Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Platyna + multioorm 2x cameleon + HBO + jeden Pace od nich (zostaje sprzet, ktory sie ma) za 139 zl lub 129 pierwsze 9 miesiecy i 149 za drugie 9 miesiecy. Taka oferte najlepsza dostalem. 10 zl mniej, czyli 129 zl na caly okres i moze sie skusze. Dodam, ze obecnie place za to 128.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dosłownie przed chwila dzwonilem do 2 roznych APS w Saczu aby sie cos dowiedziec(umowa do konca 04,wypowiedzenie wysłan i zarejestrowane),w 1 odp. ze musze osobiscie i z dowodem os. a w 2 ze...wszystkie serwery stoja...,ale gdyby nie to, to udzielilby mi info przez tel. Jak to z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie interesuje platyna. Poza tym nc + osiągnie niedługo to co chcieli. Jedni są podjarani jak proboszcz nowym ministrantem aby mieć nc+ na święta , a drudzy wystraszyli się pism. Za 2 tygodnie emocje opadną i nikt już nie będzie pamiętał o złej ofercie NC + Większość prze migruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dosłownie przed chwila dzwonilem do 2 roznych APS w Saczu aby sie cos dowiedziec(umowa do konca 04,wypowiedzenie wysłan i zarejestrowane),w 1 odp. ze musze osobiscie i z dowodem os. a w 2 ze...wszystkie serwery stoja...,ale gdyby nie to, to udzielilby mi info przez tel. Jak to z tym jest?

 

Ja jak dzwoniłem raz do APSu zapytać o dekoder to gość przy okazji mówi, że może przedstawić ofertę migracyjną... Jak mu podałem dane to okazało się, że nie może mi przedstawić bo nie ma oferty dla mnie z powodu wysłanego wypowiedzenia. Oferta tylko na infolinii. Też umowa do 04 i też wypowiedziana jakiś miesiąc temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
... Za 2 tygodnie emocje opadną i nikt już nie będzie pamiętał o złej ofercie NC + Większość prze migruje

 

Być może tak będzie, ale ... pozostanie smród, który niełatwo będzie wywietrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Chciałem ten pakiet za 179 ale Pani na Info mogla go dac tylko na 18 m . Czy jest możliwość lub czy komuś udało się wynegocjować na 12 m umowę ?

Na stronie dla nowych klientów jest na 12 miesięcy może trzeba zrezygnować i podpisać na nowo, ale wtedy wchodzą opłaty aktywacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat ALL na 15 miesięcy to teraz 72 zł/miesięcznie więc nie wiem dlaczego wprowadzasz w błąd!! Uprzedzam że jestem użytkownikiem C+ ale nie lubię jak szerzy się taką dezinformację. Boję się tylko o polską piłkę dla której też przez wiele lat byłem w Canalu czy jak utworzą ten kanał ekstraklasy trzeba będzie dopłacić dodatkowo 20-30 zł i wtedy to już będzie cenowy kosmos. Ja osobiści poczekam do końca czerwca (chyba taką będą mieli użytkownicy C+) lub gdyby się dało do końca umowy tj lipca i zobaczę czy dalej Ekstraklasa będzie w NC czy moża będzie ją dobrać w kablówki czy CP. Po co przepłacać.

 

PS. Myśle że nc+ bardzo nie na rękę jest utworzenie tego Kanału Ekstraklasy a bojkot kibiców daje temu kanałowi kolejny argument za.

 

Super będzie jak wypadnie Eurosport 2 a potem przeniosą Ekstraklasę do płatnego kanału Ekstraklasa TV.

Będą kazali bulić 10 zł za Bundesligę i 20 zł na Ligę Polską.

Ktoś jak wydrze Platynę za 99 zł będzie musiał dopłacać 3 dyszki.

 

Ta mafia już wie jak będzie i tylko siedzą tam i się śmieją z nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Za 2 tygodnie emocje opadną i nikt już nie będzie pamiętał o złej ofercie NC + Większość prze migruje

 

Być może tak będzie, ale ... pozostanie smród, który niełatwo będzie wywietrzyć.

 

ja jako kibic, i osoba trzymajaca c+ dla sportu , napewno nie zmigruje za ich ceny ze "strachu" itp...do czerwca mamy pewnie swoj pakiet...w maju wysle wypowiedzenie, i jesli im nie bd zalezalo na tych 99 zl, ktore moge dac ze swojej strony-to trudno, sezon pilkarski sie konczy, poczekam co bedzie dalej...moze za jakis czas bedzei mozna wziasc najnizszy pakiet +paczka c+, a jesli nie to przerwa do Bożego Narodzenia,wtedy jakies promocje napewno beda;d a do tej pory cyfrowy polsat,który mam bedfzie musial mi na te kilka miesiecy wystarczyc, i mysle ze nie jestem sam z takim podejsciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w dwóch punktach, oferty dla mnie nie ma. Obecnie Superpremium. Co ciekawe, w obu punktach mówili, że jeśli wypowiedziałem umowę to przez 2 miesiące nowej umowy w nc+ nie podpiszę bo będzie blokada :D

podpiszesz na żonę babcie lub wujka, o to się nie bój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawajcie się popuszczać. Na forach pisują wynajęci ludzi z firmy PR, zewnętrznej , których zadaniem jest zachęcać abonentów do nowej oferty NC+. Wiem to z dobrego źródła. Sprawa nr 2. Poruszył to wyżej DJK. Za 2/3 miesiace gdy nałapią pierwszych [beep]ów i sprzedaż siądzie szykowane są duże promocje. Cena za platinum ma znacznie spaść. Mniej więcej do poziomu C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...