Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem sobie do nich z pytaniem dlaczego Ci z N dostają więcej powołując się na znajomego to pani się zmieszała i powiedziała, że nic jej o takich praktykach nie wiadomo i ona zajmuje się jedynie migracją abonentów cyfry+.

W piątek będzie do mnie dzwonił konsultant i może spełni moje pobożne życzenia.

Universe + c+ do tego nowy dekoder za [beep] za 59zł/m.

hahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to [beep]...... jest dlaczego abonenci z cyfry + są gorzej traktowani a abonenci z n lepiej co to ma być,tak czytam te oferty dla klientów z n i nie dowierzam szok normalnie ,a nam z cyfry ładują to samo ale drożej niech się [beep]ol.......ja idę do polsatu od przyszłego miesiąca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ceny się nie obniża dla nas Cyfrowiczów to tez idę do Polastu płakał nie będę. Tylko jak za rok obudza się że 1/3 klientów uciekła to dowalą taki abonament w nc+ wszystkim że platyna za 119zł teraz w promocji za rok będzie promocją po 10 telefonach dawaną na 6 miesięcy będą szukać kasy za rok na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wszystko, ale żeby ktoś dawał więcej niz chcę i za mniejsze pieniadze niz byłem przygotowany zapłacić, jednym słowem diabeł tkwi w szczegółach.

Może ktos z forum kto migrował zaraz po starcie nc+, a obecnie otrzymał darmowo na okres umowy ten osławiony canal+6 - załączyc skan pisma które w zwiazku z prezentem otrzymał pocztą od nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy oni nie dają pakietu Universe+, a jako promocję 6 x c+ i inne dodatki. Czy w takim przypadku nc+ może bezkarnie zabrać gratisy?

Czy aż tacy idioci tam pracują? Paczkę Universe + 6x c+ + 3 x hbo 2 dni temu każdy by brał za 89 zł bez gadania. Silver + 6x c+ za 69 żł. Jakby zaproponowali takie oferty, to jestem przekonany, że 95 % < by migrowała

To są jakieś cyrki co oni wyprawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że abo N dostają teraz takie oferty bo masowo wysyłali wypowiedzenia. Nowych abonentów na razie za dużo nie łapią to się przestraszyli, że od maja zostaną z ręką w nocniku.

Myślę, że dla abonentów C+ też przyjdą dobre czasy, może za tydzień dwa... Chociaż nie rozumiem, dlaczego od razu nie zaproponują wszystkim takie same warunki. Zakończyliby migrację w tydzień dwa i wszyscy byliby zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon od NC+.

Posiadam Prestiż za 130 złotych.

Propozycja - pakiet ALL za 159 z MR Cyfry.

Powiedziałem, że jak w cenie będzie MR Premium to wezmę.

Niestety za MR premium chcieli dopłaty 15 złotych miesięcznie.

Czyli wiadomo ile dla nich wart jest pakiet VOD - 15 złotych.

Podziękowałem i życzyłem miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że abo N dostają teraz takie oferty bo masowo wysyłali wypowiedzenia. Nowych abonentów na razie za dużo nie łapią to się przestraszyli, że od maja zostaną z ręką w nocniku.

Myślę, że dla abonentów C+ też przyjdą dobre czasy, może za tydzień dwa... Chociaż nie rozumiem, dlaczego od razu nie zaproponują wszystkim takie same warunki. Zakończyliby migrację w tydzień dwa i wszyscy byliby zadowoleni.

Ano dlatego że wiedza że złapią wielu niecierpliwych, na których mogą zarobić więcej, jakis czas temu było info że maja 150 tys abo, policz sobie ile mniej by mieli przychodu gdyby oferowali im od początku 50 zł zamiast 100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-ka wysłała listy do swych klientów. Do firmy wywrotki zwożą wypowiedzenia i dlatego jest pożar w tym sektorze.

Trzeba ratować za pól darmo stan posiadania klienteli... stąd polityka upustów.

Do ludzi z Cyfrą listy nie poszły więc mało kto pisze wypowiedzenia...ale to tylko kwestia czasu.

Dobrze, ze choć tu na forum mamy ludzi, którzy swe zadowolenie próbują utożsamiać z sukcesem nc Masowe migracje... przynajmniej z lektury tego forum sa raczej poboznym życzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 59 zł wezmę Universe z paczką Canal +, HBO i Cinemax. Do tego dobiorę sobie Multiroom i będę płacił za "platynę bez vodów" 69 zł :)

Oferta lepsza niż w Cyfrowym Polsacie!

 

Pozdrawiam osoby które zmigrowały na platynę za 99 zł bo "muszą mieć sport".

Mam głęboką nadzieję że nie traficie po przeczytaniu tych obecnych ofert utrzymaniowych do szpitala z podejrzeniem udaru (to tak do Ciebie hanys) ;)

 

Jak się chce to się ma! Wystarczy nie być jeleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...