Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie podpisujcie umów cały kwiecień każdy bedzie mial na to! nie podpisujcie!!! zobaczycie jak im odmowie 300tys uzytkownikow to wpadna wpanike!!! POLACY spokojnie nie panikujcie!

 

Naiwny :)

Myślisz, że Cię posłucha 300tys osób?

Ludzie właśnie podpisują umowy jak wariaci, tylko kilka osób czeka i się targuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podpisujcie umów cały kwiecień każdy bedzie mial na to! nie podpisujcie!!! zobaczycie jak im odmowie 300tys uzytkownikow to wpadna wpanike!!! POLACY spokojnie nie panikujcie!

 

Naiwny :)

Myślisz, że Cię posłucha 300tys osób?

Ludzie właśnie podpisują umowy jak wariaci, tylko kilka osób czeka i się targuje.

 

noi ja wlasnie tego nie rozumiem tyle jeszcze czasu a tyle osob panikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie liczą na to że ludziom nie będzie chciało się śmigać do punktu. Zastanawiam się czy jest to zgodne z prawem.

 

Czy ja wiem? fatyga jadąc do APS lub na Poczte taka sama ;) tyle ze na Poczcie czesto kolejki pod wieczór/popołudniem, a i 6 zł za polecony z odbiorem tez sie zaoszczędzi ;)

Tu prawo polskie jest deczko niejasne.. Musi być pismo prawnie doręczone.. Nie będę rozwijał tego zagadnienia .Ale przy łączeniu pewnie nowe oadresu platformy skrzynek etc. Pismo wysłane polecony za potwierdzaniem może krążyć po kraju miesiące.. Wyślesz polecony za potwierdzeniem potwierdzenie wróci na święty "dygdy "

Trzeba powiedzieć jasno operator NC+ zagrywa nie fer.

 

A Ludzie zazwyczaj mają bliżej na pocztę niż do punktów.. W małych miejscowościach nie ma punktów NC+ plus ( dawne cyfry czy nki) a są punkty pocztowe.. Klasyczna zagrywka NC+ Czyli te 15 tysięcy nowych .. To polecieli jedynie zapaleńcy.. Ba nawet dzisiaj już z dodzwonieniem nie ma większych problemów przy mnie znajomy pytał o migrację czekał niecałą 4 minuty po godz 13.00 .

Także należy spokojnie czekać niech przyślą te pisma ( do abonentów cyfry dopiero są w drodze.. ) I nie dzwonić.. ja mam umowę do końca maja nit do mnie nie dzwoni ja do nikogo nie wydzwaniam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce wynegocjować lepsze warunki to należy zacząć od wysłania wypowiedzenia. Jak zadzwonicie sami to znaczy, że wam zależy i wtedy zawsze proponują kiepskie ceny.

Po wypowiedzeniu nie dzwoni zwykły dział handlowy tylko dział utrzymania i z nimi więcej można wytargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pęd do niezwłoczanego emigrowania do nc+ jest dla mnie zupełnie niezrozumiały. Mam pakiet full w n za 99 zł. W dniu 5 kwietnia stracę dostęp do nPremium ale zyskam na cały miesiąc dostęp do Canal+ ( cała paczka). W ten sposób mam pACZKĘ cANAL +, hbo , cinemax, filbox.

Migruje w dniu dzisiejszym np. pakiet Platinum > Włączaja mi paczke Canal +. Zabieraja HBO, cinemax, filmbox.

Nie nie nawet jeżeli coś utarguje to emigrować będę dopiero w ostatniej dekadzie kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można listownie wysłać wypowiedzenie czy nie ? Z informacji wynika, że nie można, bo użyli słowa "jedynie". Jaja jakieś.

 

Jedynie co oni robią to jaja z klientów. I jeszcze oficjalnie grożą.

- A telemarketerzy nie.

Można w punkcie , ale i w punktach też bałagan - bo do którego punktu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce wynegocjować lepsze warunki to należy zacząć od wysłania wypowiedzenia. Jak zadzwonicie sami to znaczy, że wam zależy i wtedy zawsze proponują kiepskie ceny.

Po wypowiedzeniu nie dzwoni zwykły dział handlowy tylko dział utrzymania i z nimi więcej można wytargować. ZAPAMIĘTAJCIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem list od nc+, w którym jest napisane, że moja umowa (z nki) automatycznie przechodzi na nową w nc+ z dniem 1 maja 2013 (a umowę miałem do września)

przy czym wcześniej miałem wszystkie pakiety + HBO + npremium za 79 zł, a teraz przeistacza się to w Golda za 99 zł, gdzie nie ma HBO!!!

chyba im się śni że się zgodzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak jesteś pracownikiem nc+. Czy są jakieś przeciwwskazania aby emigrować dopiero dajmy na to 25 kwietnia. I nieważne czy aktualnie jest się abonentem n czy c+.

Ja?

A z jkaiej racji mam byc pracownikem NC+

To że umiem czytac ze zrozumieniem równoważy się z byciem pracownikiem NC+???

 

A co do emigracji 25 kwietnia to nie wiem. Ale myślę że może ci przyjść w liście zapis "albo emigrujesz po cenie naszej albo PA Pa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie, którą podpisałem z N mam jasno napisane: "Wypowiedzenia należy dokonać pisemnie listem poleconym lub poprzez osobiste doręczenie drugiej stronie Umowy." Jest to w Rozdziale III Zawarcie umowy i XII Rozwiązanie i zmiana umowy.

 

Mogą mnie więc pocałować w d... a nie wysyłać do punktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka jest nka lecz w c+ cierpliwość popłaca i to bardzo, zwłaszcza gdy zostaje kilka dni do końca umowy (wypowiedzenie oczywiście musi być wysłane). Dajcie więc spokój i nie dajcie się ruchać !!!

 

Jak ktoś chce wynegocjować lepsze warunki to należy zacząć od wysłania wypowiedzenia. Jak zadzwonicie sami to znaczy, że wam zależy i wtedy zawsze proponują kiepskie ceny.

Po wypowiedzeniu nie dzwoni zwykły dział handlowy tylko dział utrzymania i z nimi więcej można wytargować. ZAPAMIĘTAJCIE!

 

Trzeba to cały czas wszystkim przypominać! Niech sie operatorzy zastanawiaja a nie my! Musimy razem byc jednogłośni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...