi z CYFRY, ze tak traktują nas jak obywateli 2 kategorii. ROzumiem 20 zł taniej ale 70 zł to już przegięcie

 

 

@ernet

Nie rozumiem.... migrowałem do NC+, dostałem nową karte i mam MediaBox. POLSAT HD jest i działa !

 

 

Ja mam PACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dzisiaj poszedłem do APS i złożyłem wypowiedzenie z N na koniec kwietnia i jutro sobie zadzwonie i zapytam co zaprponują. Miałem WPT+Npremium+HBO+Cinemaxy za 69. Umowe mam do końca lipca. Jak nie dostanę w tej samej cenie oferty to wycofam wypowiedzenie pod koniec kwietnia i zostanę do lipca. Ale zobaczymy co jutro zaproponują. Narazie wypowiedzenie to przepustka do negocjacji. Jest jeszcze czas bo do 19 kwietnia jest termin wysłania więc jak ktoś ma mozliwość to powinien to zrobić i działać z nimi.

Dostaniesz. Z autopsji.Dzwoń na 12/ 294 7879.Good luck :D I daj znać, jak poszło :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj nie macie racji bo mam możliwość powrotu do oferty cyfry ze względu na dwie reklamacje, które pewnie wygram. :brawo:

 

1. Brak możliwości odbioru kanałów POLSAt HD

2. Zawyżona kwota faktury- niezgodna z uzgodnieniami telefonicznymi

Nie rozumiem.... migrowałem do NC+, dostałem nową karte i mam MediaBox. POLSAT HD jest i działa !

Polsat HD nie działa podobno na sprzęce cyfry. Dlatego cyfrowicze mogą wypowiedzieć umoę. (tak mi się wydaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się porobiło.

Mam N za 48 zł i C+ superpremiumHD za 99 zł.

Wypowiedzenie z N już dawno z C+ dopiero wczoraj!

Z C+ niestety po wielu telefonach nie ma ustępstwa - 129 zł czyli podwyżka 30 zł za to samo.

Przed chwilą telefon z N propozycja:

Platinum z HBO + Cimemaxy 6 mies. za 69 zł.!!!. Oczywiście Paczka C+ 6 i Planet z Minimini itd w zestawie.

Ponieważ mam z C+ multiroom zapytałem i o to.

Wymiana dekodera białego na inny za darmo. Turbo za 49 zł - jako drugi dekoder jednorazowo.

Multiroom 10 zł miesięcznie.

Czyli razem 79 zł., czyli taniej aż o 20 zł jak w cyfrze do tej pory i lepsze tunery!

Sundance HD jak się dogadają będzie bezpłatny.

Jak powiedział konsultant - to jest Platynka tylko bez wypożyczalni filmów ale za to z HBO!

No nie wierzę. Nie miałeś npremium i dostałeś takie coś? A mnie wczoraj z buta pociągnęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z korporacjami, jak ich kopniesz w jaja to moze cie nie polubia ale zaczna na powaznie traktowac. Szczerze mowiac gdybym byl z drugiej strony i slyszal ze ja mam zabulic za zwykle patnium 99zl, gdy ktos inny ma univers+hbo+6x c+ za 59, a za 69 z cinemac, to bym sie ostro wpienil. Bo sorry seriale czy nc go to nie sa warte tej doplaty.

 

Osobiscie w moim przypadku to nic nie zmienia, po czescie sie solidaryzuje z tymi co teraz traktowani jako abonenci trzeicej kategorii, sam bym nie chcial byc tak traktowany i swoja godnosc mam, nie planuje jej tez sprzedawac. Wiec nc+ ze swoim lapownictwem moze mnie cmoknac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowcy tez beda mieli tak samo tylko musicie hurtowo wyslac ok 400tys wypowiedzen

 

 

problem jest w tym, że w tej chwili wiele osób z cyfry nawet nie wie jaki przekręt jest robiony za ich plecami.

i że się proponuje nkowiczom migrację w cenie poprzedniego abonamentu z 6x C+ i jeszcze gratisami!

nie ma szans na taką ilość wypowiedzeń ze strony cyfrowiczów, bo nie należy zapomnieć, że wypowiedzenia abo N były reakcją na oficjalne pisma.

więc jesteśmy skazani na niepowodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafię zrozumieć abo C+ i ich rozgoryczenie, tylko mam jedno pytanie... czy wam się umowa kończy jutro? jeśli nie to po prostu poczekajcie. Zwróćcie uwagę jak to się wszystko toczy, jeszcze tydzień temu było narzekanie, że ci co zmigrowali wcześniej dostają jakieś fajne bonusy jak 6xC+ do silvera a nowi migrujący nie mogą tego wynegocjować, a co jest dzisiaj? nkowcy dostają nawet lepsze oferty. Pomyślcie sobie ile się zmieniło przez te 4 tygodnie, więc jeszcze wiele się może zmienić do końca miesiąca, cierpliwości drodzy forumowicze :)

 

Natomiast nie potrafię zrozumieć psioczenia tych którzy zmigrowali wcześniej, spieszyło wam się? no to macie to co było wtedy dostępne, tyle w tym temacie, to że się w końcu ugną pod fala wypowiedzeń było pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie parodia nie dość że cyfrowcy maja płacić więcej to mają na swoim sprzęcie nie pełną ofertę. Brak kanałów Polsat HD oraz HistoryHD oraz w platinium nie działające dodatkowe usługi.

a czemu wlasnie na dekoderze cyfry nie ma polsatu hd?

bo te kanały nie obsługują jeszcze systemu kodowania Cyfry (n i C+ maja inne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jaka jet najlepsza oferta dla migrujacych z N z WPT /bez npremium/ ?

dostaniesz pewnie Silvera +6 c+ za 64 zeta na HBO nie masz co liczyc bo nie miales chyba ze za doplata

czyli spoko czekamy a potem wypowiedzenie bo skoro jedni mogą za to samo płacić 49/59 zł /takie ceny pojawiały się w postach/ to czemu płacić tyle samo za sam universe+ albo o 20 zł więcej, ale z 6 canal+ skoro inni dostaja to w promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś na ncpluspytania napisał:

 

Od września br. znikają kanały programów, bo to TYLKO PROMOCJA i zgodnie z regulamnem nie przysługuje wypowiedzenie!!

oto kanały : MTV live HD, MTV pOLSKA, MTV rOCK, VH1, DISCOVERY HISTORIA, EUROSPORT HD, EUROSPORT2 HD, ESPN AMERICA, COMEDY CENTRAL, COMEDY CENTRAL FAMILY, BLINK, FOX HD, ANIMAL PLANET SD, DISNEY CHANNEL, DISNEY JUNIOR, NICKELODEON HD, NICK, NICK JUNIOR, RELIGIA TV

RARYTAS nowej definicji rozrywki to PŁAĆ ABONENCIE , ZRELAKSUJ SIE I NIE MARUDŻ??!!

Szanowny DOSTAWCO idzie wiosna -lato , wyłącz wszystkie kanały i SAM idż odpocznij nad Lazurowe Wybrzeże...

 

ktoś coś o tym wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...