Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nic sie nie zmienia zostaja wszystkie pakiety wlącznie z tym za 119zl + opcje dodatkowe i wychodzi 199zl ,ALE NAJDROZSZEGO ALL INCLUSIVE OFICJALNIE NIE BEDZIE HE HE

Nie koniecznie... ale to czas pokaze jak to bedzie wygladalo. Mimo wszystko wydaje mi sie ze drugi raz tego samego bledu nie popelnia. Jednak social media i urzad sa w stanie wywzec presje na duzym konsorcjum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic sie nie zmienia zostaja wszystkie pakiety wlącznie z tym za 119zl + opcje dodatkowe i wychodzi 199zl ,ALE NAJDROZSZEGO ALL INCLUSIVE OFICJALNIE NIE BEDZIE HE HE

 

bardzo bym się nie zdziwił ... ;]

i co to jest jakiś pakiet EKSTRAKLASA o którym mowa w wywiadzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Będzie Platyna 99 goła najdroŻszy pakiet (Hbo+Cinamax+Filmbox) to sobie stworzymy ALL Inclusive i wyjdzie i tak drożej od samego All Inclusive co jest teraz :D

Platyna goła będzie za 119 ;)

Dla nas migrujących jest za 99 mam w liście od nich + dwa telefony z NC+ ..... dwie godziny temu konsulatant dzownił: 99 pln na 12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam własnie dzwoniłem na infolinie nc+ chciałem się dowiedzieć jak wygląda z składaniem wypowiedzenia z N. Uprzejmy konsultant poinformował mnie że wypowiedzenie można składać w każdym punkcie NC+ . Od paru dni każdy punkt NC+ ma nakaz przyjmowania wypowiedzeń ponieważ jak to powiedział bardzo dużo ludzi było zainteresowanych tą usługą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co teraz? Mnóstwo pytań się nasuwa, ale odpowiedź jedna. W kupie siła :) Gratki dla tych, którzy nie zmiękli i cierpliwie wyczekali ;) Oczywiście NC+ taką sobie opinię wyrobiła, że dla mnie jest na tyle niewiarygodną firmą, że dopóki nie zobaczę "efektów ich wielogodzinnych narad" dopóty nie uwierzę. Niemniej jednak wydaje mi się, że pomni doświadczeń takich "wielbłądów" nie popełnią i faktycznie pakiety, ceny i opcje dodatkowe, a przede wszystkim szeroko reklamowana elastyczność wreszcie będą na poziomie jakiego oczekiwaliśmy od samego początku.

 

Ci, którzy mieli umowy długoterminowe, a podpisali z NC+, są sobie sami winni i absolutnie nie powinni nawet marzyć o tym, że w ich sprawie cokolwiek zostanie postanowione.

 

Już prędzej zrozumiałbym N-kowiczów, którzy jednak mieli deficyt czasu, listy z migracją.

 

Teraz nasuwa się pytanie - jak bardzo "wkrótce" ujawnione zostaną modyfikacje. Gra słów NC+ jest na tyle nieobliczalna, że obawiam się, że możemy znowu czegoś nie zrozumieć. Wywiad w całości ma się ukazać jutro, więc albo jutro te zmiany sie pojawią, albo przeczekają do początku przyszłego tygodnia by maksymalnie zwiększyć swoje szanse co do przyjmowania wypowiedzeń (do 19.04.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna próbka poczucia humoru Juliana

 

cyt z rzepy

"Spędziliśmy wiele godzin, zastanawiając się, co spowodowało, że znaleźliśmy się właśnie w takim punkcie. I naszym głównym wnioskiem było to, że wprowadziliśmy zbyt wiele zmian naraz. Bo nie tylko stworzyliśmy nową nazwę i markę, ale także nową ofertę rynkową, listę programów, co spowodowało, że ludzie nie mogli się doszukać ulubionych programów, opracowaliśmy też zasady przenoszenia dotychczasowych klientów do nc+."

 

Reasumując Polacy to [beep]y i ciemnota, której nie udało nam się wcisnąć "guana" za duża kasę, bym mógł sobie kupić większy jacht.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...