Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna sprawa, na którą trzeba uważać, to zabawa z MR a la n i łączeniem dekoderów z interenetem. Jeśli chce się skorzystać z Wi-Fi to niestety ale do dekoderów trzeba dokupić adapter Netgear WNCE2001, który niemało kosztuje (w przedziale 100-200 zł, niech mnie ktoś poprawi), bo dekodery nie mają wbudowanych modułów Wi-Fi. Inaczej trzeba ciągnąć kable po mieszkaniu, co często jest bardzo niewygodne.

 

A w pakiecie All Inclusive+ są wszystkie programy z oferty nc+ poza Mezzo i France TV. Oczywiście z VoD i netVoD można nie korzystać ale ich cena niestety podnosi ten abonament do 179 zł i to w "promocji". Z kolei sądzę, że nc+ GO jest opcją wartą uwagi, bo "w ruchu" mamy dostęp do kanału Canal+ Sport, bez względu na to, czy używamy dekoderów nc+ czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem przy ofercie all inclusive dają wszystkie programy, które mają w ofercie?

Vod, netVod, nc+Go mnie kompletnie nie interesuje i zrezygnuję z tego bez mrugnięcia okiem, pod warunkiem jednak, że cena za pakiet full będzie satysfakcjonująca. 179 zł nie jest taką ceną.

Tak powinno być,ale okaże się jak zacznie działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę za wcześnie migrowałeś. ;)

 

Na razie mają bajzel, bo jakieś kanały nie mają jeszcze kodowania nc+ i jest problem z tymi niegwarantowanymi kanałami, bo z pakietu All Inclusive+ one też mogą poznikać a za taką kasę to w sumie nie powinny.

 

Co do niedziałania niektórych usług VoD i netVoD to podobno niektóre dekodery nie będą mogły ich obsłużyć (pewnie te z Cyfry+).

 

Koszt France TV to 10 zł a Mezzo 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa, na którą trzeba uważać, to zabawa z MR a la n i łączeniem dekoderów z interenetem. Jeśli chce się skorzystać z Wi-Fi to niestety ale do dekoderów trzeba dokupić adapter Netgear WNCE2001, który niemało kosztuje (w przedziale 100-200 zł, niech mnie ktoś poprawi), bo dekodery nie mają wbudowanych modułów Wi-Fi. Inaczej trzeba ciągnąć kable po mieszkaniu, co często jest bardzo niewygodne.

 

A w pakiecie All Inclusive+ są wszystkie programy z oferty nc+ poza Mezzo i France TV. Oczywiście z VoD i netVoD można nie korzystać ale ich cena niestety podnosi ten abonament do 179 zł i to w "promocji". Z kolei sądzę, że nc+ GO jest opcją wartą uwagi, bo "w ruchu" mamy dostęp do kanały Canal+ Sport, bez względu na to, czy używamy dekodery nc+ czy nie.

Adaptery są drogie niestety masz rację i musiałem użyć switcha i ciągnąć kable...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa, na którą trzeba uważać, to zabawa z MR a la n i łączeniem dekoderów z interenetem. Jeśli chce się skorzystać z Wi-Fi to niestety ale do dekoderów trzeba dokupić adapter Netgear WNCE2001, który niemało kosztuje (w przedziale 100-200 zł, niech mnie ktoś poprawi), bo dekodery nie mają wbudowanych modułów Wi-Fi. Inaczek trzeba ciagnąć kable po mieszkaniu, co często jest bardzo niewygodne.

 

A w pakiecie All Inclusive+ są wszystkie programy z oferty nc+ poza Mezzo i France TV.

 

Masz rację z tymi adapterami. Jako ciekawostkę dodam: kumpel zakupił te "cudeńko" cieszył się, jak dziecko, że nie musi ciągnąć metrów przewodów (z routera). Kiedy wszystko skonfigurował i zasiadł w fotelu z zimnym browarem, zaczął się lament od dzieciaków z pokoju, że przycina, że robi się pikseloza...sczególnie na kanałach HD. Nie było, to nagminne, ale zdarzało się. Ja mam wszystko puszczone po kablach i święty spokój. Nie ukrywam, że siwych włosów przybyło zanim, to wszystko do kupy poskładałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że przynajmniej MediaBOX+ powinien mieć wbudowany moduł WiFi. Teraz niektóre telewizory mają nie tylko moduł klienta WiFi ale i same mogą robić za AP, czyli tworzyć sieć bezprzewodową z innymi urządzeniami bez routera o WiFi-Direct już nie wspominając. :)

 

Niestety z Wi-FI w domu jest problem, bo to zależy jaki jest standard: g czy n a w tym drugim przypadku czy teoretyczna szybkość transmisji to 150 Mbps czy 300 Mbps. A ta szybkość mocno spada z powodu kolejnych ścian, zakłóceń, liczby urządzeń w sieci itp. Kabel LAN jest oczywiście pewniejszy ale czasem jest problem z jego ciągnięciem po mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację z tymi adapterami. Jako ciekawostkę dodam: kumpel zakupił te "cudeńko" cieszył się, jak dziecko, że nie musi ciągnąć metrów przewodów (z routera). Kiedy wszystko skonfigurował i zasiadł w fotelu z zimnym browarem, zaczął się lament od dzieciaków z pokoju, że przycina, że robi się pikseloza...sczególnie na kanałach HD. Nie było, to nagminne, ale zdarzało się. Ja mam wszystko puszczone po kablach i święty spokój. Nie ukrywam, że siwych włosów przybyło zanim, to wszystko do kupy poskładałem :/

 

Dlatego ja cieszę się, że mam splitter bezprzewodowy i jeśli wyemigruję (a to nic pewnego jeszcze) to tylko na kartach C+. Dodatkowo 2 dni temu załatwiłem MR jeszcze w C+. W NCowskie sprzęty wrobić się nie dam, dekodery mam swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja cieszę się, że mam splitter bezprzewodowy i jeśli wyemigruję (a to nic pewnego jeszcze) to tylko na kartach C+. Dodatkowo 2 dni temu załatwiłem MR jeszcze w C+. W NCowskie sprzęty wrobić się nie dam, dekodery mam swoje.

 

Ja do tej pory nie bawiłem sie w TV Sat, bo od x lat zawsze kablówkę miałem pod ręką :) i obym tam nie wracał :/ ale nic na siłę oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego ja też albo zmigruję do nc+ do końca kwietnia albo żegnam się z nimi definitywnie, bo jako nowy klient nie mogę się w MR bawić z łączeniem ich dekoderów pomiędzy sobą i do internetu. No chyba, że potem będą udostępniać moduły CAM CI+ ale z tym różnie może być. Na pewno dobrą wiadomością jest to, że kodowanie Nagra zostanie zachowane, bo dziś podano, że nc+ będzie udostępniać kablówkom dalej taki właśnie standard kodowania.

 

https://satkurier.pl/news/84059/nc-nagra ... lowek.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie jest takie: mam N i place 54zl za abon ,co dostane jak przejde do nc+,oczywiscie chce placic podobie jak teraz ,nie chce zadnego platynowego pakietu za 100zl itp.Mam zadzwonic jezeli tak to na jaki nr? .223104747 jest caly czas zablokowany,trwa weryfikacja i prosze zadwonic pozniej. Czy tez mam czekac na ich telefon??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa, na którą trzeba uważać, to zabawa z MR a la n i łączeniem dekoderów z interenetem. Jeśli chce się skorzystać z Wi-Fi to niestety ale do dekoderów trzeba dokupić adapter Netgear WNCE2001, który niemało kosztuje (w przedziale 100-200 zł, niech mnie ktoś poprawi), bo dekodery nie mają wbudowanych modułów Wi-Fi. Inaczek trzeba ciagnąć kable po mieszkaniu, co często jest bardzo niewygodne.

 

A w pakiecie All Inclusive+ są wszystkie programy z oferty nc+ poza Mezzo i France TV.

 

Masz rację z tymi adapterami. Jako ciekawostkę dodam: kumpel zakupił te "cudeńko" cieszył się, jak dziecko, że nie musi ciągnąć metrów przewodów (z routera). Kiedy wszystko skonfigurował i zasiadł w fotelu z zimnym browarem, zaczął się lament od dzieciaków z pokoju, że przycina, że robi się pikseloza...sczególnie na kanałach HD. Nie było, to nagminne, ale zdarzało się. Ja mam wszystko puszczone po kablach i święty spokój. Nie ukrywam, że siwych włosów przybyło zanim, to wszystko do kupy poskładałem :/

 

można kupić tańszy np.:

 

- Router TL-WR702N (cena około 70zł)

 

http://www.tp-link.com.pl/products/deta ... R702N#over

 

lub droższy

 

- Netgear WNCE2001

 

http://www.netgear.pl/home/products/hom ... 1.aspx#one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W nc od 6 lat. W styczniu po moim wypowiedzeniu wynegocjowałem umowę na 6 mcy za 97 zł. Wszystkie programy i multiroom ( bez nocnych i wypożyczalni ). Właśnie dostałem wielką kopertę z propozycją migracji do nc+. Właściwie ultimatum a nie propozycja. Dostaję GOLD ( różnica miedzy tym co mam a propozycją nc+ w ilości programów duża ) albo moje wypowiedzenie do 19 kwietnia na koniec okresu rozliczeniowego w którym wysłałem wypowiedzenie. Okres rozliczeniowy kończę ostatniego dnia miesiąca. Z tego wynika, że okres wypowiedzenia jest krótszy jak 1 miesiąc. Propozycja nc+ to skandal. Właśnie przygotowuję wypowiedzenie. Mam pytanie. Mogę wypowiedzieć moją dotychczasową umowę na jej koniec i w ten sposób mieć więcej czasu na przygotowanie przejścia do Polsatu lub kablówek, czy muszę przyjąć warunki wypowiedzenia nc+?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja nc+ to skandal. Właśnie przygotowuję wypowiedzenie. Mam pytanie. Mogę wypowiedzieć moją dotychczasową umowę na jej koniec i w ten sposób mieć więcej czasu na przygotowanie przejścia do Polsatu lub kablówek, czy muszę przyjąć warunki wypowiedzenia nc+?

Nie możesz zaczekać do końca Twojej umowy. N zaproponowało Ci ultimatum - przejście na ten ich pakiet już od maja lub jak się nie podoba to won :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Podeślijcie proszę linka lub nazwę dokumentu gdzie będą wyszczególnione kanały niegwarantowane przez nc+ dla poszczególnych pakietów.

http://orangetvnews.pl/jakie-kanaly-nie ... fercie-nc/

Dzięki wielkie. Tyle - że się tak wyrażę jest to doniesienie prasowe. A w jakim oficjalnym dokumencie NC+ jest to zawarte??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...