Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliscie to : http://www.ekonomia24.pl/artykul/706258 ... entow.html

 

W trakcie ostatnich dni przygotowaliśmy cały pakiet propozycji, które wkrótce przedstawimy naszym klientom. Poza nowym pakietem Ekstraklasa, będziemy też bardziej elastyczni. Najdroższy pakiet za 199 złotych w ogóle zniknie z naszej oferty, a nowe przedziały cenowe pakietów będą się mieścić miedzy 39 zł i 119 zł. Wszystkie dodatkowe opcje, czy to programowe czy technologiczne: oferta HBO, Cinemax czy Multiroom, będzie można sobie dobrać wedle uznania do dowolnie wybranego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wstępniak nie zrobił na mnie wrażenia, o elastyczności długości umowy też Julian nie wspomniał.Taka mowa trawa bez konkretów. Ciekawe czy będą czekali z ofertą do 19go aby wykosić jak najwięcej N-kowców? Chcą powstrzymać falę wypowiedzeń bo listonosz nie ma siły worów targać :jupi:

Jeśli jutro nowej SENSOWNEJ oferty nie będzie to wypowiedzenie i tak złoże, bo się na zakupy się wybieram, to mogę przy okazji Julkowi podnieść ciśnienie :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu przy opcji multiroom muszę znowu aktywowac dwa dekodery jeden za 149 drugi za49. Jeśli wcześniej miałem nbox z nagrywarka co nie da się tu multi ustawić, chyba zrobili co poniektoryc w balona ostregp

 

No właśnie ja dobrałem sobie MR Standard co wiąże się z wymiana Nbox PVR na Turbo + drugi jednorazowa opłata 198 za dwa myślę ze coś z tym muszą zrobić będziemy apelować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po południu byłem w centrum NC+ w Białymstoku. Wiało tam pustkami. Miałem w N "Świat HD" + 4xn premium za 59zł. Jedyna oferta dla mnie taka sama jak w liście, czyli Silver 69/18m ewentualnie Gold 79/18m. Zapytałem o Mediabox - 200zł jednorazowo przy Silverze i 100zł jednorazowo przy Goldzie. Kazałem wprowadzić wymówienie i czekam na nowe oferty. Padły teksty typu "takich jak Pan mamy codziennie około dwudziestu" i "na pewno będą dzwonić". Nowa definicja handlu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oni chcą z dotychczasowych kanałów na których leci polska skopana wyciągnąć mecze i stworzyć osobny kanał, za który trzeba będzie płacić dodatkowo mimo posiadanej paczki c+, TO GRATULUJE KOLEJNEGO STRZALU W KOLANO...

 

No, ale pozyjemy, zobaczymy. Ja czuje, że te ich nocne przesiadywania niczego nowego nie przyniosą. Pewnie będzie jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUR***A MAĆ! Ludzie, przestańcie jątrzyć! Poczekajcie, co będzie. Już krytyka, bo pakiet+ dodatkowe wyjdzie 199. No i jak jeden z drugim [beep] nie będzie chciał, TO SOBIE TEGO NIE WEŹMIE!

 

Zamknąć już ryje ujadacze jedne!

Celna, konstruktywna krytyka.

 

Ps. mama wie, że nie śpisz?

 

Nie, chodzę spać dopiero po 20. Mama pozwala mi zawsze obejrzeć "Uwagę" w tvn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za oglądanie naszej Ekstraklasy to powinni upust przyznawac, 10-15 zł..... ;|

Fajnie, ja w C+ Sport głównie oglądam polską ekstraklasę i magazyny jej poświęcone, a ligi zagraniczne to jak nic ciekawego akurat nie leci. To właśnie ekstraklasa polska i filmy są moim głównym motywem posiadania pakietu Canal+. Nie każdy ekscytuje się zagranicznymi rozgrywkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdroższy pakiet za 199 złotych w ogóle zniknie z naszej oferty, a nowe przedziały cenowe pakietów będą się mieścić miedzy 39 zł i 119 zł. Wszystkie dodatkowe opcje, czy to programowe czy technologiczne: oferta HBO, Cinemax czy Multiroom, będzie można sobie dobrać wedle uznania

 

Jak zobaczycie ile kosztuje wszystko razem, to się okaże że All w promocji za 149 teraz, to jest tanioszka :)

Tyle tylko że będzie można dobrać poszczególne opcje, a to jest na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...